Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Polecane posty

Hej , od 2 miesięcy  staramy się z mężem o dziecko ,  , kochaliśmy się w cyklu cały czas mierze temperaturę cały czas podczas cyklu,gdyż próbujemy metodę maturalne planowanie rodziny wykresy itp, w Pochwie   cały czas miałam rano 37,1 wieczorem 37,4  dziś powinnam dostać okres co jakiś czas leci zemnie biały sluz nie mocny , 36,9 było rano o 8 a o 10 wzrost  temperatury 37,3 lecz wiem ze wynik jest ważny rano zaraz po przebudzeniu , okresu narazie nie mam nic mnie nie boli jedynie dół  piersi i czasami poboleje jajnik lub podbrzusze, żadnych ciążowych dolegliwości  nie mam ,ani okresowych jedynie sprawdzam temperaturę,  test robiłam wczoraj gdyż szlam na wyrywanie zęba i bałam się ale wyszedł negatywny 😞 czy jest jeszcze szansa że jestem jednak w tej ciazy , okresu narazie brak jedynie czuje ze coś zemnie leci ale okazuje się że to biały śluz , nie wiem czy to przypadkiem nie ten okresowy sluz 😕 jeśli znacie się panie była bym wdzięczna za każdą podpowiedź pozdrawiam 
 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Też tak sądziłam z mężem, lecz nie mam kiedy gdyż pracuje bardzo dziwnych porach i akurat mijam się z badaniami 😞

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Taka prawda pół na pol , no test wyszedł negatywnie,  okres narazie nie przyszedł jutro ponownie test i się okaże narazie cały czas sluz biały 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 godzinę temu, Ania25llat napisał:

Hej , od 2 miesięcy  staramy się z mężem o dziecko ,  , kochaliśmy się w cyklu cały czas mierze temperaturę cały czas podczas cyklu,gdyż próbujemy metodę maturalne planowanie rodziny wykresy itp, w Pochwie   cały czas miałam rano 37,1 wieczorem 37,4  dziś powinnam dostać okres co jakiś czas leci zemnie biały sluz nie mocny , 36,9 było rano o 8 a o 10 wzrost  temperatury 37,3 lecz wiem ze wynik jest ważny rano zaraz po przebudzeniu , okresu narazie nie mam nic mnie nie boli jedynie dół  piersi i czasami poboleje jajnik lub podbrzusze, żadnych ciążowych dolegliwości  nie mam ,ani okresowych jedynie sprawdzam temperaturę,  test robiłam wczoraj gdyż szlam na wyrywanie zęba i bałam się ale wyszedł negatywny 😞 czy jest jeszcze szansa że jestem jednak w tej ciazy , okresu narazie brak jedynie czuje ze coś zemnie leci ale okazuje się że to biały śluz , nie wiem czy to przypadkiem nie ten okresowy sluz 😕 jeśli znacie się panie była bym wdzięczna za każdą podpowiedź pozdrawiam 
 

Nie nakręcaj się tak. To dopiero dwa miesiące. Jak ma być to bedzie. Poczekaj po prostu i sama zobaczysz czy okres przyjdzje czy nie przyjdzie. Nakręcanie się wbrew pozorom utrudnia sprawę zamiast ułatwić.

Na objawy ciąży i tak jest jeszcze o wiele za wcześnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie nakręcam się,  zapytałam na forum czy o doświadczone panie w tej tematyce starania się o dziecko , nie mamy presji posiadania dziecka , jestem ciekawa doświadczeń innych pań na temat starań i co może nas czekać,  wydaje mi się że po to jest to forum by móc zapytać:) 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 godzinę temu, Ania25llat napisał:

Nie nakręcam się,  zapytałam na forum czy o doświadczone panie w tej tematyce starania się o dziecko , nie mamy presji posiadania dziecka , jestem ciekawa doświadczeń innych pań na temat starań i co może nas czekać,  wydaje mi się że po to jest to forum by móc zapytać:) 

Miałam wrażenie nakręcania po tych ilościach temperatur i szukania objawów 😉 ja powiem tak - skoro test był negatywny to ja bym czekała na okres. Jak do tygodnia nie przyhdzie to wtedy drugi test. Jak będzie negatywny to lekarz. Nie ma sensu robić testów codziennie. Ja osobiście na becie też nie byłam.

