Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Pani KO

Grzech Fatmagul 36

Polecane posty

Na początek nowego GF…


Owoc…

Owocowej patologii ciąg dalszy… 🙄

(Tak się zastanawiam - do czego/do kogo nawiązuje tytuł serialu???🤔

Jeszcze nie mam na to teorii😅

 

Zehra kolejny raz ładuje się w małżeństwo z ledwo co poznanym facetem 🙄 Ale tym razem dzieje się to z błogosławieństwem tatulka 😂 💪

Siwy „sprzedał” córeczkę Kemalowi za kasę na wykup akcji, bo Boss zagraża jego firmie? 😁 Trzeba szybko działać. I to po kryjomu🤣

Zapowiada się kolejne szczęśliwe małżeństwo🥰😝

Niestety, Zehra nie jest kochana i nie potrafi kochać… 

 

 

Yldiz ma już dość szczęścia i pieniędzy od Siwego??? Ojojoj… Złota klatka zaczęła jej uwierać?  Szybko przeszła jej wielka miłość do…  pieniędzy Siwego 🤑😭🤧 

 

Erim ponosi skutki kumplowania się z łobuzami… A tatuś ładnie uczy syna odpowiedzialności - Sytki miał wziąć winę na siebie. Brawo!!! 🤬

 

Może Ender z Bossem będą lepszymi rodzicami dla Erima? 😅

 

 

Dundar… 😎😆

Cóż z niego za pociecha😆 Cygan-pan żyje w swoim świecie, ale Caner (niestety na prośbę Ender😬) musi go lekko przerobić, żeby podryw Zeynep się udał… 

Na pierwszy rzut oka oni pasują do siebie…  wzrostem 😆

Dundar często wyrywa się do bójki z Bossem, aż Zeynep musi go uspokajać 🤣

Ja jednak jestem ciekawa ich starcia🥊🤣

 

 

Chyba okaże się, że Yldiz będzie macochą Bossa😅 Jakoś tak dziwnie podobny był na zdjęciu mały Boss do Siwego🤔🫢 I jeszcze ta  nieświadoma sugestia Ender, że Boss zachowuje się podobnie do Siwego🫣


 

  • Thanks 1
  • Haha 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

GRA 😉

Jesteś już na bieżąco z Owocem?

Może dodasz coś od siebie - jakie ty masz spostrzeżenia i opinie o tym, co dzieje się w serialu? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Cześć GromadKO!

Nadal czasem zaglądam! 😉

No to jedziem 😉 szybciutko:

"Zakazany Owoc" - nie oglądam(y) nic a nic. Z opisu KO wynika, że to chyba niestety "typowa" produkcja!

GRA!

- Owoc -  "Cały czas przymierzam się, żeby coś napisać ...." - CZEKAMY! Może i pozostałe Koleżanki wtedy się ożywią 😉

- "Miłość i medycyna" . Pierwszy sezon też oglądałem mniej więcej, obecnie też zerkam, zgadzam się - niezły. Ale lepszy (dynamiczniejszy) był emitowany niedawno o tej samej porze włoski serial "Cuori" - ("Serce") - tytuł z programu TV - "Z biciem serca". Akcja toczyła się pod koniec lat 70 we Włoszech, lekarze kardiolodzy, pierwszy przeszczep serca, wieeeelka miłość, świetna muzyka, stroje i auta z epoki, urodziwe aktorki i aktorzy. Ponoć ma być drugi sezon,

- "A na TVP Kobieta powtarzają także " Wspaniałe stulecie " " - na TVP1 też cały czas leci, o 14.  Chyba już minęli połowę 😉

KO - P.racusiu - dzięki za wszystkie wpisy i GF36!

Pozdrawiam! Szczególnie zaginione Koleżanki!!!

M.

  • Like 2

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dobry wieczór 😀👋

GRA 🙂👋

Basiu 🙂👋

Michałku 🙂👋

>
GRA 🙂

U mnie dziś jest problem z internetem… 😬


Na ten nowy serial na WP chyba zerknę, ale tylko na początkowe odcinki, bo dwie godziny przed TV, to trochę dla mnie za dużo 😅

Serial z Canem na AXN odpuszczam, bo nie mam tego kanału😉

 

Owoc…

Mam kilka odcinków do tyłu🙃

Cyt. „Natomiast " Zakazany Owoc"  cały czas oglądam z przyjemnością , chociaż Pani KO tak go mocno krytykuje ...”


