Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Polecane posty

Dziś podczas kłótni usłyszałam że mam poronic , że mam usunąć dziecko bo chyba sama do tego dążę.... 

 Ja tylko chcialam umyć okna a on wyjechal z tekstem że mam usunąć ciążę  sama bo dążę do poronienia bo chcialam myć okna w 5tym msc ciąży.  Chwycił tą miskę z wodą i poprostu rzucił o ścianę po czym powiedzial to co napisalam wyżej , jestem w szoku ponieważ to miałabyć nasza córka wymarzona a teraz nie chce nawet zeby on widniał w akcie jako ojciec małej po tych słowach spakowałam się i bede się wyprowadzała. Jestem w szoku usłyszeć od niego takie słowa to dla mnie cios w samo serce ... 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
16 minut temu, Xwer. napisał:

Dziś podczas kłótni usłyszałam że mam poronic , że mam usunąć dziecko bo chyba sama do tego dążę.... 

 Ja tylko chcialam umyć okna a on wyjechal z tekstem że mam usunąć ciążę  sama bo dążę do poronienia bo chcialam myć okna w 5tym msc ciąży.  Chwycił tą miskę z wodą i poprostu rzucił o ścianę po czym powiedzial to co napisalam wyżej , jestem w szoku ponieważ to miałabyć nasza córka wymarzona a teraz nie chce nawet zeby on widniał w akcie jako ojciec małej po tych słowach spakowałam się i bede się wyprowadzała. Jestem w szoku usłyszeć od niego takie słowa to dla mnie cios w samo serce ... 

No ale nie wiesz, że w ciąży się nie powinno myć okien? Jak ryzykujesz zdrowiem jego dziecka, to się nie dziwię, że się wkurzył, też bym się wkurzyła. Stałoby się coś, jakby te okna nie były umyte? Świat by się zawalił?

Podejrzewam, że to nie pierwsza ryzykowna sytuacja w Twoim wykonaniu.

  • Like 2
  • Confused 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

To zle podejrzewasz bo nigdy nic nie zrobiłam zeby mogło to zaszkodzić mojemu dziecku tym bardziej że prosiłam go o umycie okien 3 dni temu więc na końcu zrobiłam to sama . 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przed chwilą, Xwer. napisał:

To zle podejrzewasz bo nigdy nic nie zrobiłam zeby mogło to zaszkodzić mojemu dziecku tym bardziej że prosiłam go o umycie okien 3 dni temu więc na końcu zrobiłam to sama . 

Świat by się skończył jakbyś tych okien nie umyła? Naprawdę, 5 miesiąc, to Twoja kolejna ciąża, więc pewnie brzuch mocno widoczny, bo zwykle tak jest. On pewnie nie wie za bardzo co zrobić, żeby Ci było lepiej, co też wynika z poprzedniego tematu, a Ty postanowiłaś zaryzykować zdrowie swoje i dziecka i umyć okna 😄

I jeszcze twierdzisz, że nie zrobiłaś nic, co by mogło zaszkodzić dziecku. A okna?

Facet się stresuje pewnie, a Ty nie pomagasz. Twoja kolejna ciąża, jego pierwsza. Masz więcej doświadczenia, po prostu z nim pogadaj zamiast narzekać na brak seksu i podejmować ryzyko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
4 minuty temu, Foko Loko napisał:

Świat by się skończył jakbyś tych okien nie umyła? Naprawdę, 5 miesiąc, to Twoja kolejna ciąża, więc pewnie brzuch mocno widoczny, bo zwykle tak jest. On pewnie nie wie za bardzo co zrobić, żeby Ci było lepiej, co też wynika z poprzedniego tematu, a Ty postanowiłaś zaryzykować zdrowie swoje i dziecka i umyć okna 😄

I jeszcze twierdzisz, że nie zrobiłaś nic, co by mogło zaszkodzić dziecku. A okna?

Facet się stresuje pewnie, a Ty nie pomagasz. Twoja kolejna ciąża, jego pierwsza. Masz więcej doświadczenia, po prostu z nim pogadaj zamiast narzekać na brak seksu i podejmować ryzyko.

Znam dziewczyny ktore wykorzystywaly mycie okien i szorowanie podlog na kolanach by w 9 miesiacu wywolac porod. Nie wywolaly. Ja w ciazy dostalam napad i wyszorowalam w domu wszystkie drzwi z futrynami plus szafki na zewnatrz i wewnatrz. Tez tak kolo 5-6 miesiaca. Pewnie madre to nie bylo ale sie nudzilam a one byly taaakie brudne. Nic sie nie stalo. Jezeli ciaza nie jest zagrozona to wiekszosc rzeczy robic mozna. Poronienia sie nie wywola. 