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
3 godziny temu, Ania25llat napisał:

Hej , od 2 miesięcy  staramy się z mężem o dziecko ,  , kochaliśmy się w cyklu cały czas mierze temperaturę cały czas podczas cyklu,gdyż próbujemy metodę maturalne planowanie rodziny wykresy itp, w Pochwie   cały czas miałam rano 37,1 wieczorem 37,4  dziś powinnam dostać okres co jakiś czas leci zemnie biały sluz nie mocny , 36,9 było rano o 8 a o 10 wzrost  temperatury 37,3 lecz wiem ze wynik jest ważny rano zaraz po przebudzeniu , okresu narazie nie mam nic mnie nie boli jedynie dół  piersi i czasami poboleje jajnik lub podbrzusze, żadnych ciążowych dolegliwości  nie mam ,ani okresowych jedynie sprawdzam temperaturę,  test robiłam wczoraj gdyż szlam na wyrywanie zęba i bałam się ale wyszedł negatywny 😞 czy jest jeszcze szansa że jestem jednak w tej ciazy , okresu narazie brak jedynie czuje ze coś zemnie leci ale okazuje się że to biały śluz , nie wiem czy to przypadkiem nie ten okresowy sluz 😕 jeśli znacie się panie była bym wdzięczna za każdą podpowiedź pozdrawiam 
 

Temp rano spadla, wiec raczej brak ciazy. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
4 godziny temu, Ania25llat napisał:

Hej , od 2 miesięcy  staramy się z mężem o dziecko ,  , kochaliśmy się w cyklu cały czas mierze temperaturę cały czas podczas cyklu,gdyż próbujemy metodę maturalne planowanie rodziny wykresy itp, w Pochwie   cały czas miałam rano 37,1 wieczorem 37,4  dziś powinnam dostać okres co jakiś czas leci zemnie biały sluz nie mocny , 36,9 było rano o 8 a o 10 wzrost  temperatury 37,3 lecz wiem ze wynik jest ważny rano zaraz po przebudzeniu , okresu narazie nie mam nic mnie nie boli jedynie dół  piersi i czasami poboleje jajnik lub podbrzusze, żadnych ciążowych dolegliwości  nie mam ,ani okresowych jedynie sprawdzam temperaturę,  test robiłam wczoraj gdyż szlam na wyrywanie zęba i bałam się ale wyszedł negatywny 😞 czy jest jeszcze szansa że jestem jednak w tej ciazy , okresu narazie brak jedynie czuje ze coś zemnie leci ale okazuje się że to biały śluz , nie wiem czy to przypadkiem nie ten okresowy sluz 😕 jeśli znacie się panie była bym wdzięczna za każdą podpowiedź pozdrawiam 
 

Dwa miesiące to nic. Uwierz mi. Ja się staram już 1,5 roku. Zaraz będzie dwa lata. Zaczęłam w Twoim wieku. Niestety los zadecydował, że nam utrudni posiadanie potomstwa. Nie nakręcaj się, bo tylko się rozczarujesz jak przyjdzie okres. Z własnego doświadczenia wiem, że najlepiej odpuścić. Nie mierzyć temperatury - chociaż ja tego nie robiłam.. nie śledzić dni płodnych czy owulacji i nie nakręcac się na ciąże. Kochać się w wolnej chwili i gdy macie chęć. W cyklu jest około 30% szansy na ciąże. Więc dwa miesiące to naprawdę nic w porównaniu do tych co się starają kilka lat. Nie rób testów w dniu @ odczekaj dwa dni. Jeśli nie przyjdzie zrob test albo betę. Ja w tamtym roku przed @ mialam zawsze objawy ciazowe. Tak mi sie wydawało. 

prawda jest taka, ze jesli nie chorujesz na zadne zaburzenia owulacji czy hormonalne w ciagu roku zajdziesz w ciaze. Mi lekarz mówił, że zdrowe pary mają czas 12 miesięcy na starania [ czyli seks 3 razy w tygodniu] nie tylko w dni płodne. A w dno płodne tak samo. Co dwa dni. Spokojnie. Na luzie. 

Powodzenia!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja w ciąży miałam okres przez pierwsze dwa miesiące. Nie zwróciłam na to uwagi. Gdy byłam na wczasach w tunezji to właśnie wtedy dostałam krwawienie lecz było ono skąpe ale nie przejęłam się tym pomyslałam że to pewnie przez zmianę klimatu potem gdy już wróciliśmy z tych wakacji do domu to tez miałam skąpy okres wtedy dość dziwnie się czułam kręciło mi się w głowie jak szybko wstałam to miałam mroczki przed oczami czułam że cos jest nie tak poszłam do lekarza po krótkim wywiadzie zrobił usg i co się okazało że wtedy byłam w 9 tygodniu ciąży. Tak więc nie ma reguły z tym okresem. Można go mieć i być w ciąży a równie dobrze można go nie mieć. Autorko poczekaj jeszcze kilka dni i zrób test. Trzymam kciuki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dziękuję za każdą odpowiedź,  tak zrobię poczekam , narazie jej nie ma , ale zobaczymy później pozdrawiam 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No, ale z okresem akurat jest reguła. Nie można mieć miesiączkę i być w ciąży, plamienia, krwawienia podobne do menstruacyjnych to inna para kaloszy. Z reguły to jest tak, że chcąc mieć dziecko lub bojąc się panicznie ciąży, zwykły okres uważamy za plamienia, a gdy najmniej się spodziewamy to bum okazuje się że dwa miesiące miesiączki to żadna miesiączka a ciążowe krwawienie. Po 8 latach starań odpusciłam totalnie, pogodziłam się z tym, że dziecka mieć nie będę i nagle ciąża o której się dowiedziałam pod koniec pierwszego trymestru, jeszcze się na najważniejsze usg załapałam. I też myślałam, że miałam okres, mało tego jeszcze sobie czekałam ponad tydzień na kolejny bo myślałam że podróż, stres rozregulował mi cykl, a jak zrobiłam test to byłam pewna że to nowotwor a nie ciąża i szłam do ginekologa jak na ścięcie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
3 godziny temu, Olgaa0011 napisał:

