Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
agatamaz9

Ile powinno się oszczędzać

Polecane posty

Samotna matka z 2 dzieci łączny miesieczny dochód 3800 zł opłaty to ok 1200 zł miesięcznie. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 godzinę temu, agatamaz9 napisał:

Samotna matka z 2 dzieci łączny miesieczny dochód 3800 zł opłaty to ok 1200 zł miesięcznie. 

Chyba nie oszczędzisz zbyt dużo… idealnie powinnaś odładac minimu 20% swoich zarobków

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 godzinę temu, agatamaz9 napisał:

Samotna matka z 2 dzieci łączny miesieczny dochód 3800 zł opłaty to ok 1200 zł miesięcznie. 

Myślę że samodzielna mama z 2 dzieci i takim dochodem nie oszczędzi zbyt wiele. Zostaje wam 2600 ma życie po odliczeniu opłat. W miarę dobre jedzenie to 1500 więc zostaje 900 zł. Starałabym się oszczędzić 300 zł miesięcznie jakby się dało, tak aby mieć na czarną godzinę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, Amélie napisał:

Zalezy jakie masz wydatki, najlepiej oszczedzac jak najwiecej.

Można oszczędza, a raczej powinno się, ale też ze zdrowym rozsądkiem 😉

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, Tajemniczy On napisał:

Można oszczędza, a raczej powinno się, ale też ze zdrowym rozsądkiem 😉

Osobiscie wole byc na trybie oszczedzania, inaczej wydaje pieniadze nie wiadomo na co.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przed chwilą, Amélie napisał:

Osobiscie wole byc na trybie oszczedzania, inaczej wydaje pieniadze nie wiadomo na co.

U mnie czasami tak jest że na coś przydatnego, to szkoda mi pieniędzy, ale na głupoty już nie. Niestety mamy takie czasy że prawie wszyscy jesteśmy na takim trybie 😉

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przed chwilą, Tajemniczy On napisał:

U mnie czasami tak jest że na coś przydatnego, to szkoda mi pieniędzy, ale na głupoty już nie. Niestety mamy takie czasy że prawie wszyscy jesteśmy na takim trybie 😉

Owszem, mozna zaszalec od czasu do czasu, trzeba miec jakas przyjemnosc w zyciu. Juz od dawna jestem na trybie oszczedzania, bo nie lubie wyrzucac pieniadzy w bloto, za to lubie je miec.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, Amélie napisał:

Owszem, mozna zaszalec od czasu do czasu, trzeba miec jakas przyjemnosc w zyciu. Juz od dawna jestem na trybie oszczedzania, bo nie lubie wyrzucac pieniadzy w bloto, za to lubie je miec.

Raczej wszyscy lubimy je mieć. Jest takie przysłowie że pieniądze szczęścia nie dają, tylko że całkowity ich brak też szczęścia nie da. I bardziej ten pieniądz uszczęśliwi niż go brak. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×