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie mam ciąży zagrożonej żebym nie mogła sprzatac tym bardziej że ciąża to nie choroba ! Więc proszę mi tu nie wmawiać ze tego czy owego nie powinno się robić bo tak nie jest . To zwykle codziennie obowiązki ktore każdy z nas robi.  A przekazywanie to w formie wez najlepiej poroń nie jest normalne chyba że do ciebie . Zamiast jak normalny facet zrobić to za mnie jeżeli mu nie odpowiada co ja robię... A nie mówienie słów że mam poronić dziecko ja ... ... 

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A tak na marginesie facet to jakiś furiat niezrównoważony emocjonalnie. Od takich się ucieka, więc powodzenia autorko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
57 minut temu, roztargniona09 napisał:

Dlaczego nie można niby myć okien w ciąży? To jakis zabobon? Bo pierwsze słyszę coś takiego.

Bo po pierwsze jest zaburzona równowaga ciała, bo przy brzuchu punkt równowagi jest inny i jak spadniesz ze stołka myjąc okna to możesz się bardziej uszkodzić, a po drugie w ciąży nie powinno się dłuższy czas podnosić rąk do góry, to się wiąże z przepływem krwi. I to nie jest zabobon, tylko tak mówią lekarze. Można dziecku zrobić krzywdę w ten sposób. Wiadomo, ze jedno okno to nie problem, ale jak się ma 10 to już może być średnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Przy 10 to chyba nikomu by sie nie chciało myć. Ja nie mam zaburzeń równowagi i mimo, że jestem szczupła to nie mam mocno widocznego brzucha, a też jestem w 5 miesiącu, tylko jak coś obcisłego założę to widać że mam jakiś brzuszek ale to przy wzdęciach chyba większy miałam. Zapytałam o te okna bo moja mama myła ja byla w ciąży z siostrą i to w 7 lub 8 miesiącu, ale fakt że myła na raty tzn każdego dnia inny pokój ale myślałam że to ze zmęczenia. Ja w sumie i nie będąc w ciąży okien nie myje bo nie znosze ale poza tym robię wszystko jak przed ciążą.

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
2 godziny temu, Foko Loko napisał:

Świat by się skończył jakbyś tych okien nie umyła? Naprawdę, 5 miesiąc, to Twoja kolejna ciąża, więc pewnie brzuch mocno widoczny, bo zwykle tak jest. On pewnie nie wie za bardzo co zrobić, żeby Ci było lepiej, co też wynika z poprzedniego tematu, a Ty postanowiłaś zaryzykować zdrowie swoje i dziecka i umyć okna 😄

I jeszcze twierdzisz, że nie zrobiłaś nic, co by mogło zaszkodzić dziecku. A okna?

Facet się stresuje pewnie, a Ty nie pomagasz. 

 No biedak naprawdę aż mi go żal 🤦🏻‍♀️
jasne,  on się najbardziej stresuje….

skoro był taki troskliwy to mógł się zabrać sam za mycie okien a nie rzucać miską o ściany i drzeć mordę!

no faktycznie taaaaaakie ryzyko… gość ma skłonności do przemocy i nie rokuje jako partner. 

  • Thanks 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 godzinę temu, Foko Loko napisał:

Bo po pierwsze jest zaburzona równowaga ciała, bo przy brzuchu punkt równowagi jest inny i jak spadniesz ze stołka myjąc okna to możesz się bardziej uszkodzić, a po drugie w ciąży nie powinno się dłuższy czas podnosić rąk do góry, to się wiąże z przepływem krwi. I to nie jest zabobon, tylko tak mówią lekarze. Można dziecku zrobić krzywdę w ten sposób. Wiadomo, ze jedno okno to nie problem, ale jak się ma 10 to już może być średnie.

