Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
nieznajoma1244

Czy to poronienie?

Polecane posty

Cześć,

Od ponad pół roku stosuje antykoncepcję, natomiast dwa miesiące temu zmieniłam tabletki z Vibin mini na Vines. Miesiąc temu zgubiłam blister i pominęłam całkowicie jedna tabletkę, w tym samym dniu doszło do stosunku bez zabezpieczenia i mój śluz był na podobie śluzu owulacyjnego. W tamtym okresie złapała mnie również jakaś biegunka, więc raczej tabletki i tak miały osłabione działanie, a dodam że przy antykoncepcji nie stosujemy innej metody zabezpieczenia. Od tamtego okresu codziennie rano po przebudzeniu mierzyłam temperaturę, która cały czas utrzymywała się na poziomie 37,1-37,3, aż do samego krwawienia. Mimo że tabletkę pominęłam, kolejne tabletki brałam normalnie. Teraz 21.08 miałam dostać okres - w trzeci dzień stosowania tabletek placebo, natomiast dostałam w czwarty dzien z rana, gdzie zawsze dostawałam 2 dnia i wtedy rano również miałam 37,1 mimo, że miałam już owy „okres”. Moja przy stosowaniu antykoncepcji trwał 8 dni i był zawsze dość obfity, tym razem trwał 4 dni, miałam lekkie skrzepy a teraz już od trzech dni mam brunatne, brązowe upławy, taki brązowy śluz, którego jest naprawdę dość dużo. Czy mogłam być w ciąży i po prostu poroniłam przez dalsze stosowanie tabletek?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 godzinę temu, nieznajoma1244 napisał:

Cześć,

Od ponad pół roku stosuje antykoncepcję, natomiast dwa miesiące temu zmieniłam tabletki z Vibin mini na Vines. Miesiąc temu zgubiłam blister i pominęłam całkowicie jedna tabletkę, w tym samym dniu doszło do stosunku bez zabezpieczenia i mój śluz był na podobie śluzu owulacyjnego. W tamtym okresie złapała mnie również jakaś biegunka, więc raczej tabletki i tak miały osłabione działanie, a dodam że przy antykoncepcji nie stosujemy innej metody zabezpieczenia. Od tamtego okresu codziennie rano po przebudzeniu mierzyłam temperaturę, która cały czas utrzymywała się na poziomie 37,1-37,3, aż do samego krwawienia. Mimo że tabletkę pominęłam, kolejne tabletki brałam normalnie. Teraz 21.08 miałam dostać okres - w trzeci dzień stosowania tabletek placebo, natomiast dostałam w czwarty dzien z rana, gdzie zawsze dostawałam 2 dnia i wtedy rano również miałam 37,1 mimo, że miałam już owy „okres”. Moja przy stosowaniu antykoncepcji trwał 8 dni i był zawsze dość obfity, tym razem trwał 4 dni, miałam lekkie skrzepy a teraz już od trzech dni mam brunatne, brązowe upławy, taki brązowy śluz, którego jest naprawdę dość dużo. Czy mogłam być w ciąży i po prostu poroniłam przez dalsze stosowanie tabletek?

Mnie tez sie zdarza, ze gdy odstawiam  antykoncepcje to okres zamiast przyjsc po 2 dniach przychodzi po 3 a nawet 4. Ot takie fochy organizmu. Teoretycznie po pominieciu jednej tabletki, zwlaszcza jezeli jest to w drugim lub trzecim tygodniu ich brania nic sie nie powinno stac. Zwlaszcza jezeli bierzesz tabsy juz od jakiegos czasu. 

Druga sprawa, antykoncepcja NIE WYWOLUJE poronienia. Jezeli bedziesz w ciazy i bedziesz lykac tabletki antykoncepcyjne to w najmniejszym stopniu nie wplyna one na rozwijajaca sie ciaze. Nie takie jest ich dzialanie, one tylko nie pozwalaja na owulacje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 godzinę temu, nieznajoma1244 napisał:

Cześć,

Od ponad pół roku stosuje antykoncepcję, natomiast dwa miesiące temu zmieniłam tabletki z Vibin mini na Vines. Miesiąc temu zgubiłam blister i pominęłam całkowicie jedna tabletkę, w tym samym dniu doszło do stosunku bez zabezpieczenia i mój śluz był na podobie śluzu owulacyjnego. W tamtym okresie złapała mnie również jakaś biegunka, więc raczej tabletki i tak miały osłabione działanie, a dodam że przy antykoncepcji nie stosujemy innej metody zabezpieczenia. Od tamtego okresu codziennie rano po przebudzeniu mierzyłam temperaturę, która cały czas utrzymywała się na poziomie 37,1-37,3, aż do samego krwawienia. Mimo że tabletkę pominęłam, kolejne tabletki brałam normalnie. Teraz 21.08 miałam dostać okres - w trzeci dzień stosowania tabletek placebo, natomiast dostałam w czwarty dzien z rana, gdzie zawsze dostawałam 2 dnia i wtedy rano również miałam 37,1 mimo, że miałam już owy „okres”. Moja przy stosowaniu antykoncepcji trwał 8 dni i był zawsze dość obfity, tym razem trwał 4 dni, miałam lekkie skrzepy a teraz już od trzech dni mam brunatne, brązowe upławy, taki brązowy śluz, którego jest naprawdę dość dużo. Czy mogłam być w ciąży i po prostu poroniłam przez dalsze stosowanie tabletek?

Czemu nie zrobiłaś po prostu testu ciążowego? Tabletki antykoncepcyjne nie powodują poronienia.

A objawy możesz mieć takie przez zmiane tabletek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nawet w ulotce jest informacja, że przy podejrzeniu ciąży należy wykonać test ciążowy w celu jej wykluczenia jeszcze przed rozpoczęciem kolejnego blistra.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×