Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Polecane posty

Mój mąż powiedział, że od jutra nie ma gotowania, bo dla niego jest za gorąco, jak powiedziałam, że i tak ugotuję, bo co będziemy jeść, to powiedział, że będzie wyłączać kuchenke. ( dla jasności żadne zamawianie jedzenia nie wchodzi w grę, bo nawet jabłek nie kupowaliśmy bo były za drogie. Kuchnia jest oddzielona dobudowaną ścianą, ale jest przejscie, które jest zasuwane, a nie zamykane. Nie wiem co mam robić. Kto ma rację? Ja czy mąż?

  • Haha 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja w upały robię szybkie dania. Makaron z truskawkami, pierogi leniwe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
24 minuty temu, Julia32 napisał:

Szczerze ja tez nie wytrzymala bym w kuchni przy upalach,gdybym gotowala to bym musiala stac w lodowatej wodzie po sama szyje przy upale. Na szczescie obiady zamawiamy. W upal sie nawet niezbyt chce jesc gotowane posilki predzej jakies salatki,kanapki. Wiecej sie pije niz je 

Hehe to nieźle. Gotować niekoniecznie ale jeść to ja mogę o każdej porze dnia i roku😁😁😁

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
49 minut temu, Dorise napisał:

Mój mąż powiedział, że od jutra nie ma gotowania, bo dla niego jest za gorąco, jak powiedziałam, że i tak ugotuję, bo co będziemy jeść, to powiedział, że będzie wyłączać kuchenke. ( dla jasności żadne zamawianie jedzenia nie wchodzi w grę, bo nawet jabłek nie kupowaliśmy bo były za drogie. Kuchnia jest oddzielona dobudowaną ścianą, ale jest przejscie, które jest zasuwane, a nie zamykane. Nie wiem co mam robić. Kto ma rację? Ja czy mąż?

Jak będzie chciał sobie kawę zaparzyć, to wyłącz mu czajnik, bo woda w czajniku też generuje ciepło. 

21 minut temu, Julia32 napisał:

Mnie wogole nie chce sie jesc w upaly gotowanego, cieplego jedzenia. Szczerze wogole nie chce mnie sie jesc w upaly jak zjem kanapke z warzywami to jest sukces,za to pije jak wielblad. Maz I dzieci jedza wiecej,ale tez przy wysokich temperaturach dzieciaki chetnie nie jedza szczegolnie cieplych posilkow mowia "ze NIE beda jesc,bo sie jeszcze bardziej poca w te upaly🙈" na szczescie teraz w UK jest w miare ok. Nie znosze upalow 

Jak się faszeruje dzieci ostrą indyjską kuchnią, to nic dziwnego, że się jeszcze bardziej pocą. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
5 minut temu, Julia32 napisał:

W sumie racja jak nie chce jesc to nie je proste. Moze tez mu chodzi o to,ze w taki upal gotujac w mieszkaniu bedzie jeszcze bardziej goraco. Jak to duzy dom/mieszkanie z dobra klimatyzacja to ok,ale jakies male/srednie to gotowanie sprawi,ze bedzie jeszcze bardziej goraco 

Wszyscy żyją i on przezyje. Nie może zabronić rodzinie jeść bo jemu jest goraco

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 godzinę temu, KateZRzeszowa napisał:

Wszyscy żyją i on przezyje. Nie może zabronić rodzinie jeść bo jemu jest goraco

Powiedział, że tylko o sobie myślę i wspomniał o swojej przeszłości, że raz na miesiąc miał ciepłą wodę i musiał czekać na prysznic 3h.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
23 minuty temu, Dorise napisał:

Powiedział, że tylko o sobie myślę i wspomniał o swojej przeszłości, że raz na miesiąc miał ciepłą wodę i musiał czekać na prysznic 3h.

Takiego to ze świeczką szukać

  • Haha 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.08.2022 o 16:32, Dorise napisał:

Powiedział, że tylko o sobie myślę i wspomniał o swojej przeszłości, że raz na miesiąc miał ciepłą wodę i musiał czekać na prysznic 3h.

A co ma piernik do wiatraka?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×