Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Polecane posty

35 minut temu, Jennn napisał:

Tak cały czas tu zaglądam i Was czytam🙂

Nie zawsze się udzielam, ale dalej śledzę Wasze losy, trzymam kciuki za Twój przyszły transfer✊

Asiu, często się zdarza, że nie wszystkie zarodki z procedury są zdrowe. Prawidłowy zarodek zawsze jednak zwiększa szansę na powodzenie. Cuda się zdarzają, jestem tego przykładem🙂

To miło, że dalej mnie pamiętasz. U mnie leci tydzień za tygodniem. Po badaniach genetycznych wiemy już, że czekamy na synka🙂

Mam teraz urlop i bardzo dobrze mi bez pracy, kręgosłup mniej dokucza. Muszę wytrzymać do 30.08 do kolejnej wizyty kontrolnej potem czekają mnie połówkowe. Chociaż nie ma dnia, żebym się nie zastanawiała czy wszystko jest w porządku i Maluch dalej się rozwija🙏

Jennn jak mogę nie pamiętać Ciebie i Twojego cudu! Dajesz mi nadzieję, bo nasze przypadki są trochę podobne 😀 gratuluję Synka! Wszystko będzie dobrze! Zobaczysz 😀 udanego urlopu!

  • Like 1
  • Thanks 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
49 minut temu, Jennn napisał:

Tak cały czas tu zaglądam i Was czytam🙂

Nie zawsze się udzielam, ale dalej śledzę Wasze losy, trzymam kciuki za Twój przyszły transfer✊

Asiu, często się zdarza, że nie wszystkie zarodki z procedury są zdrowe. Prawidłowy zarodek zawsze jednak zwiększa szansę na powodzenie. Cuda się zdarzają, jestem tego przykładem🙂

To miło, że dalej mnie pamiętasz. U mnie leci tydzień za tygodniem. Po badaniach genetycznych wiemy już, że czekamy na synka🙂

Mam teraz urlop i bardzo dobrze mi bez pracy, kręgosłup mniej dokucza. Muszę wytrzymać do 30.08 do kolejnej wizyty kontrolnej potem czekają mnie połówkowe. Chociaż nie ma dnia, żebym się nie zastanawiała czy wszystko jest w porządku i Maluch dalej się rozwija🙏

Trzymam kciuki żeby wszystko było dobrze 😁 fajnie że chłopczyk..też bym chciała 😜🙏🤞

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
3 godziny temu, AsiaWin napisał:

Jenn jeszcze nas czytasz 😀 dziękuję za odpowiedź! Nawet o Tobie dzisiaj myślałam 😀 jak się czujesz?

Dzisiaj się dowiedziałam że mam tylko 1 zdrowy zarodek. Jestem przerażona i chce porządnie odbudować florę bakteryjną! Może się zdarzy cud i ten zarodek zostanie ze mną...

Musisz wszystko porządnie przygotować a my będziemy trzymać 👊✊ i modlitwy aby to był Wasz bąbelek na zawsze 🙂

  • Like 2

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dziewczyny jak sobie radziłyście podczas czekania na test po transferze? Mi zostało jeszcze 5 dni czekania i już nie umiem kontrolować moich myśli. Nawet czytanie książek nie pomaga bo myśli same błądzą w wiadomym kierunku😫

Normalnie to bym poszła ostro poćwiczyć i wypocić wszystko na konkretnym cardio ale w tym wypadku raczej chyba nie wskazane 🙈Spacery też ograniczyłam bo upały u nas chyba gorsze niż w Polsce i się nie da po prostu....brak mi już pomysłu co ze sobą zrobić...dodam że te upały też nie pomagają i ogólnie nic sie nie chce robić..i tym sposobem siedzę i kminię😫🙈

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
2 minuty temu, Teklaoli napisał:

Dziewczyny jak sobie radziłyście podczas czekania na test po transferze? Mi zostało jeszcze 5 dni czekania i już nie umiem kontrolować moich myśli. Nawet czytanie książek nie pomaga bo myśli same błądzą w wiadomym kierunku😫

Normalnie to bym poszła ostro poćwiczyć i wypocić wszystko na konkretnym cardio ale w tym wypadku raczej chyba nie wskazane 🙈Spacery też ograniczyłam bo upały u nas chyba gorsze niż w Polsce i się nie da po prostu....brak mi już pomysłu co ze sobą zrobić...dodam że te upały też nie pomagają i ogólnie nic sie nie chce robić..i tym sposobem siedzę i kminię😫🙈

Ja za każdym razem bardzo dużo przez tel gadałam by nie myśleć. Mi pomagało ja godzinami mogę gadać. To koleżanki, mama, siostry 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, Zuzanna. napisał:

Ja za każdym razem bardzo dużo przez tel gadałam by nie myśleć. Mi pomagało ja godzinami mogę gadać. To koleżanki, mama, siostry 

Ja też dużo gadam przez telefon ale ileż można 🤭🤣

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
23 minuty temu, Teklaoli napisał:

Dziewczyny jak sobie radziłyście podczas czekania na test po transferze? Mi zostało jeszcze 5 dni czekania i już nie umiem kontrolować moich myśli. Nawet czytanie książek nie pomaga bo myśli same błądzą w wiadomym kierunku😫

Normalnie to bym poszła ostro poćwiczyć i wypocić wszystko na konkretnym cardio ale w tym wypadku raczej chyba nie wskazane 🙈Spacery też ograniczyłam bo upały u nas chyba gorsze niż w Polsce i się nie da po prostu....brak mi już pomysłu co ze sobą zrobić...dodam że te upały też nie pomagają i ogólnie nic sie nie chce robić..i tym sposobem siedzę i kminię😫🙈

Możesz coś planować np wakacje, co byś chciała zwiedzić,  czy np zaplanować wieczór, gdzieś pójść z przyjaciółmi, szukać czegoś do kupienia czegokolwiek np. ...enkę,  robót kuchenny co Ci zajmie myśli.  Albo gotuj coś nowego na czym musisz się skupić. Czas wtedy minie szybciej... bo najgorzej to siedzieć i nic nie robić bo wtedy głowa wariuje 😞 o jeszcze robienie na drutach jak musisz liczyć oczka i sie skupić żeby się nie pomylić  😉

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
8 godzin temu, AsiaWin napisał:

Czy lekarze zalecali Wam przyjmowanie globulek dopochwowo z flora bakteryjną? Np po antybiotykach czy dodatnim wyniku cd138? Czy możecie polecić globulki zalecane przez lekarzy? Zawsze dostawalam tylko doustnie ale chciałabym sobie zrobić kuracje bakteriami dopochwowymi 😀

Tak Asia, lactovaginal- tak jak pisze Jenn. Miałam go przy kuracji antybiotykami; pamiętam że trzyma się te kapsułki w lodówce. Jedne z lepszych, tak mówiła moja pani dr ze Śląska, gdzie leczyłam endometrioze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przed chwilą, LuLa napisał:

Tak Asia, lactovaginal- tak jak pisze Jenn. Miałam go przy kuracji antybiotykami; pamiętam że trzyma się te kapsułki w lodówce. Jedne z lepszych, tak mówiła moja pani dr ze Śląska, gdzie leczyłam endometrioze.

