Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Polecane posty

Kurde no co za wredne ludzie! Co im przeszkadzamy? Dziewczyny mam nadzieję że się znajdziemy...następny tytuł musi być chyba bardziej zaszyfrowany

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, Teklaoli napisał:

Kurde no co za wredne ludzie! Co im przeszkadzamy? Dziewczyny mam nadzieję że się znajdziemy...następny tytuł musi być chyba bardziej zaszyfrowany

Próbowałam którejś z was wysłać maila ale nie mogę żadnej znaleźć..nie wiemczy to ja coś źle robię czy co 🤷‍♀️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Już jestem 🙂dziękuję za wiadomośc. Jakiś nieudacznik życiowy co nie ma własnego życia ciągle zgłasza nasze forum. Szczerze to nie wiem czy można napisać do admina tej strony bo jakim prawem zawiesza forum - przecież o niczym złym nie piszemy 😡

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zmiana nazwy nie pomoże. Bo jakiś nie zadowolony z życia człowieczek   blokuje nas po wpisach chyba. Tylko dlaczego in vitro komórką dawczyni dłużej się utrzymuje ?

Edytowano przez kaja356

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
2 godziny temu, kaja356 napisał:

Chyba że samemu administratorowi przeszkadzamy

Dokładnie. Gdyby to chodziło tylko o widzimisie jakiegoś nawiedzonego użytkownika, to tematy nie byłyby blokowane, to admin jest osobą decyzyjną. Poza tym, z tego, co się orientuję, to zapytania do admina o co chodzi z tym blokowaniem, były wysyłane i zostały bez wyjaśnienia, więc, wydaje mi się to dość znaczące... 😕

Ja nikomu nie chcę źle życzyć, ale czasem mi się wydaje, że niektórym przydałoby się przeżyć pewne rzeczy na własnej skórze, żeby móc zrozumieć dramat, cierpienie, rozpacz, lęk, tęsknotę, bezgraniczną miłość i całą masę gigantycznych uczuć i emocji, z którymi zmagają się osoby walczące o własne dziecko.

Szanowny administratorze jest mi ogromnie przykro z powodu dyskryminacji, która nas tu spotyka. Nie zasłużyłyśmy sobie na to.

  • Confused 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dziewczyny, a może założcie sobie temat na netkobiety.pl?

Tam nie ma na ten moment żadnej moderacji, czasami zdarzają się dziwni użytkownicy spamujący albo wysrywy facetow, którym w życiu nie wyszło, ale tak ogolnie da się żyć, a poziom całego forum jednak deczko wyższy niż tu 🙂

Tu to nawet nie admin, tylko jak Was ktoś zgłasza i tych zgłoszen jest dużo, to z automatu kasują temat. Nie wiem kto ma biznes w tym, żeby Was zgłaszać. Może chodzi o niby reklamy konkretnych klinik? Może konkurencja zgłasza? Ciężko powiedzieć.

Trzymajcie się!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
3 godziny temu, Strusio85 napisał:

Już jestem 🙂dziękuję za wiadomośc. Jakiś nieudacznik życiowy co nie ma własnego życia ciągle zgłasza nasze forum. Szczerze to nie wiem czy można napisać do admina tej strony bo jakim prawem zawiesza forum - przecież o niczym złym nie piszemy 😡

No chyba trzeba będzie ale swoja droga to ciekawe jak to wykminila ta osoba..musi chyba nas kojarzyc po loginach franca 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
3 godziny temu, kaja356 napisał:

Zmiana nazwy nie pomoże. Bo jakiś nie zadowolony z życia człowieczek   blokuje nas po wpisach chyba. Tylko dlaczego in vitro komórką dawczyni dłużej się utrzymuje ?

No chyba tak

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
2 minuty temu, Foko Loko napisał:

Dziewczyny, a może założcie sobie temat na netkobiety.pl?

Tam nie ma na ten moment żadnej moderacji, czasami zdarzają się dziwni użytkownicy spamujący albo wysrywy facetow, którym w życiu nie wyszło, ale tak ogolnie da się żyć, a poziom całego forum jednak deczko wyższy niż tu 🙂

Tu to nawet nie admin, tylko jak Was ktoś zgłasza i tych zgłoszen jest dużo, to z automatu kasują temat. Nie wiem kto ma biznes w tym, żeby Was zgłaszać. Może chodzi o niby reklamy konkretnych klinik? Może konkurencja zgłasza? Ciężko powiedzieć.

Trzymajcie się!

