Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Iphoniara

Rozowy śluz?

Polecane posty

Witam. Mam 11 lat i od tamtego tygodnia miałam taki ciemno zolty sluz pomieszany z brązowym. Dzień później 2 kropelki różowego a obok biało ciemno zolty sluz. Po tym różowym śluzie po 2 dniach znowu się powtórzyły te rozwe kropelki. W sobotę tak myślałam i przemyślałam że pewnie już się ten rozowy sluz nie zdarzy aż tu nagle wieczorem patrzę i znowu mam 2 kropelki różowego. I gdy się podcieralam to zauważyłam na papierze śluz a obok czerwone kropeczki. I do dzisiaj nic tylko trochę mniej sluzu. Czy tak się dzieje przed pierwszym okresem? I dodam że zaczęłam dojrzewać w wieku 9 lat I teraz jestem bardzo rozwinięta. I przed tymi rozowymi kropelkami miałam bialy sluz przez 5 miesięcy. Czy to się tak dzieje przed pierwszym okresem? Za pomocną odpowiedź daje łapkę w górę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Myślałam że tu mi ktoś pomoże. Też każda z was była w moim wieku i też chciała wiele rzeczy wiedzieć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Sorki, ale już nie pamiętam takich. Teraz to się mogę zastanawiać czy menopauza to już.  

A co z mamą? Nie możecie pójść razem do ginekologa?

Jeżeli nic Cie nie boli, nie ma brzydkiego zapachu wskazującego na infekcję, to spokojnie czekaj.

 

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
2 minuty temu, stara_głupia_baba napisał:

Sorki, ale już nie pamiętam takich. Teraz to się mogę zastanawiać czy menopauza to już.  

A co z mamą? Nie możecie pójść razem do ginekologa?

Jeżeli nic Cie nie boli, nie ma brzydkiego zapachu wskazującego na infekcję, to spokojnie czekaj.

 

Dziękuję za odpowiedź. Z mama nie chce iść bo lekko się wstydzę. Dostajesz lapke.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przed chwilą, Iphoniara napisał:

Dziękuję za odpowiedź. Z mama nie chce iść bo lekko się wstydzę. Dostajesz lapke.

Jeżeli poczujesz się źle, to nie ma wstydu musisz powiedzieć mamie.

 

  • Thanks 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
11 minut temu, stara_głupia_baba napisał:

Jeżeli poczujesz się źle, to nie ma wstydu musisz powiedzieć mamie.

 

Tak wtedy to nawet trzeba. Ale teraz mi nic nie jest nic nie boli, nie piecze, nie swędzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
3 godziny temu, Iphoniara napisał:

Witam. Mam 11 lat i od tamtego tygodnia miałam taki ciemno zolty sluz pomieszany z brązowym. Dzień później 2 kropelki różowego a obok biało ciemno zolty sluz. Po tym różowym śluzie po 2 dniach znowu się powtórzyły te rozwe kropelki. W sobotę tak myślałam i przemyślałam że pewnie już się ten rozowy sluz nie zdarzy aż tu nagle wieczorem patrzę i znowu mam 2 kropelki różowego. I gdy się podcieralam to zauważyłam na papierze śluz a obok czerwone kropeczki. I do dzisiaj nic tylko trochę mniej sluzu. Czy tak się dzieje przed pierwszym okresem? I dodam że zaczęłam dojrzewać w wieku 9 lat I teraz jestem bardzo rozwinięta. I przed tymi rozowymi kropelkami miałam bialy sluz przez 5 miesięcy. Czy to się tak dzieje przed pierwszym okresem? Za pomocną odpowiedź daje łapkę w górę.

Wiesz co- ja to już nie pamiętam jak to było. Tyle że jak ja dohrzewałam to nie miałam internetu więc śluz był jaki był.

Czego się boisz? Że dostaniesz już okresu?

Noś przy sobie podpaski i po problemie, na codzień można nosić wkładki które są niewyczuwalne.

  • Thanks 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
20 minut temu, Sylwia1991 napisał:

Wiesz co- ja to już nie pamiętam jak to było. Tyle że jak ja dohrzewałam to nie miałam internetu więc śluz był jaki był.

Czego się boisz? Że dostaniesz już okresu?

Noś przy sobie podpaski i po problemie, na codzień można nosić wkładki które są niewyczuwalne.

Nie boję się tylko chce wiedzieć czy spodziewać się go w najbliższych dniach. Wkladki noszę od 2 miesięcy. Mama też mi kupiła niedawno paczke podpasek na ten dzień także jestem przygotowana. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
41 minut temu, Iphoniara napisał:

Nie boję się tylko chce wiedzieć czy spodziewać się go w najbliższych dniach. Wkladki noszę od 2 miesięcy. Mama też mi kupiła niedawno paczke podpasek na ten dzień także jestem przygotowana. 

Nie noś wkładek, bo one tylko rozwalają zdrowie. Po prostu miej podpaskę przy sobie na wszelki wypadek. Nie zalejesz się od razu krwią i na spokojnie zorientujesz się, jak już okres przyjdzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
4 minuty temu, stara_głupia_baba napisał:

Nic tak nie rozwala zdrowia jak życie. 

Jak chcesz olewać postępującą wiedzę na temat tego, jak żyć bardziej komfortowo, to olewaj, ale daj innym wybrać za siebie.

Wkładki zwiększają ryzyko infekcji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
12 minut temu, Foko Loko napisał:

Jak chcesz olewać postępującą wiedzę na temat tego, jak żyć bardziej komfortowo, to olewaj, ale daj innym wybrać za siebie.

Wkładki zwiększają ryzyko infekcji.

Naprawdę czy chce Pani/Pan sobie ze mnie zażartować?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 godzinę temu, Iphoniara napisał:

Naprawdę czy chce Pani/Pan sobie ze mnie zażartować?

Naprawdę. Możesz poczytać o tym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja przy końcówce miesiączki zawsze noszę wkładki i żadnej infekcji nie mam. Co do Twojego pytania to pewnie okres nadchodzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
7 godzin temu, Migotka95 napisał:

Ja przy końcówce miesiączki zawsze noszę wkładki i żadnej infekcji nie mam. Co do Twojego pytania to pewnie okres nadchodzi.

To chodzi o noszenie wkładek codziennie przez dłuższy czas 😉

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 godzinę temu, Foko Loko napisał:

To chodzi o noszenie wkładek codziennie przez dłuższy czas 😉

Bardzo dziękuję za doinformowanie mnie. Ograniczę wkladki, a nosiłam codziennie i myślałam że to nie szkodzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
8 godzin temu, Migotka95 napisał:

Ja przy końcówce miesiączki zawsze noszę wkładki i żadnej infekcji nie mam. Co do Twojego pytania to pewnie okres nadchodzi.

Dziękuję za pomoc 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×