Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Polecane posty

39 minut temu, Kobieta która nie powinna napisał:

„One meal a day”, czyli po prostu jeden posiłek dziennie. Stosował ktoś może? Zastanawiam się ile mogę schudnąć, rozpoczęłam dietę wczoraj. Pozdrawiam🤗

Możesz rozjechać sobie organizm...

Naprawdę tak ciężko zrobić po prostu deficyt kaloryczny i jeść zdrowo?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
6 minut temu, Foko Loko napisał:

Możesz rozjechać sobie organizm...

Naprawdę tak ciężko zrobić po prostu deficyt kaloryczny i jeść zdrowo?

Od trzech tygodni jestem na diecie z deficytem kalorycznym 500 kcal i póki co schudłam zaledwie 2,5 kg jestem już tym wkurzona stąd taki drastyczny krok. Zależy mi szybko schudnąć chciałabym ładnie wyglądać do lata, a później jeśli będzie dobrze kontynuować z tą dietą utrzymywać ją

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przed chwilą, Kobieta która nie powinna napisał:

Od trzech tygodni jestem na diecie z deficytem kalorycznym 500 kcal i póki co schudłam zaledwie 2,5 kg jestem już tym wkurzona stąd taki drastyczny krok. Zależy mi szybko schudnąć chciałabym ładnie wyglądać do lata, a później jeśli będzie dobrze kontynuować z tą dietą utrzymywać ją

No i bardzo dobrze schudłaś, prawidłowo 🙂 waga powinna lecieć powoli. Szybkie chudnięcie to murowany efekt jojo, a poza tym chudnąc powoli lecisz z tkanki tłuszczowej. Chudnąc szybko tracisz głównie wodę i mięśnie. To proces i musi potrwać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
8 godzin temu, Kobieta która nie powinna napisał:

Ale ja jestem taka niecierpliwa🤣 zależy mi schudnąć 30 kg, boję się tylko wiszącej skóry na brzuchu. Dziękuję, że mi odpisałaś, trochę podniosłaś mnie na duchu

Powiem Ci tak, mnie zrzucenie 30kg zajęło 2.5 roku. Wiszącej skóry nie mam nigdzie 🙂 startowałam od 122kg. 

Właśnie przy takich szybkich dietach masz ryzyko wiszącej skóry  bo bardzo leci woda. Ja byłam pod kontrolą dietetyka. Jakbym chciała, pewnie mogłabym schudnąć ciut szybciej, ale nie chciałam rezygnować z niektórych rzeczy i zdarzało mi się podjadać. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
12 minut temu, Foko Loko napisał:

Powiem Ci tak, mnie zrzucenie 30kg zajęło 2.5 roku.
 

Wow, gratuluję

12 minut temu, Foko Loko napisał:

 

Wiszącej skóry nie mam nigdzie 🙂 startowałam od 122kg. 
 

To budujące 

12 minut temu, Foko Loko napisał:

Właśnie przy takich szybkich dietach masz ryzyko wiszącej skóry  bo bardzo leci woda. Ja byłam pod kontrolą dietetyka. Jakbym chciała, pewnie mogłabym schudnąć ciut szybciej, ale nie chciałam rezygnować z niektórych rzeczy i zdarzało mi się podjadać. 

A czy zdarzało ci się brać jakieś suplementy, wspomagacze? Ja pomagam sobie spiruliną i chlorellą, tabletkami z octem jabłkowym i do tego witamina D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Przy odchudzaniu najważniejsze jest suplementowanie kolagenu szczególnie że po 25 zanika on powoli w organizmie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
3 godziny temu, Kobieta która nie powinna napisał:

Zastanawiam się nad kupnem tabletek, które pomagają usunąć nadmiar wody z organizmu, tylko boję się, że to mogą być pieniądze wyrzucone w błoto 

Bo tak jest. W sensie to kasa w błoto. Nic nie bierz, dieta od dietetyka 300-400kcal deficytu, ruch do tego i zobaczysz, jak będzie ładnie lecieć. Pół kilo na tydzień to już jest super wynik. I sylwetka się mega poprawia. Ja miałam takie skoki, że na wadze było tyle samo, ale poszedł tłuszcz, a przyszły mięśnie i od razu też lepiej wyglądałam.

Teraz mam zamiar wrócić do mojej dietetyczki i lecieć dalej z dietką, miałam przerwę na ciążę 🙂 ale serio, przy takiej ułożonej diecie na deficycie to nie czujesz, że masz dietę, bo nie jest to żadną uciążliwością.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×