Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Adinoth

Problem małżeński

Polecane posty

Witam. Jestem z moją partnerką 5 lat, 3 lata po ślubie, mamy 2 letnie dziecko i pojawił się problem natury łóżkowej. Dokładnie chodzi o różnice libido, moja ochota na sex jest większa, a moja partnerka nie ma jej w ogóle. Niszczy nam to związek, nie wiem co mam z tym zrobić jakieś porady?

 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zgadzam sie z LoveSexOrgasm 🙂 Temat jest tak obgadany ze az do porzygania sie  ! Powiedziano chyba wszystko co bylo do powiedzenia 🙂 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hmmm...nie jesteś sam...

Jestem 5 lat po ślubie...nigdy z seksem nie było idealnie ..teraz wychodzi z mojej inicjatywy...lecz ostatnio przestałem się prosić...tak bywa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tak, niech autor chodzi do pracy, sprząta, gotuje, zajmuje się dzieckiem, a żona niech sobie odpocznie.....tylko, że to tak nie działa. Dziecko naprawdę nie jest aż tak absorbujące, żeby nie mieć czasu i siły na seks.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przed chwilą, Gość xyz napisał:

Mi nie chodziło o to, żeby zona odpoczęła, a o to, żeby autor się zmęczył trochę bardziej, przy dziecku 😉

Przy jednym się nie zmęczy aż tak, żeby nie myśleć o seksie.

Generalnie uważam, że to nie o zmęczenie i zajmowanie się dzieckiem chodzi. Ale szkoda gdybać, skoro autor się więcej nie wypowiada.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

U mnie to samo. Tylko maz nie chce. Zaproponowała otwarty związek ale on nie chce, bo mu seks nie potrzebny... U mnie to chyba jedynie terapia pomoże 😉

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×