Dziecko ile ty masz lat? 15? To było bardziej uważać na biologi zamiast się teraz mądrzyć

Myłeś ty kiedyś okna w życiu? Słyszałeś o myjce teleskopowej? A co ilości okien, to zakładam że mając takiego gnojka za partnera autorka raczej w pałacu nie mieszka…

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Przegięła bo chciała umyć okna? I to ma być usprawiedliwieniem jego agresji? Nie werzę że napisała to kobieta. Żałosne. Może mógł jej jeszcze tą miską w łeb przywalić co? W koncu głowa nie brzuch wiec dzidzia bezpieczna by była, a jak się bawić w jaskiniowca to na całego. Napiszcie jeszcze że i tak zbyt łagodnie to przyjął jak na "prawdziwego" mężczyznę🤦‍♀️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 godzinę temu, Foko Loko napisał:

Bo po pierwsze jest zaburzona równowaga ciała, bo przy brzuchu punkt równowagi jest inny i jak spadniesz ze stołka myjąc okna to możesz się bardziej uszkodzić, a po drugie w ciąży nie powinno się dłuższy czas podnosić rąk do góry, to się wiąże z przepływem krwi. I to nie jest zabobon, tylko tak mówią lekarze. Można dziecku zrobić krzywdę w ten sposób. Wiadomo, ze jedno okno to nie problem, ale jak się ma 10 to już może być średnie.

Popieram!

A gościu się wkurzył bo został poproszony o pomoc przez kobietę w ciąży. Ego się odezwało i się wyżył.

Edytowano przez BeCandy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
4 minuty temu, campania napisał:

Dziecko ile ty masz lat? 15? To było bardziej uważać na biologi zamiast się teraz mądrzyć

Myłeś ty kiedyś okna w życiu? Słyszałeś o myjce teleskopowej? A co ilości okien, to zakładam że mając takiego gnojka za partnera autorka raczej w pałacu nie mieszka…

Może Ty zacznij słuchać lekarzy, co?

Nie no wiesz, okien w domu nie mam. Skąd mam wiedzieć, jaką myjkę do okien ma autorka tematu? Czy okna ma wysokie czy niskie? U mnie bez stołka się nie da i okna myła mi mama, żebym ja nie spadła. 

Lekarze mówią że coś się powinno lub nie nie po to, żeby życie utrudnić a po to, żeby potem nie było problemów i pretensji, jak coś się faktycznie stanie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Cytat: Wedle specjalistów podnoszenie wysoko rąk do góry podczas mycia dużych okien może przyczynić się do odklejenia się łożyska.

 

Może inni wrócą na biologię, co?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie wierze w to co czytam 🙈 bronicie faceta który reaguje w taki sposób.... to równie dobrze dziecko sie urodzi i trzaśnie nim o ścianę bo go zdenerwowało? Ja ... ludzie prosicie kogoś od 3 dni o zrobienie jednej rzeczy az w końcu robicie to same to jeszcze źle.  Okna miałby mi zaszkodzić a tego nie zrobiły ale w...ianie mnie i nieradzenie sobie z nerwami bardziej zaszkodziło i rzucanie słów w stylu wez poroń. To tylko dwa okna a nie 20

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja go nie bronię, uważam tylko, że zareagował, bo widział w tym sytuację ryzykowną dla dziecka. Trzeba było mu wtedy powiedzieć od razu, że go prosiłaś 3 dni. Ale dalej nie widzę powodu dla którego musiałaś te okna umyć akurat dzisiaj, zwłaszcza, że okna lepiej myć jak jest ciepło, wtedy umyjesz dokładniej...

A to czy zaszkodziły czy nie to już kij. Mogły zaszkodzić. Ryzykowałaś niepotrzebnie. Raz może nic nie być, a za 5min zaczniesz krwawić i będzie problem. Po prostu w ciąży się tak nie ryzykuje i już. I powinnaś o tym doskonale wiedzieć.

Ja od początku sezonu mam ochotę na termy i też nie jadę, bo pobyt tam nie jest w ciąży wskazany. Przeżyję, nie mam wyjścia. Pojadę jak dziecko będzie małe.

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Weźcie nie usprawiedliwiajcie agresji, bo to słabe. Taki troskliwy tatuś, a mówi kobiecie żeby poroniła, rzuca przy niej miskami z wodą i pewnie drze się jak opętany. Pajac nie facet. Współczuje autorce.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Marinero dziecko drogie prawdziwy i normalny mężczyzna uprawia seks ze swoją kobietą, a jak nie ma takiej możliwości (choroba, zagrożona ciąża) to leci na ręcznym, a nie rzuca miskami jak rozhisteryzowany pięciolatek. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie wierzę, ze bronicie faceta, który agresywnie rzuca miska z woda o ścianę! To było agresywne zachowanie, nieakceptowalne a Wy jedziecie po dziewczynie, ze okna chciała umyć….

spakuj się dziewczyno i odejdź od agresora. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×