Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Wiedźmaa

Śnił mi się zmarły którego nie znałam

Polecane posty

Miałam dziś sen, wszystko działo się na moim podwórku ( które mamy po dziadkach pradziadkach i tak dalej )  , stałam pod domem a daleko na drugim końcu podwórka pojawił się młody chłopak ubrany jak by daleko szedł lub jakiś podróżnik, zaczął do mnie mówić a ja słyszałam go jak by stał obok mnie ( był na tyle daleko że nie widziałam jego twarzy) , cała rozmowa wyglądała tak że przedstawił mi się cześć jestem Józef nie bój się mnie , nie uciekaj jestem dobrym człowiekiem spytaj o mnie swoją babcię bardzo dobrze mnie zna i poproś ją żeby się za mnie pomodliła . Koniec snu . Miewałam sny prorocze i mówią na mnie od dziecka wiedźma jak opowiadań co mi się śniło . Na następny dzień siedziałam na kocu z mama i siostra za domem i zadzwoniła babcia ,mama porozmawiała z nią chwilę i tak sobie przypomniałam o tym śnie i mówię mamie powiedz babci że Józek ja pozdrawia. Chwila takich przemyśleń i babcia spytała o co chodzi , opowiedziałam jej sen mamę zamurowało babcia się rozpłakała . Były wczoraj zamówić mszę za tatę babci -Jozefa. Nie wiem co mam myśleć o takich sytuacjach 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×