Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
maciej1b

Nowy związek na krótko po zakończeniu poprzedniego ?

Polecane posty

Witam

 

Chodzi o to, że przedwczoraj zerwała ze mną dziewczyna która była i z resztą nadal jest największą miłością mojego życia. Generalnie jasno się wyraziła, że zrywa ze mną definitywnie. Osobiście psychicznie jestem tym faktem wyjątkowo mocno przybity i ciężko mi się pozbierać i to zaakceptować. Po tym jak dziewczyna ze mną zerwała wróciłem do swojego rodzinnego domu w którym mieszka również moja przyszywana siostra (nie jesteśmy żadnym rodzeństwem, po prostu nasi rodzice kilka lat temu wzięli ślub i tyle) generalnie ona we mnie zawsze się podkochiwała, ja osobiście w niej już mniej wolałem ją traktować mniej więcej jak siostrę czy przyjaciółkę, aniżeli jak swoją kobietę. Jest ładna, ale mimo wszystko nie czuję do niej tego co czuje do swojej byłej już dziewczyny. Mimo wszystko po zerwaniu to ona mnie najbardziej pocieszała, ja niestety na tyle byłem przybity że przy niej dosłownie płakałem, a ona mnie przytulała i pocieszała. Zaproponowała wtedy żebyśmy wina się napili to powinno mi trochę pomóc. Jako, że było mi już wszystko jedno to się zgodziłem w końcu i tak wiele do stracenia nie miałem. Tylko, że niestety, ale po tym jak wypiliśmy to moja pseudosiostra poniekąd wykorzystała mój kiepski stan, no i doszło między nami do seksu. Generalnie nie umiem powiedzieć jak do tego doszło, no ale jakoś tak wyszło. Kiedy rano obudziłem się w jej objęciach to zaczęła do mnie mówić teksty typu żebym zapomniał o tamtej raz na zawsze i związał się z nią. No ja nie wiem czy to w ogóle jest dobry pomysł. Generalnie do tej sytuacji nie powinno dojść co doszło między nami, czuje się jakbym zdradził tamta dziewczynę. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
22 minuty temu, marineria napisał:

Chlopie ! Trafil ci sie diament!  a ty wybrzydzasz.Kobieta ktora cie akceptuje, lubi i pewnei kocha to najwspanialszy dar jaki ci mogl sie  trafic! 😉 

Byla  dzie.wke olej! Nie warta byla twojej atencji.Tak zawsze bywa z  porzucanymi.To standart! To dziala wlasnie w ten sposob w przypadku obu plci ze idealizuje sie rzucajaca cie osobe.LOL To sie nazywa obsesja:)

Ja bym sie cieszyl na twoim miejscu! Juz masz z gorki.! bedzie akceptowac twoje potkniecia wobec niej, nie bedzie robic fochow.Badz dla niej tylko mily i czuly! a bedziesz mial najwspanialsza kobiete pod sloncem ! Trafilo ci sie naprawde "szczescie " w nieszczesciu ! I tak do tego podejdz! LOL

No tak nie ma to jak związać się z kimś do kogo w zasadzie nic się nie czuje. Może na chwilę taka zapchaj dziura dla faceta fajna sprawa, gorzej jak zrobi się poważnie, a on nie będzie umiał jej spławić.

A tak poza tym to uważam, że to provo...seks z przyszywaną siostrą słabe to

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
16 godzin temu, marineria napisał:

Jestem przekonany ze w 100% to provo ale cala ta kaferteria to przeciez zabawa 🙂 wiec mozna🙂  sobie czasem popuscic wodze wyobrazni aby...zaistniec choc na 5 min 🙂Inni kochaja indyczenie a autor poszedl bardziej pacyfistyczna droga

Nie zawsze musi to być prowo. U mnie było tak, że ojciec rozwiódł się z matką jak byłem młody, potem się związał z kobietą, która miała rok ode mnie starszą córkę. Jak byliśmy dzieciakami to rywalizowaliśmy, nawet się pobić zdarzyło, ale jak weszliśmy w okres dojrzewania to była wzajemna fascynacja i zauroczenie. Z nią miałem pierwszy raz i razem po latach przeżyliśmy pierwszą zdradę swoich partnerów już w dorosłym życiu. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
46 minut temu, marineria napisał:

🙂 Nie podwazam twoich tez  ale to jest provo! ale mnie sie podba 🙂 jestem ViagrusLOL  wiec kazda tzw "dewiacja" w sferze wyobrazni  jest mi mila 🙂 LOL 

Czytam tutaj różne rzeczy i czasem są niestworzone historie, ale historia autora nie jest jakaś szczególna. Podejrzewam, ze sporo pasierbów miało z pasierbicami bliższe kontakty. Wyobraź sobie, wiek nastoletni, hormony buzują, a pokój trzeba dzielić z atrakcyjną osobą z którą nie ma się rodzinnych więzi. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
5 minut temu, marineria napisał:

Nie musisz mnie przekonywac 🙂 jestem przekonany! LOL  ale ten tekst  jest provo! 🙂 

Możliwe.

U mnie było ta że mieszkałem z matką a do ojca jeździłem na wakacje i mieszkałem u nich w pokoju córki jego żony. Na początku nawet spaliśmy w jednym łóżku, ale jak dojrzewać zaczęliśmy, to już miałem osobny materac. Tylko że jak zaczęliśmy dojrzewać to nas ciągnęło do siebie. 

  • Haha 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
26 minut temu, marineria napisał:

Krew nie woda 🙂 

Nie woda. Masz racje. Nie zapomne też jaką miałem dziką zazdrość, jak zaczęła spotykać się ze swoim obecnym mężem. Ona mi tłumaczyła, że nie możemy być przecież razem, ale chce być z kimś. Ja nie rozumiałem i długo miałem żal. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×