Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Polecane posty

3 godziny temu, Strusio85 napisał:

Tak 🙂 bylo w pt 67. Dziś 447 ( po niecałych 4 dobach )..także kropek chyba się rozgościł 😁

Gratulacje 🙂

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
2 godziny temu, AniaKo napisał:

Dziewczyny dzisiaj trafiłam na oddział.  Ostry ból kręgosłupa, który promieniuje do nóg. Podejrzenie kolki nerkowej. Trzymajcie kciuki żeby mnie wypuścili szybko. 

Oby szybko poszło ✊👊

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, Zuzanna. napisał:

Gratulacje 🙂

Dziękuję ❤️jeszcze wcześnie na gratulacje ale jest nadzieja i kolejna szansa 🥰

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
13 minut temu, Strusio85 napisał:

700 zł. Z tego co pamiętam wykonują allo mlr  tylko w 1 dzień w środę. Trzeba się umawiać telefonicznie na konkretną godzinę i termin .

Dziękuję za odpowiedź. Środa wogole mi nie pasuje  😉

A może wie któraś gdzie wykonam allo mlr w Trójmieście? W rozsądnej cenie - nie za 1300zl... 🤔

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
21 minut temu, AsiaWin napisał:

Dziękuję za odpowiedź. Środa wogole mi nie pasuje  😉

A może wie któraś gdzie wykonam allo mlr w Trójmieście? W rozsądnej cenie - nie za 1300zl... 🤔

Nie ma za co 🙂Zadzwoń jeszcze i dopytaj w apc. Wydaje mi się, że tylko środa ale może się mylę. 

 

 

 

  • Thanks 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
8 godzin temu, BasiaC napisał:

Trzeba badać bo jak się wstaje do dziecka to wiadomo że jest się zmęczonym i gorsze samopoczucie się tym właśnie tłumaczy. 🙈 A ja ostatnio dzwonię do przychodni po receptę na mleko, bo moja ma uczulenie na białko mleka krowiego. A pediatra do mnie że w nocy już nie powinna jeść 😂 że już powinna całe noce przesypiać. Ma obecnie 9.5 miesiąca. Idzie spać ok 20 i do 7 rano śpi. A je tylko raz. Więc i tak wydaje mi się że mam rarytas 😊

Od 20 do 7? 🤩 Booooze jakie to musi być piękne 🙈 plus karmienia mm 🙈 dzieci zdecydowanie lepiej śpią 🙈 a takiego gadania nie lubię 😜 dziecko wie czego potrzebuje 🤔 jak chce jeść to masz je głodzić bo 'nie powinno'? pffff... Moja od zawsze je mało a często 🤷 i co z tego że powinna inaczej? Tłumaczę jej to ale jakoś nie rozumie 😅 a głodzić jej nie będę 🤷

AniaKo współczuję i życzę żeby szybko Cię na nogi postawili 😬 

Strusio85 to teraz oby do usg i serducha! 🤞 

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dziewczyny! Pomodlcie sie za mnie..mam jakies dziwne plamienie..boli mnie brzuch jakby mocniej ale juz nie wiem czy to na stres czy cos sie dzieje niedobrego 😳 tak bardzo sie boję 😔

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
6 godzin temu, Teklaoli napisał:

Dziewczyny! Pomodlcie sie za mnie..mam jakies dziwne plamienie..boli mnie brzuch jakby mocniej ale juz nie wiem czy to na stres czy cos sie dzieje niedobrego 😳 tak bardzo sie boję 😔

Kochana jesteśmy z Tobą 😘

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.08.2022 o 17:41, Zuzanna. napisał:

To teraz po jutrze zarobisz? Zrób też progesteron, będziemy spokojniejsze ✊👊

Progesteron już przyszedł 47.5 NG 😁 ...jestem teraz spokojniejsza 🥰

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
7 godzin temu, Teklaoli napisał:

Dziewczyny! Pomodlcie sie za mnie..mam jakies dziwne plamienie..boli mnie brzuch jakby mocniej ale juz nie wiem czy to na stres czy cos sie dzieje niedobrego 😳 tak bardzo sie boję 😔

Plamienia we wczesnej ciąży są częste. Skontaktuj się z lekarzem, może będzie trzeba dołożyć progesteron.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
22 minuty temu, Jennn napisał:

Plamienia we wczesnej ciąży są częste. Skontaktuj się z lekarzem, może będzie trzeba dołożyć progesteron.

