Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Polecane posty

Cześć😀 Mam 19 lat i mam obawę o niechcianą ciąże-jak to wiadomo, która dziewczyna by chciała wpaść w tym wieku a małe dziecko to nie "zabawa". 

Mianowicie jestem z chłopakiem już te 5 lat to, to chyba oczywiste,że uprawiamy seks😉 Zabezpieczamy się tylko prezerwatywą. Powinnam dostać okres dwa dni temu lub wczoraj ,coś takiego. Jednak nadal go nie mam a oprócz krwawienia mam tylko brązowy śluz lub jakieś plamienie różowe i to nie codziennie tylko czasem. W marcu miałam okres normalnie. Nie pamiętam dokładnie kiedy był ostatni raz no na pewno w marcu i kwietniu. Strasznie się boję🤨 Może zsunęła się prezerwatywa ale to bym raczej czuła tak samo jakby pękła no nie? Zresztą chłopak mówił mi,że sprawdzał i nie pękła ale może mówi mi to dla uspokojenia albo po prostu serio sprawdził hah. Brzuch mnie nie boli.. chyba,że czasem ale nie tak jak na okres..miałam "napady jedzenia" jadłam słone a potem słodkie i po prostu więcej jadłam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
36 minut temu, Agnieszka1819 napisał:

Cześć😀 Mam 19 lat i mam obawę o niechcianą ciąże-jak to wiadomo, która dziewczyna by chciała wpaść w tym wieku a małe dziecko to nie "zabawa". 

Mianowicie jestem z chłopakiem już te 5 lat to, to chyba oczywiste,że uprawiamy seks😉 Zabezpieczamy się tylko prezerwatywą. Powinnam dostać okres dwa dni temu lub wczoraj ,coś takiego. Jednak nadal go nie mam a oprócz krwawienia mam tylko brązowy śluz lub jakieś plamienie różowe i to nie codziennie tylko czasem. W marcu miałam okres normalnie. Nie pamiętam dokładnie kiedy był ostatni raz no na pewno w marcu i kwietniu. Strasznie się boję🤨 Może zsunęła się prezerwatywa ale to bym raczej czuła tak samo jakby pękła no nie? Zresztą chłopak mówił mi,że sprawdzał i nie pękła ale może mówi mi to dla uspokojenia albo po prostu serio sprawdził hah. Brzuch mnie nie boli.. chyba,że czasem ale nie tak jak na okres..miałam "napady jedzenia" jadłam słone a potem słodkie i po prostu więcej jadłam

Zorientowalibyście się gdyby coś się stało z prezerwatywą 😉 spokojnie. Napady jedzenia to jeszcze za wcześnie.

Jeżeli bardzo się niepokoisz, to zrób test, ale ja obstawiam, że cykl Ci się przesunął.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
37 minut temu, Foko Loko napisał:

Zorientowalibyście się gdyby coś się stało z prezerwatywą 😉 spokojnie. Napady jedzenia to jeszcze za wcześnie.

Jeżeli bardzo się niepokoisz, to zrób test, ale ja obstawiam, że cykl Ci się przesunął.

Tyle, że owulacje miałam to chyba się nie przesunął😕 miałam dni płodne bo widziałam po śluzie..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przed chwilą, Agnieszka1819 napisał:

Tyle, że owulacje miałam to chyba się nie przesunął😕 miałam dni płodne bo widziałam po śluzie..

Po samym śluzie to mało miarodajne.

Kiedy ta owulacja była? Jak się martwisz to zrób test.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
4 minuty temu, Foko Loko napisał:

Po samym śluzie to mało miarodajne.

Kiedy ta owulacja była? Jak się martwisz to zrób test.

no ale zawsze w dni plodne jest "’mokro" na pewno to bylo 🙂 nie mam pojecia kiedy nyla dokladnie owulacja wedlug apki 1 kwietnia.

wiem,ze zrobic test ale troszke sie cykam bo nie na reke mi byc w ciazy..:/ strach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 godzinę temu, Agnieszka1819 napisał:

no ale zawsze w dni plodne jest "’mokro" na pewno to bylo 🙂 nie mam pojecia kiedy nyla dokladnie owulacja wedlug apki 1 kwietnia.

wiem,ze zrobic test ale troszke sie cykam bo nie na reke mi byc w ciazy..:/ strach

Nie musi być w dni płodne mokro. Samym śluzem się nie da ocenić.

