Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
joanna38

Jakie buty po rehabilitacji halluksów ?

Polecane posty

Jestem juz po okresie rehabilitacji, na którą musiałam chodzić sześć razy w tygodniu przez sześć tygodni. Wyczerpujące i często bolesne ćwiczenia i zabiegi sprawiły, że uzyskano lepsze wsparcie stopy, zwłaszcza tej z mniejszą deformacją. Ze względu na stopień zaawansowania deformacji leczenie nie pozwoliło na widoczną korekcję wykrzywionego palca i guza halluksa. Ale najważniejsze, że nogi mniej bolą i minął stan zapalny, co pozwoliło mi do powrotu do aktywności. Dostałam zalecenia kontynuacji niektórych ćwiczeń i noszenia specjalnych butów. Zastanawiam sie, jakie buty powinno sie nosic po operacji ? Czy dobrą alternatywą dla szpilek będą czółenka z miękkiej skóry z noskiem w szpic na stabilnym wysokim słupku ? Minęło już pięć lat od operacji, po której odrósł mi dużo większy halluks i zaczęły się nie kończące się problemy z butami i nogami. Nie chodzi o to, ze szpilki, których mam całą kolekcję odpadaja, ale jak nosiłam obuwie na niskim obcasie, z szerokimi noskami, to potwornie bolały mnie nogi. Jakie więc buty powinnam nosić ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×