Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Polecane posty

25 minut temu, nexi89 napisał:

Na betę nie poszłam sama w sumie nie wiem czemu. Miałam dziś wizytę u lekarza (nie ginekologa) i tak się nie wyrobiłam. Jutro sobota, więc nie zrobię. Na szczęscie plamienie się zmniejsza. Oby ustąpiło, bo jestem sama z dzieckiem 7 letnim w domu:(. Mąż wybrał żniwa u mamusi(temat rzeka).

Trzymam kciuki, żeby było ok:) może idź na betę w poniedziałek i w środę? Jak przyrosty będą dobre, to powinni zrobić wszystko, żeby podtrzymać. Który tydzień Ci wypada?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
8 minut temu, Foko Loko napisał:

Trzymam kciuki, żeby było ok:) może idź na betę w poniedziałek i w środę? Jak przyrosty będą dobre, to powinni zrobić wszystko, żeby podtrzymać. Który tydzień Ci wypada?

Dziękuję:)4 tydzień. Test 2 dni przed terminem @. Planuję właśnie betę w pn i w środę. Jestem po stracie w 22tc i stąd bardzo się boję tej ciąży.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 godzinę temu, nexi89 napisał:

Dziękuję:)4 tydzień. Test 2 dni przed terminem @. Planuję właśnie betę w pn i w środę. Jestem po stracie w 22tc i stąd bardzo się boję tej ciąży.

Niestety witam w klubie, ja urodziłam w marcu i to było 22+już nawet nie pamiętam ile dokładnie. A wiadomo co się podziało? Szyjka?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
12 godzin temu, Foko Loko napisał:

Niestety witam w klubie, ja urodziłam w marcu i to było 22+już nawet nie pamiętam ile dokładnie. A wiadomo co się podziało? Szyjka?

Nagłe odpłynięcie wód. W histo przewlekły stan zapalny. Moja pani doktor mówi , że to infekcja. A u Ciebie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 godzinę temu, nexi89 napisał:

Nagłe odpłynięcie wód. W histo przewlekły stan zapalny. Moja pani doktor mówi , że to infekcja. A u Ciebie?

Mnie się nagle skróciła szyjka i jak pojechałam do szpitala to miałam już 8cm rozwarcia. Wyleżałam jeszcze 3 dni, ale nie byli w stanie mi zatrzymać akcji porodowej.

W histo czysto, badania czysto, stanu zapalnego nie było, nie wiadomo czemu tak się stało. W następnej ciąży będę mieć zakładany szew szyjkowy i będę liczyć na to, że utrzyma.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

U mnie niestety krwawienie:(. Najpewniej był biochem. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
15 minut temu, nexi89 napisał:

U mnie niestety krwawienie:(. Najpewniej był biochem. 

Ściskam mocno! Może to i lepiej, że tak szybko poszło, nie robiłaś sobie nadziei przez kolejne tygodnie. W sensie wiem, że to brutalnie brzmi, nie wiem jak napisać to łagodniej 😕 chodzi mi o to, że dla psychiki lepiej. Pisz jak potrzebujesz!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
17 minut temu, Foko Loko napisał:

Ściskam mocno! Może to i lepiej, że tak szybko poszło, nie robiłaś sobie nadziei przez kolejne tygodnie. W sensie wiem, że to brutalnie brzmi, nie wiem jak napisać to łagodniej 😕 chodzi mi o to, że dla psychiki lepiej. Pisz jak potrzebujesz!

Wiem. Mam za sobą stratę w wysokiej ciąży, i niestety ,ale tak jest lepiej. Poprzednim razem byłam bliska obłędu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.07.2022 o 17:08, wika220989 napisał:

Ojej to nie dobrze 😔 ale mozna to czyms smarowac???  Jest taka mozliwosc ze test wyszedl negatywny z mojej winy🤔😓 poniewaz nie moglam spac.. Od paru dni mam problemy ze snem i zasnełam dziś chwilkę przed 4 nad ranem a o 5 zrobilam test🙈 bylam tak skolowana ze myslalam ze spalam juz pare godzin, a spalam tylko godzine i 15 min😳🙈 byc moze to jest tez powod ze test wyszedl negatywny bo siku bylo bardzo przejrzyste...  No nic, okresu jeszcze nie dostalam wiec poczekam...  Jak nie dostane do niedzeli to powtorze test, tylko tym razem po przynajmniej 6 godzinnym snie 😂😂😂 nie chce mi sie latac teraz na pobranie krwi... Bedzie co bedzie... Jestem cierpliwa... A nie chce sie nakrecac jak kiedys przy pierwszym dziecku.. 🙈