Jakbyś owulację miała 1 kwietnia, to okres powinnaś dostać 15 kwietnia, a nie dwa dni temu. Miesiączka jest 14 dni po owulacji.

Jeżeli zaszłaś w ciążę to to, że nie zrobisz testu tego nie zmieni. A jak zrobisz test, to zawsze jest możliwość działania.

Ale ja dalej myślę, że owulacja Ci się przesunęła.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dziewczyny, serdecznie zapraszam Was do nowo otwartego sklepu online z odzieżą dziecięcą ekiddo.pl oraz na fb sklepu. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
3 godziny temu, Foko Loko napisał:

Nie musi być w dni płodne mokro. Samym śluzem się nie da ocenić.

Jakbyś owulację miała 1 kwietnia, to okres powinnaś dostać 15 kwietnia, a nie dwa dni temu. Miesiączka jest 14 dni po owulacji.

Jeżeli zaszłaś w ciążę to to, że nie zrobisz testu tego nie zmieni. A jak zrobisz test, to zawsze jest możliwość działania.

Ale ja dalej myślę, że owulacja Ci się przesunęła.

Dziękuje za spostrzeżenia🙂 kurcze boje się tej ciąży bardzo.. mam teraz maturę i nie wyobrażam sobie wpaść… Zawsze używany gumek… Ostatnio brałam też tabletki mozarin-antydepresanty, ale w marcu miałam normalnie okres i w dodatku odstawiłam je z kilka tygodni temu bo wysypywało mnie po nich…  

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
18 godzin temu, Foko Loko napisał:

Nie musi być w dni płodne mokro. Samym śluzem się nie da ocenić.

Jakbyś owulację miała 1 kwietnia, to okres powinnaś dostać 15 kwietnia, a nie dwa dni temu. Miesiączka jest 14 dni po owulacji.

Jeżeli zaszłaś w ciążę to to, że nie zrobisz testu tego nie zmieni. A jak zrobisz test, to zawsze jest możliwość działania.

Ale ja dalej myślę, że owulacja Ci się przesunęła.

Zrobiłam dziś test ciążowy po 7 rano strumieniowy i wyszedł negatywny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, Agnieszka1819 napisał:

Zrobiłam dziś test ciążowy po 7 rano strumieniowy i wyszedł negatywny

No to nie jesteś w ciąży, czekaj na okres.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.04.2022 o 12:26, Foko Loko napisał:

No to nie jesteś w ciąży, czekaj na okres.

apka pokazuje mi jednak ze dzis 3 dzien spoznienia okresu. czyli test robilam w 1 dzisn spodziewanej miesiaczki. okresu nadal nie mam i nasal sie boje,ze to jwdnak ciaza..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
24 minuty temu, Agnieszka1819 napisał:

apka pokazuje mi jednak ze dzis 3 dzien spoznienia okresu. czyli test robilam w 1 dzisn spodziewanej miesiaczki. okresu nadal nie mam i nasal sie boje,ze to jwdnak ciaza..

Tylko sama aplikacja to guzik daje, bo nie jest miarodajna.

Skoro zrobiłaś test i był negatywny, to serio czekaj na okres zamiast spinać. Wiesz, że im więcej stresu, tym bardziej się może spóźnić?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
18 minut temu, Foko Loko napisał:

Tylko sama aplikacja to guzik daje, bo nie jest miarodajna.

Skoro zrobiłaś test i był negatywny, to serio czekaj na okres zamiast spinać. Wiesz, że im więcej stresu, tym bardziej się może spóźnić?

mam rozowe plamienia takie wodne od 5 dni raz rozowawe raz brazowe nigdy tak nie mialam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
11 minut temu, Agnieszka1819 napisał:

mam rozowe plamienia takie wodne od 5 dni raz rozowawe raz brazowe nigdy tak nie mialam.

Ech.

Jak się bardzi stresujesz to możesz zrobić sobie betę z krwi. Ale serio, to nie jest ciąża.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Autorko wszystko jest możliwe,powtórz jutro z samego rana test .Ja też robiłam test w dniu spodziewanej miesiączki wyszedł negatywny zrobiłam kilka dni później i wyszły dwie kreski. Teraz córka ma 8 lat 🙂

Edytowano przez Waleriana

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
6 minut temu, Foko Loko napisał:

Ech.