Może i racja...juz sie przenosiłysmy na babyboom ale mi jakos to forum nie podeszlo..w sumie nie wiem czemu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
10 minut temu, Teklaoli napisał:

Może i racja...juz sie przenosiłysmy na babyboom ale mi jakos to forum nie podeszlo..w sumie nie wiem czemu

Mnie jakoś też, a miałam tam podejście. Takie mało intuicyjne jest jak dla mnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Lubię czasami czytać fora na ovufriend. Ale nigdy nie logowałam się. Powiem szczerze że nie chciałam nigdy się przenosić ale nawet mnie już to usuwanie co parę dni wkurza 😡 

Edytowano przez AsiaWin
  • Sad 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jasna dupaaaaaa! Co za świnia 🐷 nas wyrzuca? 

Znalazłam was 🤩

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dziewczyny, wiem że już ten temat pojawił się wcześniej. Na babyboom założyłam wówczas wątek In vitro 2022, kilka naszych dziewczyn się pojawiło, dołączyły nowe. Wiem, ze czasem trudno się przemoc do nowego, ale używam tamto forum regularnie i jest super. Niedosc że dobrze moderowane, nie pojawiają się spamerzy, trolle, wątki nie są usuwane. Wyobraźcie sobie, że jest wątek 'Kto po in vitro?', który ma ponad 46000 stron! I dziewczyny merytorycznie po prostu wymiatają. Całe forum jest poświęcone macierzyństwu, więc jest dużo wątków dla staraczek, ciężarówek i mam. Są też artykuły, organizują webinaria. Na forum i w wiadomościach prywatnych można wrzucać linki i zdjecia.

  • Like 2

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 godzinę temu, MamaAniola napisał:

Dziewczyny, wiem że już ten temat pojawił się wcześniej. Na babyboom założyłam wówczas wątek In vitro 2022, kilka naszych dziewczyn się pojawiło, dołączyły nowe. Wiem, ze czasem trudno się przemoc do nowego, ale używam tamto forum regularnie i jest super. Niedosc że dobrze moderowane, nie pojawiają się spamerzy, trolle, wątki nie są usuwane. Wyobraźcie sobie, że jest wątek 'Kto po in vitro?', który ma ponad 46000 stron! I dziewczyny merytorycznie po prostu wymiatają. Całe forum jest poświęcone macierzyństwu, więc jest dużo wątków dla staraczek, ciężarówek i mam. Są też artykuły, organizują webinaria. Na forum i w wiadomościach prywatnych można wrzucać linki i zdjecia.

Ooo dzieki za info! Trzeba obczaić 😉

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
2 godziny temu, MamaAniola napisał:

Dziewczyny, wiem że już ten temat pojawił się wcześniej. Na babyboom założyłam wówczas wątek In vitro 2022, kilka naszych dziewczyn się pojawiło, dołączyły nowe. Wiem, ze czasem trudno się przemoc do nowego, ale używam tamto forum regularnie i jest super. Niedosc że dobrze moderowane, nie pojawiają się spamerzy, trolle, wątki nie są usuwane. Wyobraźcie sobie, że jest wątek 'Kto po in vitro?', który ma ponad 46000 stron! I dziewczyny merytorycznie po prostu wymiatają. Całe forum jest poświęcone macierzyństwu, więc jest dużo wątków dla staraczek, ciężarówek i mam. Są też artykuły, organizują webinaria. Na forum i w wiadomościach prywatnych można wrzucać linki i zdjecia.

Przekonałaś mnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
12 godzin temu, MamaAniola napisał:

Dziewczyny, wiem że już ten temat pojawił się wcześniej. Na babyboom założyłam wówczas wątek In vitro 2022, kilka naszych dziewczyn się pojawiło, dołączyły nowe. Wiem, ze czasem trudno się przemoc do nowego, ale używam tamto forum regularnie i jest super. Niedosc że dobrze moderowane, nie pojawiają się spamerzy, trolle, wątki nie są usuwane. Wyobraźcie sobie, że jest wątek 'Kto po in vitro?', który ma ponad 46000 stron! I dziewczyny merytorycznie po prostu wymiatają. Całe forum jest poświęcone macierzyństwu, więc jest dużo wątków dla staraczek, ciężarówek i mam. Są też artykuły, organizują webinaria. Na forum i w wiadomościach prywatnych można wrzucać linki i zdjecia.

Ja już tam jestem 🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dziewczynki. Ja dziś już po USG. 10+5 ( maluch już ma prawie 4 cm , serducho bije jak dzwon - 172 uderzenia na minutę ) ...kropek to już nie kropek tylko mały człowiek 😍 rusza już nóżkami i rączkami 🥰 jestem taka szczęśliwa ❤️❤️❤️

 

W przyszłym tygodniu zapisuje się już na USG genetyczne i papp ale chcę też dodatkowo zrobić test genetyczny typu nifty czy sanco. 

