Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Rafal_q

Wyjazd służbowy z koleżanką

Polecane posty

Od jakiegoś czasu często wyjeżdżam w delegację z koleżanką z pracy. Świetnie nam się razem gada, mamy naprawdę mnóstwo wspólnych tematów oraz rzeczy, które w jakiś sposób sprawiają że świetnie się rozumiemy. W nocy, zamiast spać, gadamy do późna, i śmiejemy się jak z byle czego. Obydwoje żyjemy w małżeństwach, każde z nas ma dzieci. Mamy podobne charaktery, i wydaje się że każde z nas jest szczęśliwe w swoich związkach. Jednak podczas każdego wyjazdu mam wrażenie, że ona patrzy na mnie w taki sposób jakby chciała czegoś więcej niż tylko rozmów. Często spogląda na mnie np. jak się odwrócę, albo niby niechcący mnie dotknie. Zawsze podczas delegacji zajmujemy ten sam pokój, a ona za każdym razem jak wieczorem i rano bierze prysznic, to nigdy nie zamyka drzwi na zasuwkę. Co to może wg Was znaczyć? Czy próbuje dostrzec coś czego nie ma? Wydaje się że żadne z nas nie powinno mieć ochoty na coś więcej, ale...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
42 minuty temu, Rafal_q napisał:

Od jakiegoś czasu często wyjeżdżam w delegację z koleżanką z pracy. Świetnie nam się razem gada, mamy naprawdę mnóstwo wspólnych tematów oraz rzeczy, które w jakiś sposób sprawiają że świetnie się rozumiemy. W nocy, zamiast spać, gadamy do późna, i śmiejemy się jak z byle czego. Obydwoje żyjemy w małżeństwach, każde z nas ma dzieci. Mamy podobne charaktery, i wydaje się że każde z nas jest szczęśliwe w swoich związkach. Jednak podczas każdego wyjazdu mam wrażenie, że ona patrzy na mnie w taki sposób jakby chciała czegoś więcej niż tylko rozmów. Często spogląda na mnie np. jak się odwrócę, albo niby niechcący mnie dotknie. Zawsze podczas delegacji zajmujemy ten sam pokój, a ona za każdym razem jak wieczorem i rano bierze prysznic, to nigdy nie zamyka drzwi na zasuwkę. Co to może wg Was znaczyć? Czy próbuje dostrzec coś czego nie ma? Wydaje się że żadne z nas nie powinno mieć ochoty na coś więcej, ale...

Albo to prowo. Albo nie masz sumienia 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Klasyczne prowo,od kiedy współpracownicy odmiennej płci mający swoje rodziny ładują się w hotelu do jednego pokoju...🤔

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No chyba ,że z wyraźnym zamiarem,albo ona chce Cię uwieźć a ty jesteś cielak😆

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
3 minuty temu, Saunowicz napisał:

Klasyczne prowo,od kiedy współpracownicy odmiennej płci mający swoje rodziny ładują się w hotelu do jednego pokoju...🤔

Nie prowo, mała firma, mała ilość pracowników, więc tak się robi od dawna w firmie żeby koszta podróży były niższe. Szczerze pytam o zdanie, co inni myślą o zachowaniu koleżanki ( kobiety i mężczyźni ). Nie daje mi to spokoju, a dziewczyna jest urocza i nadaje na tych samych falach i chyba to sprawia że się zastanawiam o co tu chodzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 godzinę temu, Rafal_q napisał:

Szczerze pytam o zdanie, co inni myślą o zachowaniu koleżanki

A pytałeś żony o opinię czy pomysły? 😄 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×