Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
MadziaLenka

Seks tantryczny, co o tym myślicie ? Co to dla Was jest ?

Polecane posty

Ostatnio spotkałam się z takim pojęciem i jestem ciekawa Waszego zdania na ten temat. Przeżyliście coś takiego ? Co to jest dla Was ? Wierzycie, że to w jakiś sposób działa na partnerów ? 🙂 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kazda wiara czyni cuda ! Jak sie wierzy to dziala 🙂 W Indiach to mialo mocne podloze religijne i mistyczne , oparte na ich tradycji .U nas to  mozna potraktowac to jako niegrozna ciekawostke 🙂 

Jak ktos sie przylozy to bedzie mial efekty na pewno!  ale moze tez odstawic na bok cala te religijna nadbudowe i zajac sie po prostu swoim cialem .Kobiety potrzebuja na pewno wiecej czasu i przygotowania do penetracji a w Tantrze to wszystko krazy wlasnie wokol tego "on slow" 🙂 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
17 godzin temu, Mariner0 napisał:

Kazda wiara czyni cuda ! Jak sie wierzy to dziala 🙂 W Indiach to mialo mocne podloze religijne i mistyczne , oparte na ich tradycji .U nas to  mozna potraktowac to jako niegrozna ciekawostke 🙂 

Jak ktos sie przylozy to bedzie mial efekty na pewno!  ale moze tez odstawic na bok cala te religijna nadbudowe i zajac sie po prostu swoim cialem .Kobiety potrzebuja na pewno wiecej czasu i przygotowania do penetracji a w Tantrze to wszystko krazy wlasnie wokol tego "on slow" 🙂 

Dziękuje za odpowiedź 🙂 właśnie zaciekawiło mnie to, ale nie w sposób religijny, a tylko sam akt, bo nie wiem czy dobrze to zrozumiałam kiedy o tym słyszałam. 🙂 Na pewno zainteresowało mnie więź z partnerem, emocje, skupienie się na wszystkich zmysłach. I teraz ciekawi mnie to czy jest to podobne do tego co ludzie przeżywają, którzy nie spotkali się z takim pojęciem (czyli normalny stosunek kochających się ludzi z miłości) czy może to jest jeszcze na jakimś wyższym poziomie. 🙂 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
24 minuty temu, MadziaLenka napisał:

Dziękuje za odpowiedź 🙂 właśnie zaciekawiło mnie to, ale nie w sposób religijny, a tylko sam akt, bo nie wiem czy dobrze to zrozumiałam kiedy o tym słyszałam. 🙂 Na pewno zainteresowało mnie więź z partnerem, emocje, skupienie się na wszystkich zmysłach. I teraz ciekawi mnie to czy jest to podobne do tego co ludzie przeżywają, którzy nie spotkali się z takim pojęciem (czyli normalny stosunek kochających się ludzi z miłości) czy może to jest jeszcze na jakimś wyższym poziomie. 🙂 

W tradycyjnej Tantrze to wciaz jest czesc religjna i bez duzej dozy mistycyzmu a wiec autosugestii patrzac na to racjonalnie  pewnego progu doznan nie przekroczysz.

Ludzie Zachodu  dostrzegaja, lub probuja uchwycic to co w Tantrze raczej nie jest dla nich uchwytne a mianowicie pierwiastka wysokiego poziomu duchowosci za ktora stoi autosugestia i zapewnw ta slynna "soma" czyli "grzybki".:) Na pewno potrzebny jest olbrzymi relaks na wszytskich poziomach psychiki a do tego dochodzi sie latami cwiczen.Ale probowac warto 

Mysle ze jak ludzie sie kochaja to czasem im sie udaje osiagnac cos zblizonego ale to jeszcze nie to.Tantrysci wchodza w  psychiczny trans  , jakas taka hipnoze  a to raczej jest zamkniete dla nieprzygotowanych 🙂 Zauwazam ze Tantra to nie tylko wylacznie czysto fizyczne doznania poprzez seks.

Ale probowac poznac warto ! 🙂 Na pewno nie pozalujesz  zainwestowanego czasu i energii.

Edytowano przez Mariner0
  • Thanks 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
7 godzin temu, Icran_ napisał:

Ktoś kto ćwiczy jogę ma zwyczajnie łatwiej z tym na przykład

Taaak? 😄

Tak się zastanawiam czego mi brakuje, hm? cierpliwości? 🤣, chyba tak 😜

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×