Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Polecane posty

24 minuty temu, otyla_33_otyla napisał:

Szkoda 

Jeszcze 10 lat temu można by było tak powiedzieć, ale teraz już za dużo tych odcinków.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Coś ciężko idzie komentowanie Klanu na forum. Za nami już 340 starych odcinków.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

SPOILER

W walce Janusza o małżeństwo z Agnieszką będzie mu kibicować nie tylko szwagierka, ale również teść.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
13 minut temu, Mala napisał:

SPOILER

W walce Janusza o małżeństwo z Agnieszką będzie mu kibicować nie tylko szwagierka, ale również teść.

To chyba logiczne, że chcą dobra Agnieszki i dzieci. Przy takiej nudnej fabule oglądalność powinna być na poziomie grubo poniżej 1 mln.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Agnieszka też się już zacznie łamać - każe Tymonowi usunąć z Internetu nagranie ich weselnego tanga, bo Januszowi będzie przykro.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
8 minut temu, Mala napisał:

Agnieszka też się już zacznie łamać - każe Tymonowi usunąć z Internetu nagranie ich weselnego tanga, bo Januszowi będzie przykro.

Za to w starym Klanie Jacek zaczyna pokazywać "rogi".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
18 minut temu, Mala napisał:

Jeszcze nie wiadomo na pewno czy odnowi.

Oby nie, bo fajną rodzinę tworzą z Pauliną.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 godzinę temu, Marta1990 napisał:

Oby nie, bo fajną rodzinę tworzą z Pauliną.

I powinni mieć wspólne dziecko 🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
20 minut temu, Mala napisał:

I powinni mieć wspólne dziecko 🙂

Ogólnie teraz Klan skupia się na bohaterach totalnie niezwiązanych z głównymi bohaterami, przez co stał się nudny, mam nadzieję, że to ostatni sezon.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
19 minut temu, Marta1990 napisał:

Ogólnie teraz Klan skupia się na bohaterach totalnie niezwiązanych z głównymi bohaterami, przez co stał się nudny, mam nadzieję, że to ostatni sezon.

A ja NIE 🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, Mala napisał:

A ja NIE 🙂

Cała fabuła się posypała. Zwróćmy też uwagę na fakt, że aktorzy pakują się w politykę i zostają usuwani z obsady.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
47 minut temu, Marta1990 napisał:

Cała fabuła się posypała. Zwróćmy też uwagę na fakt, że aktorzy pakują się w politykę i zostają usuwani z obsady.

Z Klanu nikogo jeszcze za to nie wyrzucili.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
13 godzin temu, Mala napisał:

Z Klanu nikogo jeszcze za to nie wyrzucili.

Wtedy już by musieli przymusowo kończyć serial.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
3 godziny temu, Marta1990 napisał:

Wtedy już by musieli przymusowo kończyć serial.

Jeżeli wyrzucono by aktora, który grałby postać mało znaczącą, to niekoniecznie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
7 minut temu, Mala napisał:

Jeżeli wyrzucono by aktora, który grałby postać mało znaczącą, to niekoniecznie.

25 lat to wystarczająco jak na polskie realia.  

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 godzinę temu, Marta1990 napisał:

25 lat to wystarczająco jak na polskie realia.  

Takie długo ciągnące się mydlane opery to już na wszystkich kontynentach są.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
10 minut temu, Mala napisał:

Takie długo ciągnące się mydlane opery to już na wszystkich kontynentach są.

Problemem nie jest długotrwała emisja, tylko to, że ludzie nadal to oglądają. Takie "Na dobre i na złe" w 25-lecie osiągnie dopiero 1000 odcinków, bo jest emitowane tylko raz w tygodniu, a Klan przez 9 sezonów był tylko 3 razy w tygodniu. Z kolei "M jak miłość" tylko przez jeden sezon było raz w tygodniu, ale nie zawsze zaczynało się od września.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jeszcze 80 odcinków do jubileuszu. A w starym odcinku nr 345 będzie awantura u Chojnickich po tym jak Jerzy zobaczył Jacka w klubie z koleżanką z pracy, a wcześniej Beata powiedziała Jackowi, że dowiedziała się o tym, że Rafalski dostał mieszkanie w tym samym bloku co oni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ojciec Lidki umrze. Norbert zdradzi Sandrę. Monika będzie miała Omikrona. Elżbieta przeczyta w gazecie o zmianie nadawania telewizji naziemnej. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
4 godziny temu, Slawek1977 napisał:

a z kim Norbert zdradzi?

Z sąsiadką.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
4 godziny temu, Slawek1977 napisał:

a z kim Norbert zdradzi?

Nie wiadomo.

 

40 minut temu, Mala napisał:

Z sąsiadką.

Z jakąś napewno.

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 5.01.2022 o 10:09, WandeczkaKa napisał:

Jak oni się pogodzą, to Agnieszka wyjdzie na ...kę. Mam nadzieję, że jej tego nie zrobią. Janusz zdradzał ją cały czas, nawet jak już wszystko wyszło i w sumie do tej pory ją zdradza.

Ja mam nadzieję, że Lidka powie Agnieszce że cały ten czas sypiała z Januszem. Po prostu mam nadzieję, że Zośka przejrzy na oczy. Jak się musi czuć taka matka, co mąż ją zdradził a córka ja wini za rozwód. To do niej ma ciągle pretensje. W ogóle do wszystkich tylko nie do Janusza, a to on jest wszystkiemu winien. Lidka nikogo nie zdradziła, nie miała zobowiązań.

W Klanie scenarzyści najpierw robią a potem pomyślą. Wątek zdrady Janusza od początku był bez sensu. Po co rozbijać taką rodzinę, jeszcze w sytuacji kiedy Janusz nie jest ojcem Zośki a jednak tworzą kochającą rodzinę.

W ogóle mogliby pokusić się o inne intrygi a nie tylko zdrady.

Oglądam Klan z przyzwyczajenia, lubię go na swój sposób. Zna się tych bohaterów, ciekawi człowieka co u nich. Ale jednocześnie widzę, że to gniot. Rutka od zawsze zły charakter - teraz za sprawą Irminy zrobi się z niego człowiek kryształ. Irmina zaczynała jako zły charakter - teraz jest słodko pierdząca. I tak można wymieniać w nieskończoność... Brak konsekwencji w prowadzeniu postaci. Jedynie Jessica była głupia i jest głupia, oderwana od rzeczywistości. Ale ja lubię jej postać, dodaje kolorytu.

Niekonsekwencja w prowadzeniu postaci jest spowodowana tym, że widz myli aktora z postacią i myśli, że aktor w rzeczywistości taki jest.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No nieźle pojechali z tą zdradą Sandry przez Norberta, karma wraca. Witold jaka zmiana i ta scena ze zniszczeniem spinki, a okaże się, że Jola powie Witoldowi, że jest z nim w ciąży.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Klan jest nominowany do Telekamery w kategorii serial 25- lecia, a Tomasz Stockinger w kategorii aktor 25-lecia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×