Dzięki! Już kupiłam właśnie Lactovaginal po rekomendacjii Jennn 😀 zobaczę czy mi posłuży,  bo u mnie jest problem ze mam alergie na mleko a on jest robiony na mleku. Oby mnie nie uczulił!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 godzinę temu, AsiaWin napisał:

Możesz coś planować np wakacje, co byś chciała zwiedzić,  czy np zaplanować wieczór, gdzieś pójść z przyjaciółmi, szukać czegoś do kupienia czegokolwiek np. ...enkę,  robót kuchenny co Ci zajmie myśli.  Albo gotuj coś nowego na czym musisz się skupić. Czas wtedy minie szybciej... bo najgorzej to siedzieć i nic nie robić bo wtedy głowa wariuje 😞 o jeszcze robienie na drutach jak musisz liczyć oczka i sie skupić żeby się nie pomylić  😉

No właśnie chyba zacznę cos gotowac zdrowego z przepisów Ani i Zosi z Akademii..na drutach niestety nie umiem...mam kolorowanki dla dorosłych i puzzli kilka zestawów ale to akurat sprzyja myśleniu🤦‍♀️ a! wiem! może na ps4 zacznę grać..pamiętam że to mi pomagało sie totalnie wyłączyć z jakichkolwiek myśli😜

Dzięki za pomysły 😊

  • Like 2

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dziewczyny od wczoraj bardzo mnie pobolewają jakby jajniki lub macica. Czy przygotowując się do transferu to normalne? Nie przypominam sobie bym ostatnio miała taki ból. Chyba że to po progesteron besins 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.08.2022 o 08:15, Katia83 napisał:

Dziewczyny od wczoraj bardzo mnie pobolewają jakby jajniki lub macica. Czy przygotowując się do transferu to normalne? Nie przypominam sobie bym ostatnio miała taki ból. Chyba że to po progesteron besins 

Katia nadal Cie boli? Progesteron działa raczej rozkurczowo. Może to jelita że stresu?

  • Thanks 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
6 godzin temu, AsiaWin napisał:

Katia nadal Cie boli? Progesteron działa raczej rozkurczowo. Może to jelita że stresu?

Jeszcze boli tak jak by owulacja nie wiem dziwny bol. Czekam na wynik proga. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
2 minuty temu, Katia83 napisał:

Jeszcze boli tak jak by owulacja nie wiem dziwny bol. Czekam na wynik proga. 

A jaki powinien być progesteron dzień przed transferem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 godzinę temu, Katia83 napisał:

A jaki powinien być progesteron dzień przed transferem?

Nie powinien być niższy niż 12. Oczywiście wyższe poziomy są jak najbardziej pożądane😀

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
4 minuty temu, Jennn napisał:

Nie powinien być niższy niż 12. Oczywiście wyższe poziomy są jak najbardziej pożądane😀

Kurcze czekam na wynik aż brzuch mnie boli  tyle godzin

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
6 minut temu, Jennn napisał:

Nie powinien być niższy niż 12. Oczywiście wyższe poziomy są jak najbardziej pożądane😀

Jest przyszedl 36,98 

  • Like 4

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
41 minut temu, Katia83 napisał:

Jest przyszedl 36,98 

Jakie jednostki? Bo jedne mają przedział do 25 a drugie do 50 😀 sprawdź ten zakres laboratorium.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
8 minut temu, AsiaWin napisał:

Jakie jednostki? Bo jedne mają przedział do 25 a drugie do 50 😀 sprawdź ten zakres laboratorium.

Ng/ml

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
37 minut temu, Katia83 napisał:

Ng/ml

To masz ten przedzial do 25 tak? Dobrze myślę? Jak tak to super progesteron!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dziewczyny!!! Nie mogę spać! Dzisiaj mój dzień testu..wstałam w środku nocy bo juz o 4 rano..zrobiłam 2 i oba pozytywne 😳😁 a teraz  z wrażenia już nie mogę zasnąć 🤭 teraz tylko żeby wszystko inne się okazało ok 🙏🤞 

Katia83 a ty dzisiaj masz transfer? Dobrze pamiętam?

  • Like 9

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 godzinę temu, Teklaoli napisał:

Dziewczyny!!! Nie mogę spać! Dzisiaj mój dzień testu..wstałam w środku nocy bo juz o 4 rano..zrobiłam 2 i oba pozytywne 😳😁 a teraz  z wrażenia już nie mogę zasnąć 🤭 teraz tylko żeby wszystko inne się okazało ok 🙏🤞 

Katia83 a ty dzisiaj masz transfer? Dobrze pamiętam?