Jak się bardzi stresujesz to możesz zrobić sobie betę z krwi. Ale serio, to nie jest ciąża.

czdmu tak sadzisz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
3 minuty temu, Waleriana napisał:

Autorko wszystko jest możliwe,powtórz jutro z samego rana test .Ja też robiłam test w dniu spodziewanej miesiączki wyszedł negatywny zrobiłam kilka dni później i wyszły dwie kreski. Teraz córka ma 8 lat 🙂

tyle,ze ja niw chce zadnej ciazy a strasznie sie obawiam..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie widziałaś prezerwatywy po stosunku? Jakby wam pękła to nawet jakbyś nie czuła samego faktu to dosadnie mówiąc wyciekłaby z ciebie sperma. W przypadku zsunięcia (swoją drogą jak się zsuwa prezerwatywa?) też byś czuła spermę. Na przyszłość zakładaj i zdejmuj prezerwatywę sama, największa pewność. 

Powórz test dla pewności za 3 dni. Ale jak prezerwatywa przetrwała, tobie test wyszedł negatywny to w ciąży nie jesteś.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
17 minut temu, Agnieszka1819 napisał:

czdmu tak sadzisz?

Bo:

1. Zabezpieczacie się (prawidłowo używana prezerwatywa to prawie 100% zabezpieczenie)

2. Test wyszedł negatywny, test jest miarodajny po 14 dniach od potencjalnego zapłodnienia. Czyli u Ciebie już powinien być

3. Owulacja może się przesunąć, co skutkuje przesunięciem się kolejnej miesiączki

4. Stres może opóźnić okres

5. Plamienia wskazują bardziej na jakieś zawirowanie hormonalne niż na ciążę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.04.2022 o 15:05, Agnieszka1819 napisał:

Cześć😀 Mam 19 lat i mam obawę o niechcianą ciąże-jak to wiadomo, która dziewczyna by chciała wpaść w tym wieku a małe dziecko to nie "zabawa". 

Mianowicie jestem z chłopakiem już te 5 lat to, to chyba oczywiste,że uprawiamy seks😉 Zabezpieczamy się tylko prezerwatywą. Powinnam dostać okres dwa dni temu lub wczoraj ,coś takiego. Jednak nadal go nie mam a oprócz krwawienia mam tylko brązowy śluz lub jakieś plamienie różowe i to nie codziennie tylko czasem. W marcu miałam okres normalnie. Nie pamiętam dokładnie kiedy był ostatni raz no na pewno w marcu i kwietniu. Strasznie się boję🤨 Może zsunęła się prezerwatywa ale to bym raczej czuła tak samo jakby pękła no nie? Zresztą chłopak mówił mi,że sprawdzał i nie pękła ale może mówi mi to dla uspokojenia albo po prostu serio sprawdził hah. Brzuch mnie nie boli.. chyba,że czasem ale nie tak jak na okres..miałam "napady jedzenia" jadłam słone a potem słodkie i po prostu więcej jadłam

Dostałaś okres?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
18 minut temu, Agnieszka1819 napisał:

tak, negatywny

Zapisz się do ginekologa, może coś z hormonami Ci zawirowało.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
10 minut temu, Agnieszka1819 napisał:

dostalam okres😁

Mówiłam, że nie ciąża 🙂

super!

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
10 godzin temu, Foko Loko napisał:

Mówiłam, że nie ciąża 🙂

super!

caly stres minal😀 tylko jest lzejszy niz zawsze ale wazne,ze jest 😉

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.04.2022 o 21:48, Foko Loko napisał:

Mówiłam, że nie ciąża 🙂

super!

czytałam i inne dziewczyny pisały mi,że krwawienie nie oznacza braku ciąży zełaszcza jak jest skąpe…że tak się w ciąży może zdarzyć..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wcale nie musi nawet być skąpe, ja miałam normalne jak w trakcie okresu, ból brzucha, krwawienie w terminie. Byłam pewna, że to okres. Moje zdziwienie pojawiło się na usg gdy okazało się, że to 11 tc a nie tak jak podejrzewałam 8. Potem miałam znowu w terminie miesiączki ból brzucha i już nie tyle krwawienie ale delikatne plamienie. Do 6 miesiąca miałam bóle miesiączkowe na szczęscie bez plamień. Ale ty się nie masz co martwić, używaj prezerwatyw to narawdę dobre forma antykoncepcji i najbezpieczniejsza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×