Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Kubek1398

Jak dziewczyny postrzegają grubszych chlopaków?

Polecane posty

Mam pytanie głównie do dziewczyn jak postrzegają grubszych chłopaków? Czy jeśli chłopak miał by ciekawy charakter był by zadbany i w jakiś sposób cię pociągał ale miał nadwagę albo był otyły, uprawiała byś seks z takim chłopakiem? 

Jeśli są tu jacyś otyli Panowie bądź z nadwagą i mają jakieś doświadczenie chętnie poczytam. ☺

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Facet z nadwagą mnie nie pociąga, bo to jest zaprzeczenie słowa "zadbany". Nie, taki facet nie jest zadbany tylko zaniedbany. Nie poszłabym do łózka z otyłym.  Sama dbam o siebie i stram sie wyglądać zdrowo i fit i tego samego oczekuje od mężczyzny.

  • Thanks 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
6 godzin temu, Kubek1398 napisał:

Mam pytanie głównie do dziewczyn jak postrzegają grubszych chłopaków? Czy jeśli chłopak miał by ciekawy charakter był by zadbany i w jakiś sposób cię pociągał ale miał nadwagę albo był otyły, uprawiała byś seks z takim chłopakiem? 

Jeśli są tu jacyś otyli Panowie bądź z nadwagą i mają jakieś doświadczenie chętnie poczytam. ☺

Mi się podobają mężczyźni normalnej postury i z nadwagą. Wiadomo gdzieś jest granica kiedy nie jest to już atrakcyjne, jednak nadwaga nawet spora nie przeszkadza mi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marakuja96

Mi się nie podobają faceci z nadwagą, za to ja lubię np. chudszych, którzy nie podobają się innym dziewczynom 😉 

Sporo jest dziewczyn, które lubię tzw. "misiów", widzę to po swoich koleżankach, także spokojnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
11 godzin temu, Robiejaklubie napisał:

Mi się podobają mężczyźni normalnej postury i z nadwagą. Wiadomo gdzieś jest granica kiedy nie jest to już atrakcyjne, jednak nadwaga nawet spora nie przeszkadza mi.

Ja lubię zaokrąglone kobiety. Zwłaszcza wiecie gdzie 😋

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Poetka

Kiedyś zakochałam się w niskim, grubym chłopaku, który był dla mnie najprzystojniejszym facetem na świecie i nigdy mi jego waga nie przeszkadzała. Miał za to cholernie piękne blond loki i niebieskie oczy, przez które przypominał mi jakiegoś anioła z obrazu. Trudno było znaleźć drugiego takiego faceta w tłumie. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Podczas sexu jakby byl na mnie nie moglabym złapać oddechu, wiec otyły odpada.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 4.03.2022 o 04:58, Kubek1398 napisał:

Mam pytanie głównie do dziewczyn jak postrzegają grubszych chłopaków? Czy jeśli chłopak miał by ciekawy charakter był by zadbany i w jakiś sposób cię pociągał ale miał nadwagę albo był otyły, uprawiała byś seks z takim chłopakiem? 

Jeśli są tu jacyś otyli Panowie bądź z nadwagą i mają jakieś doświadczenie chętnie poczytam. ☺

Zdefiniuj "grubszy". Pewnie jest jak u kobiet, krągłości są sexy, lekka nadwaga też ok ale jak ktoś jest spasiony jak świnia to podoba się tylko fetyszystom których to kreci

Edytowano przez Bolek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Pewnie tak jak mężczyźni postrzegają grubsze kobiety. Jednym się podoba, innym nie. Pewnie bardziej spodobałby mi się mężczyzna z nadwagą niż niedowagą. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
7 godzin temu, Kicia22 napisał:

Podczas sexu jakby byl na mnie nie moglabym złapać oddechu, wiec otyły odpada.

