Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
AnielKa

Ślub od pierwszego wejrzenia 7

Polecane posty

Moja znajoma jest z tego miasta co Piotr i podobno wszyscy wiedzą, że nie jest z Dorotą. Może dlatego jest taki sfrustrowany w internecie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
31 minut temu, murka napisał:

Moja znajoma jest z tego miasta co Piotr i podobno wszyscy wiedzą, że nie jest z Dorotą. Może dlatego jest taki sfrustrowany w internecie.

I dobrze, że się dziewczyna uwolniła. Teraz będzie miała traumę po spotkaniu z tym Wszechpolakiem.

  • Like 5
  • Thanks 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
54 minuty temu, murka napisał:

Moja znajoma jest z tego miasta co Piotr i podobno wszyscy wiedzą, że nie jest z Dorotą. Może dlatego jest taki sfrustrowany w internecie.

Oby to była prawda… serio 

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

ten Piotr bardzo przypomina mi mojego byłego (też Piotra swoją drogą). Z pozoru spokojny, lubiany przez moją rodzinę, inteligentny facet, a tak naprawdę frustrat, egoista, niepanujący nad emocjami, zawsze stawiający na swoim. Ciężko się żyje z takim człowiekiem

  • Like 2

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam nadzieję że Dorotka się w to nie wpakuje dalej. Szkoda dziewczyny. On potrzebuje "żony" co mu zrobi kotleta na obiad i posprzata a ta medytacje i veganka myślę że też nie do końca mu to odpowiada. I ten sex chlop chciałby spuscic z krzyża a tam sexu brak.... 

  • Like 2
  • Thanks 1
  • Haha 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 2.05.2022 o 20:43, murka napisał:

Moja znajoma jest z tego miasta co Piotr i podobno wszyscy wiedzą, że nie jest z Dorotą. Może dlatego jest taki sfrustrowany w internecie.

No byłby niezły szok jakby Dorota jednak chciała z nim zostać.

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
10 godzin temu, Jedo_wa napisał:

Mam nadzieję że Dorotka się w to nie wpakuje dalej. Szkoda dziewczyny. On potrzebuje "żony" co mu zrobi kotleta na obiad i posprzata a ta medytacje i veganka myślę że też nie do końca mu to odpowiada. I ten sex chlop chciałby spuscic z krzyża a tam sexu brak.... 

Sposób, w jaki Piotr zagaduje Dorotę o seggs (czy w ogóle, że to robi na tym etapie znajomości) jest bardzo odpychający. Ciekawe czy zawsze tak dziewczyny nagabuje o to na pierwszych randkach, bo "nie chce kupować kota w worku". Straszne. 

  • Like 4
  • Thanks 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Im bliżej końca zaczynam wątpić w jakąkolwiek parę. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Moim zdaniem Piotr będzie na tak, Dorota na nie, a Agnieszka z Kamilem i Patrycja z Adamem będą na tak przy decyzji, ale już nie są razem według mnie

  • Like 4

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 4.05.2022 o 10:36, Jedo_wa napisał:

Mam nadzieję że Dorotka się w to nie wpakuje dalej. Szkoda dziewczyny. On potrzebuje "żony" co mu zrobi kotleta na obiad i posprzata a ta medytacje i veganka myślę że też nie do końca mu to odpowiada. I ten sex chlop chciałby spuscic z krzyża a tam sexu brak.... 

Też tak myślę. Fajna dobra dziewczyna a tu chłop się na nią wydziera publicznie a potem manipulacją wymusza bliskość. Bardzo nieprzyjemnie sie to ogląda 😞

  • Like 3

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
6 godzin temu, Makaraka napisał:

Moim zdaniem Piotr będzie na tak, Dorota na nie, a Agnieszka z Kamilem i Patrycja z Adamem będą na tak przy decyzji, ale już nie są razem według mnie

Obstawiam dokładnie tak samo. Identyko. 

O Kamilu krążą już od dawna ploty, że spotyka się z jakąś zrobioną blondi. 

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
35 minut temu, Foka_foczi napisał:

Obstawiam dokładnie tak samo. Identyko. 

O Kamilu krążą już od dawna ploty, że spotyka się z jakąś zrobioną blondi. 

To widać po tej rodzince że Aga tam nie pasuje. Na slubie mu się podobała bo miala suknie i była zrobiona jednak na codzień Aga może nie być w jego typie. Dziwne że ona tego wszystkiego nie widzi chlop nie ma czasu z nia spędzić dnia sam na sam bo albo wizyty u siostry albo impreza. Co to w ogóle miało być z tym przedstawieniem w firmie... Żenada 🙂 

  • Like 8
  • Thanks 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

To jest w tej chwili program o niewyzytym toksyku i bananowym dziecku. Eksperci robią sobie jaja kosztem uczestników. Patki typ to wysoki brunet i na pewno to napisała w ankiecie, a dostala przeciwieństwo. 