✊👊

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 godzinę temu, Teklaoli napisał:

Dziewczyny!!! Nie mogę spać! Dzisiaj mój dzień testu..wstałam w środku nocy bo juz o 4 rano..zrobiłam 2 i oba pozytywne 😳😁 a teraz  z wrażenia już nie mogę zasnąć 🤭 teraz tylko żeby wszystko inne się okazało ok 🙏🤞 

Katia83 a ty dzisiaj masz transfer? Dobrze pamiętam?

To chyba można już gratulować 🙂. Jak się czułaś po transferze i przez ten czas do testów?

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
17 minut temu, kaja356 napisał:

To chyba można już gratulować 🙂. Jak się czułaś po transferze i przez ten czas do testów?

Dzięki😊  chociaż boję się jeszcze przyjmować gratulacje 🙏🤞

W miarę spoko się czułam..ciężko było wyłączyć myślenie ale "nie wariowałam"😉 natomiast fizycznie to ciągle  trochę mnie brzuch boli tak jakbym miała dostać okres-czyli znośnie tylko wqrza😜

Ciągle nie mogę uwierzyć!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
2 godziny temu, Teklaoli napisał:

Dziewczyny!!! Nie mogę spać! Dzisiaj mój dzień testu..wstałam w środku nocy bo juz o 4 rano..zrobiłam 2 i oba pozytywne 😳😁 a teraz  z wrażenia już nie mogę zasnąć 🤭 teraz tylko żeby wszystko inne się okazało ok 🙏🤞 

Katia83 a ty dzisiaj masz transfer? Dobrze pamiętam?

Superrr będzie dobrze. Ja też od 4 nie śpię. Niby się nie denerwuje a spac nie mogłam😔tak dzis 2 ostatnie mrozaczki podajemy. 

  • Like 3

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
2 godziny temu, Katia83 napisał:

Superrr będzie dobrze. Ja też od 4 nie śpię. Niby się nie denerwuje a spac nie mogłam😔tak dzis 2 ostatnie mrozaczki podajemy. 

Katia83 pomodlę się za Ciebie dzisiaj żeby się udało 🙏🤞😊♥️

Musi nam się udać😊

  • Thanks 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
2 godziny temu, Teklaoli napisał:

Katia83 pomodlę się za Ciebie dzisiaj żeby się udało 🙏🤞😊♥️

Musi nam się udać😊

Juz są ze mną 2 zarodeczki. Za 9dni mam sprawdzić betę. Muszę być spokojna. A Ty kiedy teraz betę robisz 

  • Like 8

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
2 godziny temu, Katia83 napisał:

Juz są ze mną 2 zarodeczki. Za 9dni mam sprawdzić betę. Muszę być spokojna. A Ty kiedy teraz betę robisz 

No to mocno trzymam 🤞✊

Wiesz co tutaj to inaczej wygląda trochę i dopiero 5go września mam pierwsze usg 😉żeby potwierdzić czy wszystko ok itp..to w klinice a potem juz chyba przejdę na tutejszy nfz czyli nhs...

  • Thanks 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
3 godziny temu, Katia83 napisał:

Juz są ze mną 2 zarodeczki. Za 9dni mam sprawdzić betę. Muszę być spokojna. A Ty kiedy teraz betę robisz 

✊👊

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
5 godzin temu, Teklaoli napisał:

No to mocno trzymam 🤞✊

Wiesz co tutaj to inaczej wygląda trochę i dopiero 5go września mam pierwsze usg 😉żeby potwierdzić czy wszystko ok itp..to w klinice a potem juz chyba przejdę na tutejszy nfz czyli nhs...

To Ty nie w Pl podchodzilas?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×