Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
kolezanka 2525

Ila macie przeciwciał po covidzie bądź po szczepieniu?

Polecane posty

Robiliście sobie badanie ilościowe przeciwciał? Moja koleżanka ma ich 122. To dużo, czy mało ? Na ile to może wystarczyć? Orientujecie się może? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
4 godziny temu, kolezanka 2525 napisał:

Robiliście sobie badanie ilościowe przeciwciał? Moja koleżanka ma ich 122. To dużo, czy mało ? Na ile to może wystarczyć? Orientujecie się może? 

Na dwa dni xD

To nie tak działa. Przeciwciała maleją, a potem rosną jeżeli masz kontakt z wirusem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tak? Tak to działa? To po co robią takie badania dzieciom przed szczepieniami, żeby w razie czego poczekać ze szczepieniem? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
33 minuty temu, kolezanka 2525 napisał:

Tak? Tak to działa? To po co robią takie badania dzieciom przed szczepieniami, żeby w razie czego poczekać ze szczepieniem? 

Bo sprawdzają czy nie miały kontaktu z wirusem, wtedy przeciwciała są wyższe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Moja teściowa 9 miesięcy po przechorowaniu covid 700 jednostek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
18 godzin temu, kolezanka 2525 napisał:

Robiliście sobie badanie ilościowe przeciwciał? Moja koleżanka ma ich 122. To dużo, czy mało ? Na ile to może wystarczyć? Orientujecie się może? 

To jest mało.Za miesiąc już ich nie będzie miała 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A możliwe, że taki poziom przeciwciał może być miesiąc po covidzie? Czy raczej taki poziom przeciwciał sugeruje przechorowanie dużo wcześniej? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość KarolciaCiaCia

Moje znajome... Jedna ok. 120, druga ponad 500.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja mam 1200😁przechorowalam Covid pół roku temu,jestem zaszczepiona dwoma dawkami,w lutym idę na trzecią.Ja wierzę w naukę,w szczepienia,a lekarka stwierdziła że mam przeciwciał dużo,z tym że to i tak nie jest do końca że jak jest bardzo dużo to się nie zachoruje bo nie wiadomo ile tak na prawdę potrzeba by odeprzeć atak...ale mam dużo i tego się trzymam😊

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

1200 po pół roku? To bardzo dużo, ale też po szczepieniu. Znam dwie osoby, które po szczepieniu tych przeciwciał miały bardzo mało. Ciekawe, od czego to zależy. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 2.01.2022 o 22:07, kolezanka 2525 napisał:

A możliwe, że taki poziom przeciwciał może być miesiąc po covidzie? Czy raczej taki poziom przeciwciał sugeruje przechorowanie dużo wcześniej? 

Mnie to chyba wszczepili chipa bo jak przechodzę bramkę w sklepie to się sygnał włącza i kieruje mnie tylko do stoiska z alkoholem j gdy coś wybiorę to kieruje mnie po jadło ale tylko na stoisko z pasztetowa lub kaszankę co Wy na to 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość KarolciaCiaCia
Dnia 2.01.2022 o 23:00, kolezanka 2525 napisał:

Karolcia, a jak długo po szczepieniu bądź chorobie mają taki poziom przeciwciał? 

Kontakt z osobą zakażona miały tydzień wcześniej, co ciekawe, osoba z niższym poziomem przeciwciał objęta była kwarantanną. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×