Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Mamadziewczynki

Dziecko zjadło tabletki

Polecane posty

Moja córeczka niespełna 3 lata w środę dostała gorączkę. Wieczorem byliśmy u lekarza ale bez badań niewiele nam powiedziała. Dzisiaj z przerażeniem odkryłam że brakuje 5/6 tabletek ovulan które byly schowane głęboko w szufladzie. Jestem prawie pewna że je wzięła,poniewaz jest niedziela nie mogę dodzwonić się do lekarki. Jestem przerażona, nie mogę się na niczym skupić powiedzcie jakie badania powinniśmy jej zrobić. Jakie spustoszenie w organizmie mogły dokonać. Proszę pomóżcie. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jak najprędzej jedz z dzieckiem do szpitala a nie zadajesz pytania na forum głupia babo

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Przypuszczasz, ze to stalo sie wtedy kiedy miala goraczke czy teraz? Z tego co kojarze Ovulan to tabletki antykoncepcyjne. Zrobia jej taki bajzel w organizmie, ze glowa mala. Jedz do szpitala. Zawsze lepiej jak dziecko zostanie przebadane.  

To jest cos czego sie boje. Ze dzieci dorwa sie do lekow. 

Jedz do szpitala, my nie jestesmy lekarzami. Nie znamy sie. Jedz.

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Szpital odeślę mnie do domu. Jeżeli na prawdę je zjadła to w środę. Tylko przez jeden dzień  miała gorączkę. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
9 minut temu, Mamadziewczynki napisał:

Szpital odeślę mnie do domu. Jeżeli na prawdę je zjadła to w środę. Tylko przez jeden dzień  miała gorączkę. 

Nie wiem w jakim mieście mieszkasz, ale szpital nie ma prawa odesłać dziecka do domu, gdy te nałykało się tabletek w szczególności że dziecko jest małe. Jedź na podotowie, albo na sor. Tabletki mogą naprawdę zasiać dużo w organizmie tak małego dziecka od niewydolności narządów po nawet zgon. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dziękuję za odpowiedzi. Pani doktor oddzwoniła, mamy obserwować ale powikłań żadnych nie powinno być. Jestem spokojniejsza chociaż nadal nie mojge się uspokoić. Nigdy bym nie pomyślała że gorączka może być wynikiem zjedzonych tabletek 😪 Jest praktycznie cały czas przez kogoś obserwowana. Jak nie przez nas to przez dziadków. Nie umiem wytłumaczyć jak to się stało. Żal i niedowierzanie. Faktycznie głupia ze mnie baba. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dobrze że wszystko się wyjaśniło. Dziecko to mała cząsteczka energii i potrafi zrobić taki sajgon przez 5 minut że sobie nawet nie zdajesz sprawy. Ale jednego nie rozumiem. Jeśli podejrzewasz że dziecko zjadło tabletki to czemu jesteś na forum a nie jedziesz do szpitala. Trudno że latarka nie odbiera. Natychmiast szpital i tyle

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×