GRA, opisuję tylko swoje wrażenia po odcinkach… 😉😉

 

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dobry wieczór Gromadko :classic_smile:

Michałku, Grażynko ja też oglądam MiM a wcześniej oglądałam „W rytmie serca”. W przeciwieństwie do Paulinki lubię seriale medyczne, a te obydwa mają dla mnie walor dodatkowy, bo pokazują fabułę w określonym momencie historycznym i to też mnie ciekawi.

Michałku, drobna poprawka i to tak tylko na marginesie – „W rytmie serca” akcja toczy się w latach 1961 – 1967. Parę razy na ekranie pojawiają się te daty, a na dodatek wskazuje na to również fakt pierwszego na świecie przeszczepu serca przez prof. Barnarda, który to właśnie odbył się w grudniu 1967 roku i jest o nim mowa w ostatnim odcinku serialu.

Zapamiętałam  to wydarzenie i również pamiętam jaki poziom życia był wtedy w Polsce. Oglądając takie seriale jak ten, porównuję tego typu sprawy. Czasem ze smutkiem.

Pozdrowienia dla Was wszystkich :classic_smile:

  • Like 2

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dobry wieczór 🙂👋

Byliśmy u rodziny na grobach i już  wróciliśmy  w domu… 😉

Na szczęście podróż była spokojna i bezpieczna 🙂

Basiu 🙂👋

Cyt. „W przeciwieństwie do Paulinki lubię seriale medyczne,…”

Basiu 😘 Dziękuję za pamięć 😉

Tak jakoś wyszło, że nigdy nie przepadałam  za medycznymi serialami… a już szczególnie po pojawieniu się choroby MKO… 😬

Cóż… seriale swoje a rzeczywistość swoje… 😖  Kto mnie zna, to wie, gdzie mieszkam… 

>
Owoc…

Nadal mam zaległości… 🫢 Ale to nadrobię 💪👍😀😀😀

(Kto mnie zna, to wie, że to nadrobię😅

>
Spokojnej nocy, Gromadko 😴😉🙂👋👋👋

 

Edytowano przez Pani KO
  • Like 2

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Owoc…

 

Gdyby nie Caner, Emir i Dundar, wiało by nudą… 😂

Szkoda tylko Dundara. 

Plus dla Zeynep, że sprawę z udawanym związkiem postawiła jasno👍👍

Jednak po pierwsze - to udawanie pary, to jakaś dziecinada! 🤪🤣🤣🤣

 

Boss jest jak pies ogrodnika… 🤢 

Co mu do tego - z kim spotyka się Zeynep??? 🙄

 

Podobnie jest z Yldiz 😂 Kemal musi być wolny, ale razem nie będą🤪

 

Kemal chyba sam nie wie czego chce! Po co nadal zwodzi Zehrę?😒😒😒

 

Zehra…

U niej, to może być już tylko gorzej. Co za zmarnowane życie… 🤧 I nadal ufa Ender😆

 

 

 

 

  • Thanks 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Info…

Dzisiaj na WP o 17:55 jest pierwszy odcinek tureckiego serialu „Piękniejsza niż ty” 

Pewnie obejrzę 😉

  • Like 1
  • Thanks 2

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

„Piękniejsza niż ty”…

Obejrzałam dwa odcinki - ogólnie bez szalu😬

Historia z matką porzucającą rodzinę dla zrobienia kariery… i po latach sobie o tej rodzinie przypomina (konkretnie chodzi jej o córkę) ale zrobiła to nie przez wyrzuty sumienia… lecz  z powodu firmy i marki, którą zbudowała - córka ma zająć się prowadzeniem jej renomowanej kliniki. I córka zgadza się! Szybko poszło. A to dlatego, że mamusia posunęła się do gróźb - zagroziła, że odbierze im ich farmę… 🙄😵


 

Główna para jest przeciętna… 🙄

-napompowany blondyn/kierowca/lekarz, to sztywniak, i jeszcze te jego podboje sercowe 🤦‍♀️😒😫😳🤣
-nerwowa, krzykliwa, chaotyczna lekarka, jeszcze nie męczy swoim zachowaniem, ale z czasem pewnie tak będzie…  😒😟😬

 

 

Edytowano przez Pani KO
  • Thanks 3

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Owoc..

 

Yldiz nie jest lepsza od Zehry - obie są naiwne, i obie dały się zmanipulować Ender 🤣  Chyba nigdy się nie nauczą😆😆😆

Zeynep ładnie wykopała siostrzyczkę-intrygantkę z mieszkania 💪💪😆

 

Boss dał Hakanowi miłosne rady 🤣🤣🤣🤦‍♀️ 
 

Gratulacje dla młodej pary - Zehra i Kemal są małżeństwem😁😆 
Ciekawe na jak długo, ale obecnie są „szczęśliwi” 🤣

 

  • Thanks 3

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dobry wieczór Ekipo!

