Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Naaatalia213

Czy żałoba jest konieczna ?

Polecane posty

Cześć , niecały tydzień temu zmarła bardzo bliska mi osoba .była chora ,  Od 5 lat byłam świadoma ze ten dzień kiedyś nadejdzie . Czuje smutek i żal ze jej już z nami nie ma ale tez jestem szczęśliwa bo wiem ze już nie nie meczy , ze nic ja nje boli . Nie czuje chęci przezywania żałoby , czy jest to coś złego ? Czuje się lepiej imprezując , zabawiając się bo w tym czasie nie myśle o niczym … ale czy jesteś to dobre dla osoby zmarłej ? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
5 godzin temu, Naaatalia213 napisał:

Cześć , niecały tydzień temu zmarła bardzo bliska mi osoba .była chora ,  Od 5 lat byłam świadoma ze ten dzień kiedyś nadejdzie . Czuje smutek i żal ze jej już z nami nie ma ale tez jestem szczęśliwa bo wiem ze już nie nie meczy , ze nic ja nje boli . Nie czuje chęci przezywania żałoby , czy jest to coś złego ? Czuje się lepiej imprezując , zabawiając się bo w tym czasie nie myśle o niczym … ale czy jesteś to dobre dla osoby zmarłej ? 

Już nic jej nie zaszkodzi ani nie pomoże. 

Robisz jak chcesz twoja sprawa nikt ci nie będzie mówił jak masz się zachowywać po śmierci bliskiej osoby. 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Żałoba nie jest obowiązkowa. Osobie zmarłej to nic nie daje. Jak jesteś wierząca to takiej osobie pomoże tylko modlitwa. Rób jak czujesz. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×