Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
roztargniona09

Pieluszki Dada na pierwszy raz. Jakie macie opinie?

Polecane posty

Dziewczyny w calym ferworze pakowania do szpitala okazało się, że kupiłam pampersy za duże. Obleciałam swoją okolicę i tak oto w dwoch drogeriach i 3 sklepach nie ma pampersów dla noworodków. Kupiłam więc Dadę, ponieważ coś pod ręką muszę mieć na wszelki wypadek. I teraz najciekawsze, bo pampersy poleca mi tylko jedna przyjaciółka, która w dodatku nie mieszka w Polsce, reszta mam, które pytałam pampersy odradzają. Podobno nie są tak super jak się je reklamuje. Jako że ciemna jestem w temacie pieluch to kupiłam te Dady 3 rodzaje, jedne w rozmiarze 1 takie białe całe, drugie w rozmiarze 1, ale jakieś złotawe (tańsze od białych, czym one się różnią?) I jedne chyba 2 też białe ale dziwne te rozmiary, bo rozm 2 to w zasadzie różnica tylko jednego kilograma. Siostra moja chwaliła sobie akurat jakieś rossmanowskie pieluchy. Jutro kupię paczkę tych pampersów, ale chciałam zapytać czy miałyście doświadczenia z Dadą jako pierwszymi pieluszkami? Czytam że opinie są całkiem dobre, chusteczki mokre np dla mnie są z Dady super, ale tylko te z dodatkiem bawełny. Dlatego jestem ciekawa opini o pieluszkach i czym się różnią poza ceną te białe od złotawych?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dla mnie te w niebieskim opakowaniu lepsze od tych w zlotym. A najlepsze są według mnie oryginalne pampers. Stanowczo odradzam babydream (Rossmann) i lupilu. U nas na maxa przeciekały jednocześnie pozostawiając suchy pamp. 9

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

W niebieskim nie widziałam tzn nie dla noworodków, ja kupiłam te w białym sprawdziłam nazywają się pure care o dychę są droższe od tych złotych. Oryginalne pampersy też kupię, ale musiałam jakieś mieć dla spokoju i dlatego wzięłam co było. Widziałam te lupilu, ale zrezygnowałam z nich, dade wzięłam w sumie dlatego, że wyboru nie było no i ze względu na chusteczki, bo są spoko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja na grupach widzę, że sporo osób ich używa, więc na pewno nie są takie złe 😉

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×