Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Madzi

Co sądzicie o usuwaniu napletka niemowlęciu?

Polecane posty

36 minut temu, Dobrosułka napisał:

A to ja tez slyszalam, ze moga dluzej (oczywiste, ze tak przy znieczuleniu), ale nie wiem czy to lepiej chyba, ze facet ma problem i dochodzi po 2 minutach

Tylko, że tego też nie wyczaisz, bo każdy facet jest inny. Jeśli któryś potrafi wytrzymać długo, to tylko sobie krzywdę tym zrobi, a dla krótkodystansowców są chyba jakieś leki, czy terapie. Tak mi się obiło o uszy, nie interesowałam się tym specjalnie. 

 

 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
10 minut temu, Unlan napisał:

Tylko, że tego też nie wyczaisz, bo każdy facet jest inny. Jeśli któryś potrafi wytrzymać długo, to tylko sobie krzywdę tym zrobi, a dla krótkodystansowców są chyba jakieś leki, czy terapie. Tak mi się obiło o uszy, nie interesowałam się tym specjalnie. 

 

Fakt.  Ja rowniez nie znam sie tak bardzo na tym.

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
53 minuty temu, Unlan napisał:

Tylko, że tego też nie wyczaisz, bo każdy facet jest inny. Jeśli któryś potrafi wytrzymać długo, to tylko sobie krzywdę tym zrobi, a dla krótkodystansowców są chyba jakieś leki, czy terapie. Tak mi się obiło o uszy, nie interesowałam się tym specjalnie. 

Jako żona długodystansowca przyznaję, że czasami wolałabym w drugą stronę 🤣 5min, koniec, za chwilę druga runda, trzecia, czwarta. Mój mąż może przez godzinę zanim dojdzie. Więc on ma siły na drugą rundę i trzecią, a ja już nie bardzo.

  • Haha 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
3 minuty temu, Foko Loko napisał:

Jako żona długodystansowca przyznaję, że czasami wolałabym w drugą stronę 🤣 5min, koniec, za chwilę druga runda, trzecia, czwarta. Mój mąż może przez godzinę zanim dojdzie. Więc on ma siły na drugą rundę i trzecią, a ja już nie bardzo.

Właśnie. Najlepiej jest wtedy, kiedy raz jest 5 minut, a innym razem 2 godziny. 

  • Like 2

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×