Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Polecane posty

Witam , mój syn ma 14 lat po wakacjach idzie do liceum wojskowego (takie spbie wybrał) czy nie dostanie później wezwania do wojska? w razie wojny boje się . Odgraża mi się że po 18tce wstąpi do legi cudzoziemskiej co mogę zrobić? wole mieć go przy sobie a liceum jest daleko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

jesli chodzi oto czy soe dostanie to ma z wszystkiego 100% na egzaminie wiec argumenty na szukane gorszej szkoły nie działają chciałabym by poszedł do zawodowej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
3 godziny temu, Kasiasia napisał:

Witam , mój syn ma 14 lat po wakacjach idzie do liceum wojskowego (takie spbie wybrał) czy nie dostanie później wezwania do wojska? w razie wojny boje się . Odgraża mi się że po 18tce wstąpi do legi cudzoziemskiej co mogę zrobić? wole mieć go przy sobie a liceum jest daleko.

masakra, koles ma szanse wyjśc na ludzi, odciąć sie od maminego cycka, szybko stac sie mężczyzną, a ktos mu wkłada patyk miedzy nogi. no to juz laski widzicie dlaczego wasi faceci sa tacy "inni"...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
29 minut temu, Julia32 napisał:

Ano dlatego ja nie mam faceta Polaka,bo same roznianczone dzidziusie przeciez jak to ma katar to umiera a gdyby nie daj Boze goraczki dostalo to juz testament spisuje 

no pacz, jakaś Ty domyślna 😉 ciekawe jak wychowasz swojego bombla...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jeśli to jest to co chcę robić to daj mu wolny wybór. Gość w końcu o sobie myśli a matka go blokuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

tak ale niestety mam młodsze dzieci syn musi się nimi zajmować bo ja chce mieć tez czas dla znajomych wiec nie może wyjechać 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Bluegrey
20 godzin temu, Kasiasia napisał:

jesli chodzi oto czy soe dostanie to ma z wszystkiego 100% na egzaminie wiec argumenty na szukane gorszej szkoły nie działają chciałabym by poszedł do zawodowej

Z wszystkich przedmiotów 100%? To rzadki wynik....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Bluegrey
Przed chwilą, Julia32 napisał:

To prowo jest🤣🤣

Bardzo możliwe...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jeszcze mu się odwidzi po musztrach, basenach i innych ćwiczeniach 😉

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czemu mi się wydaje, że ta Autorka i nasza muzułmańska beneficjentka socjalu to ta sama osoba xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Niech wybiera swoją drogę. Nie bądź toksyczna, wspieraj i rozmawiaj.

Jak bedzie wojna to wolisz by był doświadczonym żołnierzem czy szczylem który pierwszy raz trzyma broń w ręku i musi walczyć? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×