Ja w ciąży miałam okres przez pierwsze dwa miesiące. Nie zwróciłam na to uwagi. Gdy byłam na wczasach w tunezji to właśnie wtedy dostałam krwawienie lecz było ono skąpe ale nie przejęłam się tym pomyslałam że to pewnie przez zmianę klimatu potem gdy już wróciliśmy z tych wakacji do domu to tez miałam skąpy okres wtedy dość dziwnie się czułam kręciło mi się w głowie jak szybko wstałam to miałam mroczki przed oczami czułam że cos jest nie tak poszłam do lekarza po krótkim wywiadzie zrobił usg i co się okazało że wtedy byłam w 9 tygodniu ciąży. Tak więc nie ma reguły z tym okresem. Można go mieć i być w ciąży a równie dobrze można go nie mieć. Autorko poczekaj jeszcze kilka dni i zrób test. Trzymam kciuki

Tylko to nie był okres. Ciąża się nie utrzyma przy normalnym krwawieniu jak przy miesiączce. Takie krwawienia to albo implantacja albo krwiak, który się wchłania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

I dodam jeszcze że po tych dwóch skąpych krwawieniach ciąża rozwijała się prawidłowo. Lekarz wtedy powiedział cos w tym stylu ze ciąża nie zajmuje jeszcze całego obszaru i część się złuszcza w postaci krwawienia teraz mam dwuletnią córkę na pokładzie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja nie na temat-dziwię się że jesteś tak młoda i już mężatka😳 na pewno w wieku 25 lat chcesz się zdecydować na dziecko? Pozwiedzaj jeszcze trochę z mężem, nacieszcie się sobą,na dziecko masz czas do 40 tki.

  • Confused 2

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jak autorka pragnie dziecka to czemu ma czekać z tą decyzją? Teraz w wieku 25 lat jest najlepsza płodność u kobiety niż u 35 latki. Znam osobę która urodziła pierwsze dziecko w wieku 36 lat a starała się prawie trzy lata o dziecko i zrobiła to bardziej z obowiązku żeby teściowa była zadowolona z potomka. Znam dziewczynę która w wieku 21 lat urodziła i świetnie sobi radzi w roli mamy, po studiach zaocznych utrzymuje się i mieszka z parterem a rękę do dzieci ma jak nie mało kto i przede wszystkim ma więcej siły. Ja sama mojego partnera poznałam juz w szkole średniej w wieku 22 lat się zaręczyłam a rok później urodziłam córkę i nie żałuję że w tak młodym wieku a wręcz przeciwnie planuję jeszcze drugie dziecko. Mogę nacieszyc się sobą jak mała śpi. Dziecko nie przeszkadza nam w podróżowaniu. W tamte wakacje wzięliśmy samochod i pojechaliśmy do chorwacji na odpoczynek i nasze dwuletnie dziecko w żaden sposób nam nie przeszkadzało.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 godzinę temu, Stokrotka30 napisał:

Ja nie na temat-dziwię się że jesteś tak młoda i już mężatka😳 na pewno w wieku 25 lat chcesz się zdecydować na dziecko? Pozwiedzaj jeszcze trochę z mężem, nacieszcie się sobą,na dziecko masz czas do 40 tki.

25 lat to raczej normalny wiek na ślub i dziecko. 

Ja tam wolałabym, żeby moje dziecko miało matkę nie w wieku babci. 40latka to z wnuków potem się nie ucieszy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 godzinę temu, Stokrotka30 napisał:

Ja nie na temat-dziwię się że jesteś tak młoda i już mężatka😳 na pewno w wieku 25 lat chcesz się zdecydować na dziecko? Pozwiedzaj jeszcze trochę z mężem, nacieszcie się sobą,na dziecko masz czas do 40 tki.

Wszystkim tak lubisz ustawiać życie? 

Autorka na pewno weźmie to sobie do serca 😄 

  • Thanks 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja nie miałam kompletnie żadnych objawów ciąży.  Powiem więcej, w moim życiu nie raz okres spóźniał się więcej dni niż teraz we wrześniu kiedy postanowiłam cyknąć test. A zrobiłam go dzień czy dwa po spodziewanej miesiaczce  która nie przyszła. I zrobiłam sobie a tak o bo co będę się głowić. Robiłam go z kieliszkiem wina w ręku i jakież było zdziwnie jak rosła druga kreska. ✌️✌️ Także nie zawsze muszą być jakieś objawy czy cokolwiek. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×