Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
misiak23

jak siępogodzić

Polecane posty

otóż, jakieś 8 miesięcy temu pokłóciłam sie z kolezanka z klasy. nie wiem czy mozna to wgl nazwac kłótnią, dowiedziałam sie ze zrobiła coś złego w stosunku do mnie i ja nic nie mowiac odeszłam z grupki. bardzo teraz tego załuje, ze jednak nie spróbowałam nawet pózniej sie jakoś pogodzić. teraz sytuacja wyglada tak, ze nic totalnie nie mowimy do siebie. napisalam dzis do niej czy chcialaby sie spotlac wszystko wyjasnic, poukładać, ale ona nie odpisuje nic od 5 godzin. Czy jest szansa ze sie pogodzimy? co powinnam jej powiedziec, zeby chciala sie znowu kolegowac, bo wsm juz moge byc dla niej obojetna, tyle czasu minelo;

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hmm zacznijmy od tego że to ona zrobiła coś złego w stosunku do ciebie..nie na odwrót. To ona powinna przyjść i zapytać czy nie chcesz się pogodzić bo ty nic złego nie zrobiłaś. Jeśli do tego czasu nic z tą sytuacją nie robiła to znaczy że ma wyje***e. Daj sobie spokój. Mówię ci

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 7.06.2022 o 20:13, MłodaMama napisał:

Hmm zacznijmy od tego że to ona zrobiła coś złego w stosunku do ciebie..nie na odwrót. To ona powinna przyjść i zapytać czy nie chcesz się pogodzić bo ty nic złego nie zrobiłaś. Jeśli do tego czasu nic z tą sytuacją nie robiła to znaczy że ma wyje***e. Daj sobie spokój. Mówię ci

tylko ona nie wie, że ja wiem, co zrobiła. Ja tak na prawde na drugi dzien o wszystkim sie doweidzialam, ale udawalam ze wszytko git. I potem po kilku dniach jakby nigdy nic odeszlam. ale naprawde myslisz ze nie warto sie pogodzic, bo jednak to troche niewygdona sytacja.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
4 godziny temu, misiak23 napisał:

tylko ona nie wie, że ja wiem, co zrobiła. Ja tak na prawde na drugi dzien o wszystkim sie doweidzialam, ale udawalam ze wszytko git. I potem po kilku dniach jakby nigdy nic odeszlam. ale naprawde myslisz ze nie warto sie pogodzic, bo jednak to troche niewygdona sytacja.

Ale co ta dziewczyna ci zrobiła????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
22 godziny temu, Sylwia1991 napisał:

Ale co ta dziewczyna ci zrobiła????

okazała się fałszywa, powiedziala rzeczy jakich nie powinna byla powiedziec do chlopaka w ktorym w tamtym momencie bylam zakochana, i przez to wszystko sie rozpadlo, bo on jej tez sie podobal, zawsze wcinala sie w nas, az w koncu udalo jej sie nas rozdzielic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.06.2022 o 09:47, misiak23 napisał:

okazała się fałszywa, powiedziala rzeczy jakich nie powinna byla powiedziec do chlopaka w ktorym w tamtym momencie bylam zakochana, i przez to wszystko sie rozpadlo, bo on jej tez sie podobal, zawsze wcinala sie w nas, az w koncu udalo jej sie nas rozdzielic

To na co Ci taka koleżanka, w przyszłości może się tak samo zachować jak dla mnie to jest jej na rękę że zerwałaś tą znajomość dlatego się nie odzywa.

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.06.2022 o 20:33, Bezrobotna napisał:

To na co Ci taka koleżanka, w przyszłości może się tak samo zachować jak dla mnie to jest jej na rękę że zerwałaś tą znajomość dlatego się nie odzywa.

to prawda, juz na pewno wiecej nie bede sie zadawac z nia, nie jest warta. dzieki za odp

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×