Dzieki Jenn..narazie jakby przestało ale będęobserwować no i z kliniki i tak mają dzisiaj do mnie dzwonić to się zapytam...ale spałam byle jak całą noc 😔

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
9 godzin temu, Luna_ napisał:

Od 20 do 7? 🤩 Booooze jakie to musi być piękne 🙈 plus karmienia mm 🙈 dzieci zdecydowanie lepiej śpią 🙈 a takiego gadania nie lubię 😜 dziecko wie czego potrzebuje 🤔 jak chce jeść to masz je głodzić bo 'nie powinno'? pffff... Moja od zawsze je mało a często 🤷 i co z tego że powinna inaczej? Tłumaczę jej to ale jakoś nie rozumie 😅 a głodzić jej nie będę 🤷

AniaKo współczuję i życzę żeby szybko Cię na nogi postawili 😬 

Strusio85 to teraz oby do usg i serducha! 🤞 

Ja też jestem zdania że każde dziecko jest inne, ma swoje potrzeby i w to trzeba się wsłuchiwać, a nie bo tak w książce napisali i tego trzeba się trzymać 🙈 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
2 godziny temu, Teklaoli napisał:

Dzieki Jenn..narazie jakby przestało ale będęobserwować no i z kliniki i tak mają dzisiaj do mnie dzwonić to się zapytam...ale spałam byle jak całą noc 😔

Może trzeba zbadać poziom progesteronu i coś dołożyć. Ja w 5tc miałam plamienia. Dołożono mi progesteron bo się okazało że jednak był za niski i wszystko się uspokoiło. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
10 godzin temu, Teklaoli napisał:

Dziewczyny! Pomodlcie sie za mnie..mam jakies dziwne plamienie..boli mnie brzuch jakby mocniej ale juz nie wiem czy to na stres czy cos sie dzieje niedobrego 😳 tak bardzo sie boję 😔

Może warto zrobić progesteron? Z tego co słyszałam w ciąży dziewczyny często miewaja plamienia i zwykle to nic takiego. Bierzesz magnez lub nospe?

Edytowano przez Strusio85

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
11 godzin temu, Luna_ napisał:

Od 20 do 7? 🤩 Booooze jakie to musi być piękne 🙈 plus karmienia mm 🙈 dzieci zdecydowanie lepiej śpią 🙈 a takiego gadania nie lubię 😜 dziecko wie czego potrzebuje 🤔 jak chce jeść to masz je głodzić bo 'nie powinno'? pffff... Moja od zawsze je mało a często 🤷 i co z tego że powinna inaczej? Tłumaczę jej to ale jakoś nie rozumie 😅 a głodzić jej nie będę 🤷

AniaKo współczuję i życzę żeby szybko Cię na nogi postawili 😬 

Strusio85 to teraz oby do usg i serducha! 🤞 

 ❤️dziękuję 😘❤️ Damy radę ! Jakoś jestem już spokojniejsza po weekendowym ataku paniki 🙉

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
2 godziny temu, BasiaC napisał:

Może trzeba zbadać poziom progesteronu i coś dołożyć. Ja w 5tc miałam plamienia. Dołożono mi progesteron bo się okazało że jednak był za niski i wszystko się uspokoiło. 

No może..chociażjuz biore i dopochwowo i w zastrzykach 🙈

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
2 godziny temu, Strusio85 napisał:

Może warto zrobić progesteron? Z tego co słyszałam w ciąży dziewczyny często miewaja plamienia i zwykle to nic takiego. Bierzesz magnez lub nospe?

Dzieki...uspokoilyscie mnie dziewczyny 😊czekam teraz az mi zadzwonia i powiedza co i jak

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 godzinę temu, Teklaoli napisał:

No może..chociażjuz biore i dopochwowo i w zastrzykach 🙈

No ja np brałam mega dużo. Bo 1 prolutex. 2 razy dopochwowo i 4 razy na dobę pod język. I okazało się że to jest za mało. Do tego dołożono mi drugi zastrzyk i w tedy było dopiero ok. 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 godzinę temu, BasiaC napisał:

No ja np brałam mega dużo. Bo 1 prolutex. 2 razy dopochwowo i 4 razy na dobę pod język. I okazało się że to jest za mało. Do tego dołożono mi drugi zastrzyk i w tedy było dopiero ok. 

