Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Polecane posty

Witam

Mam już 38 lat. Choruje na nerwice. Biore leki od psychiatry.

To jest ostatni dzwonek żeby odstawić leki i zajść w ciaże. Tylko jak mam to zrobić skoro wiem że cały ten OBłĘD wróci jak odstawie leki.......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A ja znowu mam dziecko i mam nerwice. I nie jest łatwo. Dziecko na tym cierpi, chociaż jest wyczekane i kochane, to chyba za malo. Miałam aspiracje na bycie dobrą mamą, ale nerwica to wykluczyła totalnie. Macierzyństwo chyba nie jest dla osób takich jak my 😞

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dzięki nerwicy mam różne schizy i chaos w głowie.

Mój mąż chciałby mieć dziecko, ale nie naciska bo jedno dziecko ( 16lat) już ma z byłą żoną.

Nie wiem sama co robić

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Probowalas terapii?leki nie są na dluzsza mete, przynajmniej ja tak bym nie chciala zyc. Mozesz też zrobic sama jakies kroki i pracowac nad umyslem, sa teraz rozne filmy. Ja mialam stany lekowe, napady paniki, myslalam ze umieram na zawal w nocy, ze umieram na cos, ze zaraz bedzie atak paniki, zemdleje.Nie szlo funkcjonowac. Stwierdzilam ze woz albo przewoz i zaczelam specjalnie wychodzic myslac ze najwyzej padne na ulicy, ale ten moment nigdy nie nadchodzil. Bralam tylko tabletki na uspokojenie i wychodzilam ze strefy komfortu ciagle prowadzac jakies monologi jakbym miala terapeute z boku, bo telepalo mna wewenetrznie jak z kims rozmawialam i chcialam uciec bo czulam ze zaraz dostane jazdy. Umysl jest potezny i ciezko praca mozna go troche ogarnac nawet wlasnymi silami. Dobra suplementacja magnezu i potasu tez dawala efekty.

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
5 godzin temu, Lukrecja4 napisał:

Witam

Mam już 38 lat. Choruje na nerwice. Biore leki od psychiatry.

To jest ostatni dzwonek żeby odstawić leki i zajść w ciaże. Tylko jak mam to zrobić skoro wiem że cały ten OBłĘD wróci jak odstawie leki.......

A musisz mieć koniecznie to dziecko?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Po co dziecko mieć na siłę?

Byle spełnić swoją zachciankę chcesz mu dać spieprzone życie?

 

Edytowano przez Bimba

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 godzinę temu, Mikiriki napisał:

A musisz mieć koniecznie to dziecko?

Większość zdrowych kobiet ma taki moment w życiu ze dopada ich silny instynkt macierzynski. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
8 minut temu, DropKick napisał:

Większość zdrowych kobiet ma taki moment w życiu ze dopada ich silny instynkt macierzynski. 

Ale czasami choroby uniemożliwiają lub zaburzają bycie matką, tu mamy nerwicę i to silną. Mamy jeszcze głowę nie tylko instynkt, nie jesteśmy zwierzętami. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
16 minut temu, Maria. napisał:

Dziecko to największy skarb, jak tylko urodzisz, wszystkie przeciwności odejdą.

Co za bzdura...

Nie wiem kto tam stoi za tym nickiem, ale trollować to sobie mozna, a Ty szkodzisz ludziom. Jak takie masz opinie to wyjdź zza nicku i podpisz się własnym imieniem i nazwiskiem. Podpowiem - jeżeli uważasz, że to imię brzmiałoby Maria z Nazaretu, to od razu zgłoś się do psychiatryka.

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
18 minut temu, Mikiriki napisał:

Ale czasami choroby uniemożliwiają lub zaburzają bycie matką, tu mamy nerwicę i to silną. Mamy jeszcze głowę nie tylko instynkt, nie jesteśmy zwierzętami. 

Podkreślam ZDROWYCH

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
2 godziny temu, Maria. napisał:

Dziecko to największy skarb, jak tylko urodzisz, wszystkie przeciwności odejdą.

Pogadaj o tym z „mama Madzi” i jej podobnymi. One mają szczególnie ciekawą opinie i doświadczenia na ten temat…

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 godzinę temu, Maria. napisał:

Każdy wyznaje inne wartości, a ty wyzywasz innych, którzy nie podzielają twoich - dziecinada!

Nie wyzywam. Wartości wartościami, Ty szkodzisz ludziom tym, co piszesz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
12 minut temu, marineria napisał:

Zacznij cwiczyc na jakims fitness.Czlowiek jest tak skonstruowany ze wysilek fizyczny jest mu potrzebny aby zdrowo finkcjonowac.W harmonii  z Natura . Nasze zdrowie psychiczne wiec zalezy o spalonych kalori na biezni 🙂 

O ja pierdziele, ze tez niektorym udaje sie pisac takie bzdury i jeszcze uwazac, ze dali dobra rade. 

Kobieta potrzebuje dobrego psychiatry i odpowiednio dobranych lekow wspartych terapia, a nie klubu fitness. Tobie widac ruch nie pomaga. Za duzo ceiczen, za malo myslenia. Dla odmiany potrenuj rozum.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
21 minut temu, marineria napisał:

Vice versa ! 🙂

Madry czlowiek pochyla sie nad kazda napotkana mysla i zastanawia czy aby nie daje ona bodzca do nowych mozliwosci  a ty jak widze juz masz rozwiazania  i jedynie poszukujesz potwierdzenia ich slusznosci 🙂 Powodzenia ! 

Ale to jest rada taka sama jak do kogoś z depresją powiesz, żeby się uśmiechnął. No nijak nie zadziała.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×