Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
patrycjusz

Zwiazek jednostrony?

Polecane posty

Witam wszystkich. Jestem od roku w zwiazku z kobieta z dzieckiem. Poznalismy sie, kiedy Ona byla jeszcze w zwiazku z innym. Byl to zwiazek tzw." darcie ryja" 😅 W planach mieli juz rozwod, takze nic nie stalo Jej na drodze, zeby poznac inna osobe. Jest Ona calkiem mila i kochana osoba, w ktorej od razu sie zakochalem. Zamieszkalismy razem po 3 miesiacach i wydawalo sie byc fajnie i przyjemnie. Problem w tym, ze zauwazylem, bedac razem na imprezqch, ze szuka uwagi od innych facetow ( np. wzrokowo ). Kiedy byla kilka tygodni temu na imprezie z kolezankami, calowala sie z innym i ponoc jeszcze z kilkoma... zabolalo mnie to strasznie, bo rozpowiada, ze jest najszczesliwsza kobieta na swiecie. Chcialem zakonczyc ten zwiazek zaraz po tym jak sie dowiedzialem. Powiedziala, ze nic nie pamieta z tego wieczoru i musiql Jej ktos czegos dosypac. Odbieralem Ja z tej imprezy, to faktycznie, byla pijana ale byla w stanie rozmawiac. Ja wtedy zostalem z Jej corka, z ktora tez bardzo sie zzylem i wlasnie tylko przez Nia nie zakonczylem tego. Jestem emocjonalna osoba jak chodzi wlasnie o dzieci. Wybaczylem Jej to, chociaz ciagle mnie to meczy, bo wydaje mi sie, ze wiedziala co robi. ( kiedy My sie poznalismy, calowalismy sie rowniez pierwszego dnia, chociaz jeszcze mnie nie znala. ) Teraz jest na bezrobociu, bo wyprowadzajac sie do mnie, zostawila rowniez prace. Ja mam swoja dzialalnosc i zarabiam, oplacam i sponsoruje wszystko Naszej 3. Ona nie szuka pracy i tez jakos Jej sie do tego nie pali😅 Nie chcialbym, zeby Jej corka rozpaczala nad Naszym rozstaniem, dlatego tez nie potrafie podjac jakichkolwiek krokow... Moze macie dla mnie jakies rady? A i tak, kocham Ja i Ona twierdzi to samo... Ale czy to nie zludzenie? Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
12 minut temu, Amélie napisał:

Wyglada na to, ze robisz za jelenia w tym zwiazku.

Tez tak mi sie wydaje🙄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przed chwilą, patrycjusz napisał:

Tez tak mi sie wydaje🙄

 I szukasz tu powiedzenia? 

Prawdopodobnie ma jakieś problemy emocjonalne, które łata męską atencją. Tylko czy to twój problem? Czy masz na to nerwy i siły? 

  • Sad 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A po swoim  tatusiu córka nie rozpacza? Alimentów nie płaci? 

...A świstak siedzi i zawija sreberka...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
24 minuty temu, stara_głupia_baba napisał:

 I szukasz tu powiedzenia? 

Prawdopodobnie ma jakieś problemy emocjonalne, które łata męską atencją. Tylko czy to twój problem? Czy masz na to nerwy i siły? 

No wlasnie zaczely sie wyczerpywac🙄

A co z dzieckiem? Wiem, ze nie jest moje ale zaklimatyzowala sie, chodzi tutaj do szkoly, ma kolezanki itp... Nie mialyby tez za bardzo gdzie pojsc...

To wszystko jest chore🙄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przed chwilą, Pstrokrotka napisał:

A po swoim  tatusiu córka nie rozpacza? Alimentów nie płaci? 

...A świstak siedzi i zawija sreberka...

Nigdy sie nie byl takim ojcem, jak kazde dziecko sobie to wyobraza..Nie interesowal sie rodzina. Byly tylko klotnie i policja😅 Byla u Niego na wakacje przez 3 tygodnie i byla taka szczesliwa wracajac do Nas... Bardzo mnie to wtedy ruszylo. A alimenty? 500 zl😅 Mi nie chodzi o pieniadze, bo mam wystarczajaco ale jednak chcialbym zobaczyc jakiekolwiek zaangazowanie z Jej strony. Zero planow... Gdyby nie ja i moje pomysly, to siedzialyby tylko w domu. Tak tez bylo do momentu, kiedy sie zeszlismy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×