I jak tam Twoja kreseczka? 🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.07.2022 o 18:47, nexi89 napisał:

Dziękuję:)4 tydzień. Test 2 dni przed terminem @. Planuję właśnie betę w pn i w środę. Jestem po stracie w 22tc i stąd bardzo się boję tej ciąży.

 

Dnia 22.07.2022 o 17:08, wika220989 napisał:

Ojej to nie dobrze 😔 ale mozna to czyms smarowac???  Jest taka mozliwosc ze test wyszedl negatywny z mojej winy🤔😓 poniewaz nie moglam spac.. Od paru dni mam problemy ze snem i zasnełam dziś chwilkę przed 4 nad ranem a o 5 zrobilam test🙈 bylam tak skolowana ze myslalam ze spalam juz pare godzin, a spalam tylko godzine i 15 min😳🙈 byc moze to jest tez powod ze test wyszedl negatywny bo siku bylo bardzo przejrzyste...  No nic, okresu jeszcze nie dostalam wiec poczekam...  Jak nie dostane do niedzeli to powtorze test, tylko tym razem po przynajmniej 6 godzinnym snie 😂😂😂 nie chce mi sie latac teraz na pobranie krwi... Bedzie co bedzie... Jestem cierpliwa... A nie chce sie nakrecac jak kiedys przy pierwszym dziecku.. 🙈

puk puk, jak tam u Was? 🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Są tu dziewczyny planujące invitro? :) My staramy się już ponad 4 lata, zdecydowaliśmy się podchodzić do ivf u dr Maduzi z kliniki parens ;) Wg lekarzy mma ogromne szanse na sukces. Boję się ale z drugiej strony wiem ze jestem w dobrych rękach ;) 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
49 minut temu, kazaola02 napisał:

Są tu dziewczyny planujące invitro? 🙂 My staramy się już ponad 4 lata, zdecydowaliśmy się podchodzić do ivf u dr Maduzi z kliniki parens 😉 Wg lekarzy mma ogromne szanse na sukces. Boję się ale z drugiej strony wiem ze jestem w dobrych rękach 😉

tematy o invitro są dział niżej, ale spamu to akurat nikt nie chce. Miesiąc temu radośnie reklamowałaś inną lekarkę 😄

Edytowano przez Foko Loko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam mi się trochę przesunęło 🙂 ale już działamy jestem w 7 ds i mamy w lewym jajniki 10 pęcherzyków ale w prawym tylko 3 🙂 myśle ze nie jest najgorzej 🥰❤️ W czwartek chyba punkcją 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 2.09.2022 o 12:13, Foko Loko napisał:

tematy o invitro są dział niżej, ale spamu to akurat nikt nie chce. Miesiąc temu radośnie reklamowałaś inną lekarkę 😄

To fakt że są dział niżej juz sie odnalazłam na forum. Ale z tym "reklamowaniem" to coś Ci się chyba pomyliło. Nawet jeśli hipotetycznie chodziłam do innego lekarza a teraz do innego to co w tym niby złego?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 godzinę temu, kazaola02 napisał:

To fakt że są dział niżej juz sie odnalazłam na forum. Ale z tym "reklamowaniem" to coś Ci się chyba pomyliło. Nawet jeśli hipotetycznie chodziłam do innego lekarza a teraz do innego to co w tym niby złego?

Masz 29 postów na forum z czego w 17  coś reklamujesz. Do tego niby mieszkasz z chłopakiem w Holandii, ale w PL Ci tak źle, że rozważasz wyjechanie do Danii, ale chodzisz na treningi do Warszawy i robisz invitro w klinice w Krakowie.

Coś mi się nie klei. Zwłaszcza, że w tematach o in vitro to nie pisałaś, bo wiesz, że tam nie poreklamujesz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×