Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
sherlook

Nieprawidłowy wzrost crl

Polecane posty

Dziewczyny 30.03.2022 byłam na usg wiek ciąży 7+4 crl 1,29cm serduszko biło 151. Dziś byłam ponownie i niestety crl urosło za mało bo jest tylko 2.53 cm. Wychodzi 9+2, a powinien być 9+5. Czyli 3 dni różnicy. Serduszko nadal w porządku. Ten sam lekarz i ten sam sprzęt. Lekarz się przejął i kazał dokładnie za 14 dni przyjść znów. Czy u którejś z was też tak było? Strasznie się martwię.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

3 dni różnicy? Wyluzuj, ja mialam fioła na punkcie crl, po każdym usg sprawdzałam normy w necie i raz mi wyszło za mało, od tamtej pory ginekolog miał ze mną horror, żadne tłumaczenia do mnie nie docierały, uroilam sobie ze mam za małe, za wolno rozwijajace się dziecko. Do połówkowego kiedy to usłyszałam że mam dość pokaźne dziecko i nagle wg sprzętu dzieciak mi skoczył o 2 tygodnie. Nie przejmuj się, każde dziecko rozwija się we własnym tempie, dziwne ze cie lekarz straszy, zwariujesz jak ci dojdą niedługo pomiary główki itp. Ja co tydzień latałam na usg i studiowałam każde w domu prócz stresu nic mi z tego nie przyszło. Żałuję zmarnowanych chwil na wyszukiwaniu norm i czekaniu od wizyty na wizytę u lekarza jak na wyrok. Od kiedy czuje ruchy ograniczyłam wizyty do dwóch tygodni a to i tak często i ze względu na durna cukrzycę muszę kontrolować wagę dziecka. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×