 

Dziewczyny a jaki powinien odpowiedni poziom progesteronu w dniu transferu na cyklu sztucznym?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 godzinę temu, Ada23 napisał:

Dziewczyny a jaki powinien odpowiedni poziom progesteronu w dniu transferu na cyklu sztucznym?

U mnie w klinice niezależnie od cyklu progesteron musi być powyżej 10 NG. Powyżej 20 jest traktowany jako bardzo dobry.

  • Thanks 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
10 godzin temu, Strusio85 napisał:

Progesteron już przyszedł 47.5 NG 😁 ...jestem teraz spokojniejsza 🥰

Super 🙂, oby tak dalej 👊✊

  • Like 2

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dziewczyny, mam pytanie z innej beczki, co skutecznego polecacie na zaparcia 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
47 minut temu, kaja356 napisał:

Dziewczyny, mam pytanie z innej beczki, co skutecznego polecacie na zaparcia 

U mnie pomagają soki owocowe, warzywne. Takie które sama robię, tylko w większych ilościach. I dużo wody. 

  • Thanks 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 godzinę temu, kaja356 napisał:

Dziewczyny, mam pytanie z innej beczki, co skutecznego polecacie na zaparcia 

Kefir, śliwki, kiszonki , kawa ( o ile oczywiście się ja pije w ciąży )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
9 godzin temu, Strusio85 napisał:

Może warto zrobić progesteron? Z tego co słyszałam w ciąży dziewczyny często miewaja plamienia i zwykle to nic takiego. Bierzesz magnez lub nospe?

Nie mam nospy a też ja bardzo unikam zbędnych leków, i nie, nie biore magnezu bo nie wiem czy mogę..ale dzwoniła piguła z kliniki i mówiła żeby się nie martwić i dopiero jak sie pogorszy to wtedy dzwonic tzn jak plamienia bd  bardziej obfite..także uspokoiła mnie...i ona i wy tutaj😊😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
2 godziny temu, kaja356 napisał:

Dziewczyny, mam pytanie z innej beczki, co skutecznego polecacie na zaparcia 

Sok z buraka..mam super przepis jakbyś chciała..tylko konieczna jest sokowirówka 😉

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
6 minut temu, Teklaoli napisał:

Sok z buraka..mam super przepis jakbyś chciała..tylko konieczna jest sokowirówka 😉

Mam  nawet wolnoobrotową , a soki ostatnio robiłam takie na zimę z buraków i pomidorów 

Edytowano przez kaja356

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
28 minut temu, Strusio85 napisał:

Kefir, śliwki, kiszonki , kawa ( o ile oczywiście się ja pije w ciąży )

Nie jestem w ciąży a kawa nie pomaga niestety 

Wiecie, mi pomógł duży kubek ciepłej przegotowanej wody

Edytowano przez kaja356

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
47 minut temu, kaja356 napisał:

Nie jestem w ciąży a kawa nie pomaga niestety 

Wiecie, mi pomógł duży kubek ciepłej przegotowanej wody

Po niczym mnie tak nie goni jak po kawie z ekspresu 🤣

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
2 godziny temu, kaja356 napisał:

Mam  nawet wolnoobrotową , a soki ostatnio robiłam takie na zimę z buraków i pomidorów 

Super! Ja robie takie: 2 buraki,2 łodygi selera naciowego, 2 jabłka i plaster cytryny...odczekać godzinę conajmniej bo inaczej bdz za ciężki dla żołądka i dolać parę kropel dobrej oliwy dla lepszego wchłaniania witamin 😉 a i z tego wychodzą mi 2 szklaneczki dla mnie i dla starego 😉

Jest naprawdę super👌 słodziutki i nie czuć buraka wcale. Ponadto pomaga przy spadkach nastroju bo burak ma również właściwości antydepresyjne 😉także dla nas tutaj zmagających się z takimi problemami i huśtawkami nastrojów-polecam z całego serca 😉

  • Like 1
  • Thanks 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×