Basiu!

1) nie wiem o czym ja myślałem, pisząc o tych latach 70 w "Cuori". Przecież doskonale wiem, że były to lata 60!

2) Cyt. - "... i również pamiętam jaki poziom życia był wtedy w Polsce. Oglądając takie seriale jak ten, porównuję tego typu sprawy. Czasem ze smutkiem." - rozumiem Cię doskonale, choć te czasy znam tylko z opowieści i z TV i książek... Aż za dobrze za to pamiętam kryzysowe lata 80...

3) oglądałem Sanditon 😉 Nie powiem - fajnie się patrzy i wkręca w fabułę...

4) ja też lubię seriale medyczne!

GRA - obecnie moja Mama nie ogląda żadnych tureckich seriali. Brak czasu... Musiałby być na prawdę dobry i polecany, aby się skusić...

KO - Ty wiesz co! 😉😄

Pozdrawiam serdecznie!

 

M.

 

  • Like 2

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Owoc…

 

Po kiepskim dniu udawany śmiech Dundara poprawił mi humor 🙃😅😆👍👍

 

Yldiz i Ender „wzięły się za łby” 😆😆😆

Na końcu tej w.ojny będą miały tylko siebie 🤣

 

Po zmarłym przyjacielu i byłym wspólniku Siwy dostał w prezencie zegarek - ich pierwsza rzecz za zarobione wspólnie pieniądze - i tak to okazało się, że kochankiem matki Bossa był ten wspólnik, a nie Siwy… 

Zatem - cała zemsta i ślub z Ender były niepotrzebne😬🙄😳🤣

O ile sprawę zemsty panowie już sobie wyjaśnili 😂🤝 … to z Ender chyba tak szybko nie pójdzie😛Oby!!! Niech Boss się z nią jeszcze pomęczy! Zasłużył! 😡

Taki mądry, a jednak i.diota🥴🤢

 

 

  • Haha 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Piękniejsza…

Tematyka serialu zupełnie nie w moim guście…. Botoksy, operacje… Brrrrr… 😬🤮

 

-Jest to najlepsza klinika w Europie/kraju??? (dokładnie nie pamiętam opinii blondyna mięśniaka/lekarza) …

Hmm… Jakim cudem - każdy tam robi co chce 😆

 

No i jeszcze coś…

Kto oglądał i lubił „Wymarzoną milość” z Demet Ozdemir i Canem Yamanem, to tutaj spotka chyba połowę obsady 😂😂😂

 

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dobry wieczór Gromadko :classic_smile:

Uzbierało się w mojej rodzinie trochę trudnych medycznych spraw, stąd trochę rzadziej tutaj zaglądam. Jak już jestem psychicznie wymęczona prozą życia, to po powrocie do domu wołam, że muszę zaraz koniecznie obejrzeć jakiś „głupi” film i wybór pada na „Zakazany owoc”. Co by o tym serialu nie mówić, to jakoś ma dla mnie moc terapeutyczną, bo mogę przez 45 minut  pośmiać się z głupoty Yildiz i Zehry. Panowie też nie lepsi.

Paulinko, ale jeśli dobrze zrozumiałam, to matka Alihana miała niesamowite powodzenie i była ukochaną trzech mężczyzn. Może się jeszcze okazać, że ten wspólnik Halita od zegarka, jest ojcem Alihana.

Grażynko, to właściwie był przypadek, że w odpowiednim czasie zauważyłam planowaną emisję drugiego sezonu Sanditon. Obejrzałam wszystkie cztery dotychczas pokazane odcinki. Oglądam z przyjemnością, Charlotte wysubtelniała, widać, że jest przybita śmie…. Sidneya, Tom chyba nic się nie zmienił, nadal buja w obłokach i jest bardzo lekkomyślny w kwestii wydawania pieniędzy. Nie wiem jakim cudem w ciągu 9 miesięcy udało mu się odbudować miasteczko po pożarze. Ale to nic, miło mi się ogląda, chociaż nie aż tak jak sezon pierwszy. Nieobecność Sidneya, mimo że jest wspominany w każdym odcinku, mocno rzutuje na mój odbiór.

Michałku, oglądałeś pierwszy sezon Sanditon?

Paulinko, oczywiście, że pamiętam co pisałaś o serialach medycznych i doskonale rozumiem, że możesz mieć do nich niechęć.

Elfiku, dobrze Cię widzieć :classic_smile:

Może Aa też się nam odnajdzie.

Pozdrawiam Was serdecznie :classic_smile:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×