Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Polecane posty

4 minuty temu, Sierpniowamama25 napisał:

Nic lepszego nie dają czy to dla mam karmiących? 😅🙈

No tak dietetycznie 😂jeśli chodzi o posiłki to byłam rozczarowana, normalne śniadanie dają na następny dzień (chleb zwykły i tostowy, sery: np.hohland i do smarowania, dżem, jak jecie mięso to jakaś szynka i pasztet) brak owoców i warzyw 😆kolacja to samo, obiady są zamawiane z restauracji, więc spoko bo są doprawione, a nie takie jałowe jak szpitalne 😉

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
8 godzin temu, Sierpniowamama25 napisał:

A partner dostaje jakis posiłek? Czy musi sobie kupić? 

Dostaje pełne wyżywienie😄 panie położone kawki co chwile robią, więc panowie mają tam dobrze 😆

  • Thanks 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jeśli tato nie ma wykupionego pobytu to na drugi dzień też może przyjechać na dłużej czy raczej wypraszają? Ktoś może odwiedzał ze starszym dzieckiem mamę na drugi dzień? 🙂Jak było u was w sali po dwie osoby czy pojedynczo? 

Edytowano przez KamilaBB

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
2 godziny temu, KamilaBB napisał:

Ktoś ma termin na poniedziałek 25.07? 🙂

Wpadnij tutaj po tym wszystkim i napisz jak było ja mam termin na 08.08 😁❤️ więc będę wdzięczna za info ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
2 godziny temu, KamilaBB napisał:

Jeśli tato nie ma wykupionego pobytu to na drugi dzień też może przyjechać na dłużej czy raczej wypraszają? Ktoś może odwiedzał ze starszym dzieckiem mamę na drugi dzień? 🙂Jak było u was w sali po dwie osoby czy pojedynczo? 

Mój mąż miał wykupioną tylko tą pierwszą dobę, mieliśmy salę dla siebie. Mógł normalnie przyjechać na następny dzień w odwiedziny😉 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
10 godzin temu, Sierpniowamama25 napisał:

Wpadnij tutaj po tym wszystkim i napisz jak było ja mam termin na 08.08 😁❤️ więc będę wdzięczna za info ❤️

Ok napisze. Ja już 5 lat temu miałam tam CC byłam bardzo zadowolona. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
9 godzin temu, AgaAga31 napisał:

Mój mąż miał wykupioną tylko tą pierwszą dobę, mieliśmy salę dla siebie. Mógł normalnie przyjechać na następny dzień w odwiedziny😉 

 Przy pierwszej CC mój mąż też miał wykupiony pobyt w sali dla siebie a Teraz zostaje ze starsza córka więc inaczej jakoś będzie.. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.07.2022 o 08:33, KamilaBB napisał:

 Przy pierwszej CC mój mąż też miał wykupiony pobyt w sali dla siebie a Teraz zostaje ze starsza córka więc inaczej jakoś będzie.. 

I jak tam po? Jak wrażenia? Opowiadaj ❤️ Jest się czego bać czy nie? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
22 godziny temu, Sierpniowamama25 napisał:

Hejka. Któraś z Was dzwoniła do szpitala z przypomnieniem się ze przyjedzie na planowana cesarkę czy nie jest to konieczne ? 

Hej 👋 ja nie dzwoniłam 🙂

  • Thanks 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

a powiedzcie mi dziewczyny bo mój mąż nie będzie wykupywał pobytu w Esculapie tata niby ma możliwość by po porodzie zostać z żoną i dzieckiem do jakiejś godziny ? I ogólnie jak z kwestią odwiedzin trzyma się jakiś godzin czy tata może być kiedy zechce ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 4.09.2022 o 13:51, Cynamonka90 napisał:

a powiedzcie mi dziewczyny bo mój mąż nie będzie wykupywał pobytu w Esculapie tata niby ma możliwość by po porodzie zostać z żoną i dzieckiem do jakiejś godziny ? I ogólnie jak z kwestią odwiedzin trzyma się jakiś godzin czy tata może być kiedy zechce ?

Mój mąż był tylko pierwszą dobę z nami, potem mógł przyjeżdżać jak chciał, mógł siedzieć cały dzień do 18:00 😉 rodziłam w kwietniu, nie wiem jak teraz jest 😁

  • Thanks 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
7 godzin temu, AgaAga31 napisał:

Mój mąż był tylko pierwszą dobę z nami, potem mógł przyjeżdżać jak chciał, mógł siedzieć cały dzień do 18:00 😉 rodziłam w kwietniu, nie wiem jak teraz jest 😁

Dzięki ❤️ Na Ciebie zawsze można liczyć.Ja rozmawiałam ostatnio z dr Witkowskim to mówił żeby córcia i mąż zostali po CC i wieczorkiem sobie jechali w swoje strony wiec chyba wychodzi na to,że dalej tak jest i dobrze go zrozumiałam.

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×