Są też inne pozycje 😋

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 4.03.2022 o 09:20, mamaKasia napisał:

Facet z nadwagą mnie nie pociąga, bo to jest zaprzeczenie słowa "zadbany". Nie, taki facet nie jest zadbany tylko zaniedbany. Nie poszłabym do łózka z otyłym.  Sama dbam o siebie i stram sie wyglądać zdrowo i fit i tego samego oczekuje od mężczyzny.

napisałem do ciebie, odpiszesz mi pleaseeeee😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Otyły,czemu nie,oczywiście bez przesady,lekki brzuszek,mnie osobiście nie przeszkadza ,a nawet w pewnym wieku dodaje to panom swoistego uroku.Znam osobiście paru takich,i powiem wam że to super goście,zawsze witają mnie uśmiechem i miłym słowem.W łóżku  liczy rozmiar pe..sa i technika....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 4.03.2022 o 04:58, Kubek1398 napisał:

Mam pytanie głównie do dziewczyn jak postrzegają grubszych chłopaków? Czy jeśli chłopak miał by ciekawy charakter był by zadbany i w jakiś sposób cię pociągał ale miał nadwagę albo był otyły, uprawiała byś seks z takim chłopakiem? 

Jeśli są tu jacyś otyli Panowie bądź z nadwagą i mają jakieś doświadczenie chętnie poczytam. ☺

Dla mnie luzik. Lubie misiów, bardziej odrzucają mnie faceci z niedowagą.

Normalna budowa, nadwaga- tak.

Otyłość- to zależy, znam facetów którzy dobrze wyglądają w tym stanie. Raczej nie spora otyłość- jak mężczyzna nie ma szyi to już nie:)

Brzuszek- tak, bebzon jak w ciąży-nie.

Chudy, niedowaga- absolutnie nie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 5.03.2022 o 15:48, Bolek napisał:

Zdefiniuj "grubszy". Pewnie jest jak u kobiet, krągłości są sexy, lekka nadwaga też ok ale jak ktoś jest spasiony jak świnia to podoba się tylko fetyszystom których to kreci

Chodzi mi np. o 180cm wzrostu i 100/110kg wagi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 godzinę temu, Kubek1398 napisał:

Chodzi mi np. o 180cm wzrostu i 100/110kg wagi

Dużo zależy jak to się rozkłada. Najlepiej wygląda jak rozkłada się po całości a nie kumuluje się w jednym miejscu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 4.03.2022 o 04:58, Kubek1398 napisał:

Mam pytanie głównie do dziewczyn jak postrzegają grubszych chłopaków? Czy jeśli chłopak miał by ciekawy charakter był by zadbany i w jakiś sposób cię pociągał ale miał nadwagę albo był otyły, uprawiała byś seks z takim chłopakiem? 

Jeśli są tu jacyś otyli Panowie bądź z nadwagą i mają jakieś doświadczenie chętnie poczytam. ☺

Ja jestem lekko przy sobie, mam mały zarys mięśni, lekko odstający brzuszek(ale bez przesady) waga jest w normie. Nie odbywam jednak stosunku, bo dziewczyna jeszcze nie jest gotowa, wiec czekam aż będzie z szacunku do niej. Jesteśmy razem od roku, więc to jeszcze wcześnie. Ja mam 25 lat ona ma 19. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 7.03.2022 o 18:15, Kubek1398 napisał:

Chodzi mi np. o 180cm wzrostu i 100/110kg wagi

Taki to jeszcze w miarę, myslalam, że mowa o grubszym, otyłym. Ale warto zadbać o siebie, żeby można było się samemu podcierać na starość.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wydaje mi sie ze jeśli to nie utrudnia normalnego funkcjonowania, facet jest czysty, dba o higienę i schludnie sie ubiera, i jeśli nie ma problemu z seksem to nie ma większego znaczenia jego nadwaga. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 7.03.2022 o 18:15, Kubek1398 napisał:

Chodzi mi np. o 180cm wzrostu i 100/110kg wagi

Sama waga dużo nie mówi. Dużo zależy od budowy ciała, typu sylwetki itp. Jeden wygląda przy takie wadze jak Kubuś Puchatek drugi na dobrze zbudowanego.

Nie każdej kobiecie ten typ sylwetki odpowiada, ale Pudzian za czasów zawodów strongman, teoretycznie według standardów miał skrajną otyłość (1.86m /145kg). Wyglądał wtedy jednak na kulturystę, a nie na chorobliwie otyłego, z ogromnym brzuchem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×