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowany)
10 godzin temu, Jedo_wa napisał:

To widać po tej rodzince że Aga tam nie pasuje. Na slubie mu się podobała bo miala suknie i była zrobiona jednak na codzień Aga może nie być w jego typie. Dziwne że ona tego wszystkiego nie widzi chlop nie ma czasu z nia spędzić dnia sam na sam bo albo wizyty u siostry albo impreza. Co to w ogóle miało być z tym przedstawieniem w firmie... Żenada 🙂 

Mnie się tej Agi po raz pierwszy żal zrobiło po ostatnim odcinku. Jakaś taka zgaszona się zrobiła i smutna. Na początku myślałam, że ona jest pewna siebie i hop do przodu, w aucie po ślubie jak jechali, to wszystko cacy i git. A teraz co? Wyszła z niej zakompleksiona dziewczyna, może szczuplejsza niż przed ślubem, ale nadal gruba w głowie, do tego młodsze kolezaneczki wypominajace jej wiek i że już czas zrobić dzieciaczka... Z facetem którego zna dopiero od niedawna... Prowincja umysłowa.

Jeszcze do tego Kamil nerwowo wycierający każda plamkę na ścianach. Może ten epartment to wynajęty, a nie jego? Depresyjnie jakoś tak i ciasno. Wszystko na kupie, w tej sypialni dostałabym klaustrofobii. Wolałabym chyba spać w salonie na rozkładanej kanapie. 

Ale nie powiem, Kamila tłumaczenie samochodowych roszad, z czego sam lał, ubawilam się setnie 😄

I jeszcze ta rozczochrana Chorzewska dopytująca o seksy Dorotę i Piotra. Ona sama przed tą kamerka wyglądała, jakby ktoś właśnie ją dobrze wychę... 😄

 

 

Edytowano przez Wsedno
Dopisane
  • Like 7

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Agnieszka to taka młoda - stara, niby imprezy, ...enki, prostownice, a widać, że najchętniej to by dzwoniła do swojego MĘŻA cały czas, szykowała mu kotlety i porządkowała szafki. Ten z kolei typ imprezowicza, zorganizował dwie imprezy w jeden weekend i widać było, że wolałby taką dziewczynę, co to z rana nalewa sobie zimnego prosecco, każde zamówić sushi i pół dnia szykuje się na drugą imprezę. Agnieszka z tą troską i wypełnianiem mu lodówki na czas rozstania po prostu totalnie nie pasuje do tego świata.

  • Like 7

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Oczywiście,że Aga nie pasuje ani do niego,ani do jego świata.Nie nosi się zbyt kobieco na codzien,nie maluje.Nawet na imprezę założyła dżinsowa koszule i jakąś długa rozkloszowana spódnice .Taki typ ciotki klotki,postarza się i tyle.Kazdy ma swój typ i nic w tym złego,ale jeśli nie pyklo na początku to później już nie pyknie 😜 Matkuje mu i nosi się jak matka .Nic pociągającego.Ona pasowałaby do Piotra.

  • Like 5
  • Thanks 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 godzinę temu, Arbuz napisał:

Oczywiście,że Aga nie pasuje ani do niego,ani do jego świata.Nie nosi się zbyt kobieco na codzien,nie maluje.Nawet na imprezę założyła dżinsowa koszule i jakąś długa rozkloszowana spódnice .Taki typ ciotki klotki,postarza się i tyle.Kazdy ma swój typ i nic w tym złego,ale jeśli nie pyklo na początku to później już nie pyknie 😜 Matkuje mu i nosi się jak matka .Nic pociągającego.Ona pasowałaby do Piotra.

Dokładnie! Od razu by się do niego przeniosła.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

To szorowanie ścian było wymowne, wydaje mi się, że Kamil lubi być perfekcyjny w swoich i innych oczach. Fajny samochód, żona zadbana bez skazy, wyprasowana koszula itp.

Nie jest to nic złego, ale wygląda trochę jakby od dawna miał swoje standardy i wymagania wględem siebie i innych. Tak jakby nie mógł „spuścić trochę powietrza”.

W ich małżeństwie mogłoby potem zgrzytać, on bez konsultacji będzie zapraszać gości a Aga będzie ubierana w ...enki studniówkowo-weselne.

Bardziej widzę ją z facetem „na luzie” i jeżeli spotkania ze znajomymi to piwkowanie w jensach i tshirtach, bez spiny.

  • Like 5

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
5 godzin temu, Fifkaaa napisał:

To szorowanie ścian było wymowne, wydaje mi się, że Kamil lubi być perfekcyjny w swoich i innych oczach. Fajny samochód, żona zadbana bez skazy, wyprasowana koszula itp.

Nie jest to nic złego, ale wygląda trochę jakby od dawna miał swoje standardy i wymagania wględem siebie i innych. Tak jakby nie mógł „spuścić trochę powietrza”.

