Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
_Donia_

Rozprawa o podwyższenie alimentów, ex nie przyszedł.

Polecane posty

3 minuty temu, _Donia_ napisał:

Guzik prawda. Ojciec ma go w dupie a płacenie alimentów to za mało. Poczytaj zanim zaczniesz się mądrzć. 

Zobaczysz jakie absurdalne wyroki zapadają w Sądach. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, Skb napisał:

Zobaczysz jakie absurdalne wyroki zapadają w Sądach. 

Ja prdl. Jak ja bym była taką pesymistką to już dawno bym się powiesiła 🤦🏽‍♀️🤣 

A tymczasem będą mnie diagnozować w kierunku raka i dalej trzymam się twardo 💪 i wierzę w sprawiedliwość i patrzę z realnym, ale optymizmem na przyszłość.

Jakbym miała takie myślenie jak Ty człowieku to po co żyć? 🙈🙊 Po co po tych sądach chodzić jak i tak nic mi się nie uda uzyskać. Kyrie elejson 🥴

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
4 minuty temu, _Donia_ napisał:

Ja prdl. Jak ja bym była taką pesymistką to już dawno bym się powiesiła 🤦🏽‍♀️🤣 

A tymczasem będą mnie diagnozować w kierunku raka i dalej trzymam się twardo 💪 i wierzę w sprawiedliwość i patrzę z realnym, ale optymizmem na przyszłość.

Jakbym miała takie myślenie jak Ty człowieku to po co żyć? 🙈🙊 Po co po tych sądach chodzić jak i tak nic mi się nie uda uzyskać. Kyrie elejson 🥴

Sprawiedliwość, karma i inne bzdury mają tylko poprawić poczucie humoru. Porozmawiaj trochę z ludźmi, zobaczysz jak to wygląda w praktyce..

Dużo szczęścia w walce z chorobą.

  • Thanks 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
10 minut temu, Skb napisał:

Sprawiedliwość, karma i inne bzdury mają tylko poprawić poczucie humoru. Porozmawiaj trochę z ludźmi, zobaczysz jak to wygląda w praktyce..

Dużo szczęścia w walce z chorobą.

Skąd wniosek, że nie rozmawiam z ludźmi 😳 na prawdę znam wiele sądowych historii. Moją własną matkę porzuciła jej matka gdy ta była niemowlęciem. W sądzie chciała alimentów bo miała chorego męża. Niedoczekanie. Nie dostała nic, tylko opier....l. Pewnie już jej nie ma, i dobrze.

Albo taką, w której sąd ochrzanil matkę takiego lebra jak ten mój eks jak wychowała syna i posłał ja do domu z płaczem 😂

Dziękuję, dam radę 💪

Dobranoc

 

 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
6 godzin temu, Skb napisał:

Masz przed sobą sporo nauki.

Ojciec płaci alimenty na swoje dziecko? Płaci, zatem Sąd zastosuje prostą zasadę - współżycia społecznego. Gdyby nie płacił w ogóle to wtedy twoje dziecko miałoby jakąkolwiek szansę uniknięcia alimentów. 

Dokładnie!

Znam dwa przypadki kiedy ojciec nie interesował się dziećmi ale co jakiś czas wysyłał groszowe alimenty.

Dzisiaj już dorosłe dzieci mają zasądzone solidarne składanie się na opłacenie domu pomocy społecznej dla "tatusia".

Niedawno dość głośny  w Polsce był przypadek że sąd zasądził alimenty na ojca z renty chorobowej (!!!) jego syna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
3 minuty temu, Bimba napisał:

Dokładnie!

Znam dwa przypadki kiedy ojciec nie interesował się dziećmi ale co jakiś czas wysyłał groszowe alimenty.

Dzisiaj już dorosłe dzieci mają zasądzone solidarne składanie się na opłacenie domu pomocy społecznej dla "tatusia".

Niedawno dość głośny  w Polsce był przypadek że sąd zasądził alimenty na ojca z renty chorobowej (!!!) jego syna.

Niestety tak to działa, To, że komuś się wydaje, że coś powinno wyglądać tak a nie inaczej, wcale nie oznacza, że tak będzie, Sądy mają się dobrze, sędziowie, adwokaci, komornicy... i wszyscy którzy żyją z "wymiaru sprawiedliwości" . A opinia publiczna co jakiś czas dowiaduje się o kolejnych "sprawiedliwych" decyzjach wymiaru sprawiedliwości. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×