Czy nifty pro to dobry test ? Może znacie lepsze? Dajcie znać jak macie wiedzę na ten temat 🙂

  • Like 3

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 7.10.2022 o 11:39, Strusio85 napisał:

Dziewczynki. Ja dziś już po USG. 10+5 ( maluch już ma prawie 4 cm , serducho bije jak dzwon - 172 uderzenia na minutę ) ...kropek to już nie kropek tylko mały człowiek 😍 rusza już nóżkami i rączkami 🥰 jestem taka szczęśliwa ❤️❤️❤️

 

W przyszłym tygodniu zapisuje się już na USG genetyczne i papp ale chcę też dodatkowo zrobić test genetyczny typu nifty czy sanco. 

Czy nifty pro to dobry test ? Może znacie lepsze? Dajcie znać jak macie wiedzę na ten temat 🙂

Strusio ja robiłam Nifty Pro. Jest najbardziej rozszerzony że wszystkich testów od Nifty i chyba też najczęściej polecany. Nie wiem tylko czy dlatego, że jest najpopularniejszy czy rzeczywiście najlepszy😅

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.10.2022 o 10:27, Jennn napisał:

Strusio ja robiłam Nifty Pro. Jest najbardziej rozszerzony że wszystkich testów od Nifty i chyba też najczęściej polecany. Nie wiem tylko czy dlatego, że jest najpopularniejszy czy rzeczywiście najlepszy😅

 

Dziękuję za odpowiedź. Właśnie na nifty pro się zdecydowałam 😁ile czekałas na wynik?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
5 godzin temu, Strusio85 napisał:

Dziękuję za odpowiedź. Właśnie na nifty pro się zdecydowałam 😁ile czekałas na wynik?

Badanie robiłam w poniedziałek rano, wyniki były we wtorek rano kolejnego tygodnia. 

Zapytaj się w swoim punkcie gdzie wysyłają próbki. Kiedyś to był tylko Honkkong albo Singapur, a teraz jest jeszcze Chorwacja🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
8 godzin temu, Jennn napisał:

Badanie robiłam w poniedziałek rano, wyniki były we wtorek rano kolejnego tygodnia. 

Zapytaj się w swoim punkcie gdzie wysyłają próbki. Kiedyś to był tylko Honkkong albo Singapur, a teraz jest jeszcze Chorwacja🙂

Moja próbkę wysłali do Hongkongu 🤪. Pani powiedziała , że max 10 dni roboczych się czeka - ale zwykle są już nawet po 5. Muszę uzbroić się w cierpliwość 😊

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 7.10.2022 o 10:39, Strusio85 napisał:

Dziewczynki. Ja dziś już po USG. 10+5 ( maluch już ma prawie 4 cm , serducho bije jak dzwon - 172 uderzenia na minutę ) ...kropek to już nie kropek tylko mały człowiek 😍 rusza już nóżkami i rączkami 🥰 jestem taka szczęśliwa ❤️❤️❤️

 

W przyszłym tygodniu zapisuje się już na USG genetyczne i papp ale chcę też dodatkowo zrobić test genetyczny typu nifty czy sanco. 

Czy nifty pro to dobry test ? Może znacie lepsze? Dajcie znać jak macie wiedzę na ten temat 🙂

Hej Strusio!! Ale super wiadomość 🥰 tak się cieszę że Twoje maleństwo sobie pięknie rośnie 😁

Ja mam dzisiaj usg genetyczne i boję ssię ie bardzo..w dodatku ost usg miałam 4 tyg temu więc to tak strasznie długo 😩ja to najchętniej co 2 dzień bym biegała sprawdzać czy wszystko ok🙈 

Trzymajcie proszę kciuki i pomódlcie się za nas🙏🤞

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
37 minut temu, Teklaoli napisał:

Hej Strusio!! Ale super wiadomość 🥰 tak się cieszę że Twoje maleństwo sobie pięknie rośnie 😁

Ja mam dzisiaj usg genetyczne i boję ssię ie bardzo..w dodatku ost usg miałam 4 tyg temu więc to tak strasznie długo 😩ja to najchętniej co 2 dzień bym biegała sprawdzać czy wszystko ok🙈 

Trzymajcie proszę kciuki i pomódlcie się za nas🙏🤞

Ja byłam na USG w pt....i kolejne 3 dni później, w ten pon 🤪 chciałam mieć pewność przed nifty, że wszystko z maluszkiem ok. Niesamowite jak ten malec szybko rośnie. W pt było 3,7 cm ...a w pon już 4.5 cm 😮🥰... Zaraz i tak się dowiem ..ale czuję dziewczynę ( ma tak słodki profil boczny główki i tak zgrabnie przebieralo nóżkami że intuicja mówi - to ona! 🤣)..

A nie możesz chodzić częściej prywatnie? Ja USG genetyczne i paappa mam za niecałe 2 tygodnie. Mam nadzieję, że do tego czasu będzie już wynik nifty ...i jeśli wyjdzie ok, to już odetchnę🤪

Trzymam mocno kciuki ❤️❤️❤️informuj jak poszło.

