Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
beybe29

komunia - obsługa

Polecane posty

Przygotowuję komunię w  domu 20 osób  14  dorosłych , 6  dzieci,  najmłodsze 6 lat chce    do pomocy  panią jako obsługę kelnerska, przyjedzie catering, cześć rzeczy sama zrobię, chodzi o podanie  i przygotowanie gdy będziemy w kościele żeby było ciepłe przed przyjściem gości, zebranie naczyń - podanie   półmisków z 2 daniem, zebranie naczyń, włożenie do zmywarki, podanie przystawek, kawa , herbata  , jak liczyć za godzinę pomoc takiej  Pani  licząc jej pobyt na  4-5 h

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Cyrk z komunia, tylko impreza się liczy,  kto ile zje, ile dziecko kasy dostanie, czy gościom będzie wygodnie, czy się najedza 🤮 taka imprezkę moglibyście zrobić w każdy dzień w roku. Ale tak jak 90% społeczeństwa święto przepychu pada na komunię dzieci. Ciekawa jestem, czy ktoś z was wytłumaczył dzieciom po co biorą komunie 😊 zapewne dla większości - po kasę i prezenty. Gwarantuje tym, którzy naprawdę chcą dzieciom wyjaśnić ta sytuację, że dzieci tego nie zrozumieją. No, ale.... Katolicyzm rządzi się swoimi prawami. 🤣

 

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja miałam trochę inaczej. Robiłam komunię na sali w DDK a do cateringu wynajęłam catering z obsługą kelnerską. Moim zadaniem było tylko kupić ciasta oraz tort i to wszystko. Niczym się nie martwiłam. Za wszystko zapłaciłam chyba 4000 zł z hakiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.02.2023 o 19:49, beybe29 napisał:

Przygotowuję komunię w  domu 20 osób  14  dorosłych , 6  dzieci,  najmłodsze 6 lat chce    do pomocy  panią jako obsługę kelnerska, przyjedzie catering, cześć rzeczy sama zrobię, chodzi o podanie  i przygotowanie gdy będziemy w kościele żeby było ciepłe przed przyjściem gości, zebranie naczyń - podanie   półmisków z 2 daniem, zebranie naczyń, włożenie do zmywarki, podanie przystawek, kawa , herbata  , jak liczyć za godzinę pomoc takiej  Pani  licząc jej pobyt na  4-5 h

4-5 godzin???

Pani  musi być u ciebie przynajmniej na dwie godziny przed powrotem  wszystkich z kościoła, obiad plus przystawki plus kawki, deserki, to jakieś 3- 4 godziny plus sprzątanie po 20 gościach - ba moje oko 7-8 godzin i do tego w niedzielę - myślę że 350 -400 zł będzie ok.

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zgadzam się z tym, co napisała Bimba. Przynajmniej na dwie godziny przed. Ja bym sie nie bawiła w komunię w domu. Serio. Chyba, ze jest on wystarczająco duży.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Komunia w domu chyba tylko jeśli dom jest spory/masz absolutnie miejsce.

4-5 godzin to za krótko, panią do obsługi i katering trzeba wpuścić minimum na godzinę przed jeśli wszystko jest przygotowane poza twoją kuchnią a przynajmniej 2-3 godziny przed jeśli będą u ciebie podgrzewać, układać na twoje półmiski itp.

Pani może trochę sprzątać w czasie imprezy ale jeśli chcesz żeby gościom nic nie brakowało to pomoc będzie sprzątać po imprezie, czyli kolejne 2 godziny. Plus trwanie zabawy powiedzmy minimum 4 godziny jeśli goście się lubią i rozmowa trzyma.

Przy stawkach niedzielnych licz minimum 40PLN za godzinę plus jako że niedziela jakiś napiwek też by wypadało dać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×