W ich małżeństwie mogłoby potem zgrzytać, on bez konsultacji będzie zapraszać gości a Aga będzie ubierana w ...enki studniówkowo-weselne.

Bardziej widzę ją z facetem „na luzie” i jeżeli spotkania ze znajomymi to piwkowanie w jensach i tshirtach, bez spiny.

To szorowanie ścian to syndrom ludzi, którzy nie mieli, a mają. Dorobkiewiczów po prostu. 

  • Confused 2

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
9 minut temu, Anitella napisał:

To szorowanie ścian to syndrom ludzi, którzy nie mieli, a mają. Dorobkiewiczów po prostu. 

To syndrom ludzi, którzy nie lubią mieć brudnych ścian 🙃

  • Like 5

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ponoć Kamil zgłosił się do Hotel Paradise (info niepotwierdzone)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
10 godzin temu, Bommie napisał:

Ponoć Kamil zgłosił się do Hotel Paradise (info niepotwierdzone)

Potwierdzone, było w odcinku

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
11 minut temu, Onomatoto napisał:

Potwierdzone, było w odcinku

Nie oglądam HP. Wiem z relacji Lamakeupebella

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
15 godzin temu, Bommie napisał:

Ponoć Kamil zgłosił się do Hotel Paradise (info niepotwierdzone)

Zgłosić się mógł, ciekaw tylko czy się dostanie 😄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
15 minut temu, Wsedno napisał:

Zgłosić się mógł, ciekaw tylko czy się dostanie 😄

Koleś szuka fejmu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 godzinę temu, Bommie napisał:

Koleś szuka fejmu

Szukać sobie może, ale z czym do ludzi? Co on ma do zaoferowania? Coś ciekawego powiedział? Ludzie z tych programów pseudorandkowych to są produkty z insta, wyrzeźbieni, opalenia, zadbani, faceci zazwyczaj są trenerami personalnymi (hehe), laski są porobione i jak nie mają nic mądrego do powiedzenia, to chociaż wyglądają. I o to tam chodzi, żeby zebrać grupę ładnych ludzi i niech robią jakieś tak show w willi w tropikach. A tutaj ani wyglądu ani charyzmy. Nawet nie było czego kręcić w tym Włocławku, a tyle ciekawych rzeczy mogli razem robić,nie tylko oglądanie TV i kac między jedną impreza a drugą. Dla mnie ten Kamil jest bezbarwny, bez pomysłu na spędzanie wolnego czasu, jeżdżenie z rosolem, wymianki autami, piwko i meczyk wystarczy do szczęścia. 

  • Like 6

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowany)
25 minut temu, Wsedno napisał:

Szukać sobie może, ale z czym do ludzi? Co on ma do zaoferowania? Coś ciekawego powiedział? Ludzie z tych programów pseudorandkowych to są produkty z insta, wyrzeźbieni, opalenia, zadbani, faceci zazwyczaj są trenerami personalnymi (hehe), laski są porobione i jak nie mają nic mądrego do powiedzenia, to chociaż wyglądają. I o to tam chodzi, żeby zebrać grupę ładnych ludzi i niech robią jakieś tak show w willi w tropikach. A tutaj ani wyglądu ani charyzmy. Nawet nie było czego kręcić w tym Włocławku, a tyle ciekawych rzeczy mogli razem robić,nie tylko oglądanie TV i kac między jedną impreza a drugą. Dla mnie ten Kamil jest bezbarwny, bez pomysłu na spędzanie wolnego czasu, jeżdżenie z rosolem, wymianki autami, piwko i meczyk wystarczy do szczęścia. 

A to nie był czasem po prostu żart z tym hotelem? Przecież te odcinki nie są na żywo i były nagrywane dawno temu, a Agnieszka mówi tam, że Kamil jej mówił, że zgłosił się do ŚOPW i HP jednocześnie. Więc ten sezon HP też już chyba jest emitowany, więc nie sądzę, że to było na serio, tylko może żart sytuacyjny

Edytowano przez Makaraka
  • Thanks 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
22 godziny temu, sosczosnkowy napisał:

To syndrom ludzi, którzy nie lubią mieć brudnych ścian 🙃

Prawda. Ale podłoże tego stanu rzeczy może być złożone.

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

miała być bójka w której interweniowała policja, i co? nic!

dorota dla mnie to mimoza, aga jest spoko choć faktycznie troche zakompleksiona, pyśka to prosta dziewucha z patologi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.05.2022 o 16:45, emi_emi098 napisał:

miała być bójka w której interweniowała policja, i co? nic!

dorota dla mnie to mimoza, aga jest spoko choć faktycznie troche zakompleksiona, pyśka to prosta dziewucha z patologi

Pewnie produkcja chciała nakręcić oglądalność, poprzedni.sezon był nudny jak flaki z olejem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×