Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Magdalenka123

Fotelik obrotowy bez bazy isofix. Jest taki?

Polecane posty

Chciałam dzisiaj córce wymienić fotelik na większy. Interesował mnie fotelik obrotowy, jednak Pani w sklepie upierala się, że jeżeli nie mam w samochodzie mocowania isofix to obroty nie będą działać. Wstrzymałam się więc z zakupem. Czy miała rację? Jeżeli tak to jaki fotelik polecacie dla dziecka od 9kg+ 

Szkoda, bo zależało mi na tych obrotach, no ale narazie nie mam w planach wymiany samochodu, więc isofix odpada niestety 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Z tego co się orientuję to bez bazy isofix nie bardzo masz na czym ten fotelik obracać, bo z pasem ta funkcja sama w sobie jest niekompatybilna. Jeśli twój samochód jest starszy i bez punktów mocowania isofix, można dokupić zestaw uchwytów do zamontowania samemu. Typowo wszystkie samochody produkowane po chyba 2012 mają wbudowane mocowania, do starszych modeli dokupuje się mocowania albo zabezpiecza fotelik pasem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
8 godzin temu, Kirinka napisał:

Z tego co się orientuję to bez bazy isofix nie bardzo masz na czym ten fotelik obracać, bo z pasem ta funkcja sama w sobie jest niekompatybilna. Jeśli twój samochód jest starszy i bez punktów mocowania isofix, można dokupić zestaw uchwytów do zamontowania samemu. Typowo wszystkie samochody produkowane po chyba 2012 mają wbudowane mocowania, do starszych modeli dokupuje się mocowania albo zabezpiecza fotelik pasem.

Właśnie czytałam że można sobie dokupić do auta ten isofix, na allegro to koszt ok 150zl, ale czytałam, że to wcale bezpieczne nie jest i nie powinno się tego samemu montować.. aż zglupialam i chyba wyjdzie tak, że kupię zwykły fotelik 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Polecam sklep 8 gwiazdek. Dobiorą fotelik do dziecka, auta i zaplanowanego budżetu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 godzinę temu, Magdalenka123 napisał:

Właśnie czytałam że można sobie dokupić do auta ten isofix, na allegro to koszt ok 150zl, ale czytałam, że to wcale bezpieczne nie jest i nie powinno się tego samemu montować.. aż zglupialam i chyba wyjdzie tak, że kupię zwykły fotelik 

A może Twoje auto ma przystosowanie pod Isofix i da się dokupić oryginalne części?

Zawsze możesz oddać samochód do serwisu, żeby Ci zamontowali ten Isofix. 

W moim samochodzie też oryginalnie nie było Isofix ale dało się to zamontować i kupiłam fotelik 0-13 obrotowy z bazą. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×