Edytowano przez Strusio85

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
28 minut temu, Strusio85 napisał:

Ja byłam na USG w pt....i kolejne 3 dni później, w ten pon 🤪 chciałam mieć pewność przed nifty, że wszystko z maluszkiem ok. Niesamowite jak ten malec szybko rośnie. W pt było 3,7 cm ...a w pon już 4.5 cm 😮🥰... Zaraz i tak się dowiem ..ale czuję dziewczynę ( ma tak słodki profil boczny główki i tak zgrabnie przebieralo nóżkami że intuicja mówi - to ona! 🤣)..

A nie możesz chodzić częściej prywatnie? Ja USG genetyczne i paappa mam za niecałe 2 tygodnie. Mam nadzieję, że do tego czasu będzie już wynik nifty ...i jeśli wyjdzie ok, to już odetchnę🤪

Trzymam mocno kciuki ❤️❤️❤️informuj jak poszło.

Moge prywatnie ale postanowiłam że "zostawię" taką opcję na późniejsze tygodnie...wyobraźcie sobie że tutaj robią tylko 2 usg  na angielski nfz... no chyba że coś  się  dzieje to lekarz zaleca 3 albo 4🤣🙈 co za kraj...bez kitu 3 świat 🤣

Ja czuję że u nas bdz chłopak ale nie ma to znaczenia..oby wszystko było dobrze😊 i raczej nie chcemy wiedzieć wcześniej a już napewno nie powiemy nikomu 🤐😜

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
19 minut temu, Teklaoli napisał:

Moge prywatnie ale postanowiłam że "zostawię" taką opcję na późniejsze tygodnie...wyobraźcie sobie że tutaj robią tylko 2 usg  na angielski nfz... no chyba że coś  się  dzieje to lekarz zaleca 3 albo 4🤣🙈 co za kraj...bez kitu 3 świat 🤣Ja czuję że u nas bdz chłopak ale nie ma to znaczenia..oby wszystko było dobrze😊 i raczej nie chcemy wiedzieć wcześniej a już napewno nie powiemy nikomu 🤐😜 ja

 

 Ja się dowiem jaka płeć  już za kilka dni jak przyjdzie wynik nifty🤪...my akurat chcemy wiedzieć. . a czemu nie powiecie nikomu płci? 🤪 Jakiś przesąd?😁

Ogólnie leczę się prywatnie   - poza tym USG genetycznym i pappem na które dostałam skierowanie za free w ramach NFZ - więc ilość USG zależy od lekarza ale i ode mnie i moich potrzeb🤪 ( mój gin o tyle fajny, że między wizytami pozwolił mi przychodzić na podgląd USG za darmo) . Osobiście mam większa potrzebe USG teraz, w 1trymestrze. Myślę, że jeśli wszystko wyjdzie ok to ta potrzeba się zmniejszy w 2 trymestrze 🤪

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
8 godzin temu, Strusio85 napisał:

 

 Ja się dowiem jaka płeć  już za kilka dni jak przyjdzie wynik nifty🤪...my akurat chcemy wiedzieć. . a czemu nie powiecie nikomu płci? 🤪 Jakiś przesąd?😁

Ogólnie leczę się prywatnie   - poza tym USG genetycznym i pappem na które dostałam skierowanie za free w ramach NFZ - więc ilość USG zależy od lekarza ale i ode mnie i moich potrzeb🤪 ( mój gin o tyle fajny, że między wizytami pozwolił mi przychodzić na podgląd USG za darmo) . Osobiście mam większa potrzebe USG teraz, w 1trymestrze. Myślę, że jeśli wszystko wyjdzie ok to ta potrzeba się zmniejszy w 2 trymestrze 🤪

Nie nie po prostu chcemy żeby była niespodzianka 😉

Wszystko na usg dzisiaj wyszło  ok teraz tylko zeby badania krwi wyszly w porządku 🤞🙏✊na to trzeba 10 dni min czekać..także trzymajcie kciuki prosze was!

A który ty masz tydz Strusio? Ja 12 i 4 dni😁

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
5 godzin temu, Teklaoli napisał:

Nie nie po prostu chcemy żeby była niespodzianka 😉

Wszystko na usg dzisiaj wyszło  ok teraz tylko zeby badania krwi wyszly w porządku 🤞🙏✊na to trzeba 10 dni min czekać..także trzymajcie kciuki prosze was!

A który ty masz tydz Strusio? Ja 12 i 4 dni😁

Rozumiem 😁

Na pewno wszystko jest  ok ale będę trzymać kciuki oczywiście 🥰😁

U mnie ciąża tydzień młodsza niż Twoja  😊 11+3 ..ale na USG dzień starsza 11+4 🤪. Prenatalne będę mieć 12+5.

Też trzymaj kciuki ♥️

Edytowano przez Strusio85
  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×