Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Depresja

Dziewczyna mojego brata z moim ex

Polecane posty

Witam

Rok temu rozstalam sie z moim facetem z którym mam dziecko, dowiedziałam sie ze dzien pozniej moj brat i jego dziewczyna rowniez sie rozstali, takze maja ze soba dwojke dzieci. Ja zarówno jak mój brat probowalismy ratować nasze zwiazki, niestety po dwoch miesiacach dowiedzielismy sie ze moj ex i ex mojego brata spotykają sie ze sobą, oboje bylismy w szoku i chodz minął rok nie potrafimy tego zaakceptowac. Problem w tym ze nasze dzieci są kuzynostwem i przez to ze muszą ze soba mieszkac, często sie ze sobą kłócą, moja córka wręcz znienawidzila dzieci mojego brata. 

Nie mam pojecia jak rozwiązać ten problem, prosze was o wydanie opinii, co wy byscie zrobili w takiej sytuacji ? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

W jakim wieku sa dzieci, ze juz nienawidza? Co wy im wpajacie do glowy? Ludzie maja prawo ukladac sobie zycie z kim chca. 

Jestes zazdrosna czy co? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
2 godziny temu, Depresja napisał:

Rok temu rozstalam sie z moim facetem z którym mam dziecko, dowiedziałam sie ze dzien pozniej moj brat i jego dziewczyna rowniez sie rozstali, takze maja ze soba dwojke dzieci. Ja zarówno jak mój brat probowalismy ratować nasze zwiazki, niestety po dwoch miesiacach dowiedzielismy sie ze moj ex i ex mojego brata spotykają sie ze sobą, oboje bylismy w szoku i chodz minął rok nie potrafimy tego zaakceptowac. Problem w tym ze nasze dzieci są kuzynostwem i przez to ze muszą ze soba mieszkac, często sie ze sobą kłócą, moja córka wręcz znienawidzila dzieci mojego brata. 

Wow!

Polska Moda na Sukces!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wytłumaczyć że dzieci nie mogą odpowiadać za czyny rodziców. To że świnstwo zrobili dorośli to odrębna sprawa i tutaj okazywanie w ich kierunku ,,niechęci" jest uzasadnione.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×