Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Rypsyma Sargsan powracam

27.09.2020 niezagojona rana 44 dniowej wojny

Polecane posty

Jutro minie dwa lata od czasu gdy nasze życie się zmieniło gdy rozpoczęła się wojna która zabrał mi szwagra , mojego chrzestnego syna ,mój siostrzeniec po tej wojnie został nieodwracalni ranny . Ta wojna to była też wojna pokoleń mojego syna . Mój syn również był uczestnikiem wojny .Bóg uratował mu życie ale nie Szczędził cierpień ciężka rana ból i ostatecznie powód do wojska i bronienie granic przed prowokacjami wroga . Ta wojna zniszczyła nasze zdrowie nasze życie i pozostawiła nieodwracalna ranę . Ten czas powiniemy skierować na pokolenie naszych bohaterskich chłopców 2000 2001 2002 wilu z tych chłopców zginęło ale to pokolenie nie umarło dzis na uczelniach w zakładach pracy na odizałach rehabilitacyjnych mijamy tych chłopców tych bohaterów i męczenników. Nie możemy zapomnieć ze całe te pokolenie jest pokoleniem bohaterskim i ci co zzgineli i ci co przerzyli ci co byli w niewoli i ci co zostali pzawinie rąk i nóg . Niech Bóg Błogosławi Armarie Arcach i nszych bohaterów  .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Łatwiej jest um r z e c/zaakceptować s m i e r c gdy zginie nam ktoś bardzo bliski. 

Wiesz co, lubiłem Pio za jego dlugą brodę. Z tego co kiedyś o nim czytałem był wysłany do wojska i tak się  "o s r a ł" że wrócił do domu. Walczył ze złem w inny sposób. 

Eksperci twierdzą że trwa III wojna światowa o której Pio w swojej wizji mówił: Kto spojrzy w kierunku zniszczeń wojennych, umrze, bo jego serce nie wytrzyma tak straszliwych widoków. W jedną noc zginie więcej ludzi niż podczas ostatnich dwóch wojen światowych. 

Pozostaje nam czekać czy wizja się sprawdzi. 

Ahoj! 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×