Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
WankaWstanka

Symptomy przed pozytywnym testem

Polecane posty

Dziendobry

Zazwyczaj udzielam się w innych tematach na tym forum, nie związanych z ciążą ale postanowiłam że zapytam sie tutaj gdyż odchodzę od zmysłów!

Czy pamiętacie jak czułyście się przed spóźnionym okresem/pozytywnym testem? Ja czuje bardzo lekkie skurcze no i typowe wzdęcie, tak jak przed okresem (ma przyjść w piątek). Czy mam szanse na pozytywny wynik testu? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja przed pozytywnym testem, nie czułam żadnych oznak ciąży. Do czwartego miesiąca około, czyli do pierwszych ruchów, w ogóle nie czułam, jakbym była w ciąży. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Przy dwóch pierwszych ciążach objawy pojawiły się dopiero jakiś czas po pozytywnym teście. W obecnej już na parę dni przed czułam się inaczej niż zazwyczaj przed okresem. Dwa dni przed terminem miesiączki test wyszedł pozytywny. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nic a nic innego jak typowe objawy przedmiesiączkowe, a po terminie miesiączki myślałam, że mi się spóźnia przez stres i tyle. Miałam z tyłu głowy co miesiąc, że mogę być w ciąży (starania ale takie na luzie) i jak zaszłam to nawet nie zaskoczyłam od razu. Dopiero jak w około 6 cz 7 tygodnia ciąży odrzuciło mnie od kawy zrobiłam test.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jest za wcześnie na jakiekolwiek symptomy ciąży. Jeśli nawet ktoś twierdzi, że coś czuje to raczej urojone zaklinanie rzeczywistości niż fakty

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Brak miesiączki, ból piersi. 5-6 tydzień 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×