Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Marta#20

O której położyć dziecko spać w sylwestra?

Polecane posty

Moje dziecko ma 8lat , zawsze chodzi spać o 20 zastanawiam się czy teraz pozwolić jej pobawić się trochę dłużej czy jednak nie , pewnie będzie marudna, w zeszłym roku w sylwestra kładłam ją spać o 20 i strasznie płakała że nie chce ale w końcu zasnęła. A wasze dzieci o której idą spać w sylwestra?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Az się zmęczą. Wolę jak dluzej się bawia,bo dluzej śpią pozniej. Poza tym moi normalnie chódza spać o 22. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
13 minut temu, Marta#20 napisał:

Moje dziecko ma 8lat , zawsze chodzi spać o 20 zastanawiam się czy teraz pozwolić jej pobawić się trochę dłużej czy jednak nie , pewnie będzie marudna, w zeszłym roku w sylwestra kładłam ją spać o 20 i strasznie płakała że nie chce ale w końcu zasnęła. A wasze dzieci o której idą spać w sylwestra?

Czemu ma iść spać o 20? Może w piżamie jeszcze posiedzieć aż się zmęczy. 8latek już dłużej wytrzyma.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jak moja cora miała 8lat to siedziała z nami do ok 22 ale kazała się budzić na fajerwerki 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Moje dzieci są o wiele młodsze i byłam ciekawa czy moja dwulatka dociągnie do północy. Jednak stwierdziłam że nie ma sensu. Pójdzie spać o tej 19/20 jak zawsze i będzie spokój a tak to byłaby marudna 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Moje dzieciaki 5.5 i 3 lata jak chodza do przedszkola to chodza spac kolo 20, jak sa w domu to pomiedzy 21 a 21.30. Dzis pojda spac kiedy padna. Wykapie ich kolo 21 a potem bedzie co ma byc. Jak bede widziec, ze chca isc spac to pojda. Imprezy nie robimy, siedzimy w czworke w domu wiec nie widze problemu. 

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mój 8 latek siedzi i czeka. Jeśli nie da rady trudno pójdzie spać 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Moje zagonilismy spac jakis kwadrans po 23. Dostawali malpiego rozumu az sie balismy, ze cos sobie zrobia z tego wariactwa. Padli i przespali kanonade pod oknami. Wstali po 8.😁

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Moja 5 latka szalała z dziadkami do 1. Tylko jej pierwszego sylwestra gdy miała 5 miesięcy położyliśmy ją spać wczesniej a i tak obudziła się przed północą. Więc wszystko jej dotychczasowe sylwestry to podziwianie fajerewek na dworze i zabawa do 1-2. Ale ona z tych dzieci które jak mogą to śpią do 11 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×