Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Dalajlama

Święta - czy ktoś tak jak ja

Polecane posty

nie może się doczekać aż ta świąteczno-sylwestrowa szopka się skończy ? Spędziłam święta samotnie, sylwestra też spędzę sama i już mi niedobrze od tych zdjęć na mediach społecznościowych przedstawiających szczęśliwe rodzinki z dzieciaczkami, zakochane parki, świąteczne zaręczyny, prezenciki, choineczki i resztę tego badziewia .. Smutni ludzie też istnieją i dla nich święta to katorga 😕

  • Thanks 1
  • Haha 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Taaaa nie ma to jak karmić się rodzinnymi kartkami świątecznymi spod choinki,gdzie wszystko jest tak wystylizowanr że guzik pasuje do bombek 😄 u nas święta nie różnią się niczym od innego dnia tygodnia. Maz w pracy,ja bylam w pracy. Niepotrzebnie tyle jedzenia zrobilam bp po ugot8waniu już nawet go jeść nie chciałam. Kolacja wigilijna zajęła nam 5 minut. W następnym roku nie robie nic. Książka,łóżko i herbata!

Co do tradycyjnych świąt to mam ciągle relacje od rodziny (gotowanie,goście,zmywanie,kosciol...) od zawsze święta nie były tam odpoczynkiem tylko mordęgą i narzekaniem. Po co się katować? 

Tak więc najlepiej wyłączyć fb i insta, gdzie ludzie tworzą świąteczna komercje i zrobić to co się lubi 🙂

na sylwestra mój plan jest taki by być w łóżku o 22 i będę grać w grę 

  • Haha 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie bądź zazdrosna! Twoi znajomi na FB mają rodziny, pozwól im się cieszyć 🙂 Pamiętam dziewczynę, które zrobiła sobie zdjęcie nieopodal własnego domu wstawiając je później na FB z dopiskiem Zakopane. 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
6 minut temu, Gary napisał:

Nie bądź zazdrosna! Twoi znajomi na FB mają rodziny, pozwól im się cieszyć 🙂 Pamiętam dziewczynę, które zrobiła sobie zdjęcie nieopodal własnego domu wstawiając je później na FB z dopiskiem Zakopane. 

 

Może i było tam coś zakopane? 😁

  • Haha 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×