Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
DropKick

Pampersy na basen

Polecane posty

Jakie konkretnie pampersy na basen polecacie? Żeby trzymały co trzeba i nie nasiąkały wodą 😳

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 godzinę temu, DropKick napisał:

Jakie konkretnie pampersy na basen polecacie? Żeby trzymały co trzeba i nie nasiąkały wodą 😳

Są te specjalne przeznaczone do wody przecież 🙂 one wszystkie mają ochronę przed wyciekaniem.

  • Confused 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
6 godzin temu, Foko Loko napisał:

Są te specjalne przeznaczone do wody przecież 🙂 one wszystkie mają ochronę przed wyciekaniem.

Ehhh.. Myślisz że jeśli bym nie wiedziała o ich istnieniu to pytałabym w temacie? Pytam o konkretną firmę, które się wam sprawdzily 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 godzinę temu, DropKick napisał:

Ehhh.. Myślisz że jeśli bym nie wiedziała o ich istnieniu to pytałabym w temacie? Pytam o konkretną firmę, które się wam sprawdzily 

No ale to tak jak z normalnymi pampersami... jednym sprawdzają się bardziej te z Dada, innym z Pampersa, innym z czegoś innego... bierzesz paczkę na próbę i sprawdzasz czy będą ok dla dziecka. Jednemu dziecku pasują bardziej Pampersy, innemu inne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
3 minuty temu, Foko Loko napisał:

No ale to tak jak z normalnymi pampersami... jednym sprawdzają się bardziej te z Dada, innym z Pampersa, innym z czegoś innego... bierzesz paczkę na próbę i sprawdzasz czy będą ok dla dziecka. Jednemu dziecku pasują bardziej Pampersy, innemu inne.

Wiesz, przez 3 razy nie zdążę przetestować wszystkich firm na rynku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kilka lat temu byłam z moim dwulatkiem na basenie. Tam kupiłam pieluchę za 5 zł, myślałam, że nie będzie przemakała. Poszliśmy na basen, ale syn nie chciał wejść do wody i ostatecznie nie kąpaliśmy się. Wyszliśmy, ale czekaliśmy na mojego męża w barze na terenie basenu. Nie zdjelam już dziecku tej basenowej pieluchy, no bo skoro nie przemaka i słono kosztowała, to będzie dobra. Guzik prawda. Dziecko zalatwilo się w tę pieleluchę i było całe mokre. Po co w takim razie specjalne pieluchy na basen, skoro i tak siki w razie WU przeciekną do wody? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
3 godziny temu, kolezanka 2525 napisał:

Kilka lat temu byłam z moim dwulatkiem na basenie. Tam kupiłam pieluchę za 5 zł, myślałam, że nie będzie przemakała. Poszliśmy na basen, ale syn nie chciał wejść do wody i ostatecznie nie kąpaliśmy się. Wyszliśmy, ale czekaliśmy na mojego męża w barze na terenie basenu. Nie zdjelam już dziecku tej basenowej pieluchy, no bo skoro nie przemaka i słono kosztowała, to będzie dobra. Guzik prawda. Dziecko zalatwilo się w tę pieleluchę i było całe mokre. Po co w takim razie specjalne pieluchy na basen, skoro i tak siki w razie WU przeciekną do wody? 

Dzięki za ten komentarz, poczytam opinie

Edytowano przez DropKick
Literowka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Do cashevnut - Głupotą jest zostawienie dziecka w tej pieluszce na kilka godz??? A gdzie napisałam, że dziecko było w niej kilka godz? To w basenie dziecko może być w niej kilka h, a poza już nie? Poza tym skoro ta pieluszka przemaka, to do basenu też wszystko przecieknie. Nie zmieniłam tej pieluchy nie z oszczędności, tylko dziecko szybko chciało wyjść z szatni przestraszone tak dużym basenem, więc darowałam sobie zmianę. Myślałam, że skoro kosztowała 5 zł, to jest to naprawdę dobra i chłonna pieluszka. Jakiej była firmy, nie pamiętam.  Piszesz, że głupotą było zostawienie dziecka w tej pieluszce, a Twoim zdaniem nie jest głupotą to, że te pieluchy nie spełniają swojej funkcji? Mam nadzieję, że wszystko Ci wystarczająco dobrze wyjasnilam i teraz już wszystko "zrozumiesz" z mojego postu... Jak Kuba Bogu... :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×