Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
icequeen34

usunac czy urodzic- przechodze prawdziwy koszmar zycie mi sie wali!

Polecane posty

25 minut temu, ToMasz1985 napisał:

Dobra w łóżku? I facet nie chce z nią być 🤔

kto ci powiedzial ze nie chce ? chce ale na wlasnych zasadach . caly czas dzwoni ale ja juz nie chce bo za duzo sie stalo. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
20 minut temu, Dobrosułka napisał:

Ale on nie jest singlem tylko ojcem z dzieckiem.  Znam ojcow z dziecmi, ktrzy biora dzieci na weekendy i sa na wynajetych mieszkaniach, bo nie maja takiej gotowki jak ten twoj.  Przy pieniadzach jakie ma to brak wlasnego kata to kolejne strzezenie, ze facet jest niepowazny.

tez tak na poczatku myslalam i sama sie dziwilam jak mozna nie miec nawet mieszkania na wsi zalozmy blisko swojej corki . to juz nie wazne bo i tak z nim nigdy nie bede . ta sytuacja otworzyla mi oczy - niestety za pozno

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
6 minut temu, icequeen34 napisał:

tez tak na poczatku myslalam i sama sie dziwilam jak mozna nie miec nawet mieszkania na wsi zalozmy blisko swojej corki . to juz nie wazne bo i tak z nim nigdy nie bede . ta sytuacja otworzyla mi oczy - niestety za pozno

Teraz najpierw pytaj o intercyzę a potem idź do łóżka 😋

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

mam do oddania tabletki poronne z bezpiecznewyjscie.eu  ponieważ wybrałam się na zabieg do klinikastonava.cz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
11 minut temu, Brzozowskaja napisał:

mam do oddania tabletki poronne z bezpiecznewyjscie.eu  ponieważ wybrałam się na zabieg do klinikastonava.cz

Ale autorka wątku zdecydowała się, że nie będzie jednak chyba usuwała ciąży i idź z tą reklamą gdzie indziej. :[

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×