Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Lilka…

Tabletki antykoncepcyjne

Polecane posty

2 minuty temu, wrrr_gzium napisał:

To zależy od której strony zaczęłaś brac tabletki, w sensie z lewej, czy z prawej ?

od samej gory od napisu start i jakby była ciąza i nawet wykonałabym w połowie brania tabletek i ciaza by była to by wykazało to ? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, Lilka… napisał:

od samej gory od napisu start i jakby była ciąza i nawet wykonałabym w połowie brania tabletek i ciaza by była to by wykazało to ? 

czy jakby doszło do zapłodnienia to nawet jak wykonałam w połowie opakowania ten test biorac nadal tabletki to jak ciaza bedzie to wykaze to test ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
5 minut temu, Lilka… napisał:

od samej gory od napisu start i jakby była ciąza i nawet wykonałabym w połowie brania tabletek i ciaza by była to by wykazało to ? 

Jak brałaś od góry to źle i przez to pewnie nie wykaże 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
5 minut temu, wrrr_gzium napisał:

Jak brałaś od góry to źle i przez to pewnie nie wykaże 

słucham ? ale to ma znaczenie ? chce sie dowiedziec czy nawet jak wykonam test z krwi w połowie opakowania i była by ciaza to test to wskaze ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
30 minut temu, Lilka… napisał:

rozzumiem ale czy nawet jak zrobiłam bete z krwi  w połowie opakowania to jakby była ciaza to by to wskazało ?

Powiedz mi, czego nie zrozumiałaś w poparzednich odpowiedziach, mówiących, że tabletki NIE MAJĄ WPŁYWU na wynik bety?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
2 minuty temu, Foko Loko napisał:

Powiedz mi, czego nie zrozumiałaś w poparzednich odpowiedziach, mówiących, że tabletki NIE MAJĄ WPŁYWU na wynik bety?

wiem ze nie maja wpływu tylko chcialam sie dowiedziec czy jak jestem w polowie opakoania i nadal stosuje tabletki anty to jak bedzie ciaza to test to pokaze 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, Lilka… napisał:

wiem ze nie maja wpływu tylko chcialam sie dowiedziec czy jak jestem w polowie opakoania i nadal stosuje tabletki anty to jak bedzie ciaza to test to pokaze 

Jezu, weź się rąbnij patelnią w łeb.

Zdajesz sobie sprawę z tego, że w jednym zdaniu napisałaś, że WIESZ, że tabletki nie mają wpływu na betę, a potem zapytałaś czy mają wpływ?

Weź naprawdę odź do lekarza albo do rodziców i zapytaj.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
6 minut temu, Foko Loko napisał:

Jezu, weź się rąbnij patelnią w łeb.

Zdajesz sobie sprawę z tego, że w jednym zdaniu napisałaś, że WIESZ, że tabletki nie mają wpływu na betę, a potem zapytałaś czy mają wpływ?

Weź naprawdę odź do lekarza albo do rodziców i zapytaj.

czyli nie misze ich odstawiac aby wykonac test z krwi jak bedzie ciaza to to wskaze test mimo ze jestem w połowie opakowania ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
17 minut temu, Lilka… napisał:

słucham ? ale to ma znaczenie ? chce sie dowiedziec czy nawet jak wykonam test z krwi w połowie opakowania i była by ciaza to test to wskaze ?

Jeśli brałaś z góry to ma wpływ, a jak z lewej to nie 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, wrrr_gzium napisał:

Jeśli brałaś z góry to ma wpływ, a jak z lewej to nie 

a jak wykonam test w połowie opakowania to musze je odstawic czy jak bedzie ciaza t mimo ze nadal biore je to wyjdzie ona ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
5 minut temu, Lilka… napisał:

a jak wykonam test w połowie opakowania to musze je odstawic czy jak bedzie ciaza t mimo ze nadal biore je to wyjdzie ona ?

To zależy o której wzięłaś ostatnią tabletkę 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
2 minuty temu, wrrr_gzium napisał:

To zależy o której wzięłaś ostatnią tabletkę 

biore je nadal i jak jutro tez wezme je rano o 7 i pojde o 8-9 na badanie to jak bedzie ciaza to wykaze to nie musze odstawiac ich aby wykonac test ? nie zafaszuja one wyniku tak ze badanie pokaze brak ciazy a ciaza bedzie ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
16 minut temu, Lilka… napisał:

czyli nie misze ich odstawiac aby wykonac test z krwi jak bedzie ciaza to to wskaze test mimo ze jestem w połowie opakowania ?

Ile razy jeszcze trzeba Ci napisać to samo, żebyś zrozumiała?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, Foko Loko napisał:

Ile razy jeszcze trzeba Ci napisać to samo, żebyś zrozumiała?

ostatni raz czy musze odstawiac tabletki anty jak jestem w polowie opakowania aby wykonac test z krwi czy mimo ze nadal je biore i wezme jutro i tez jutro pojde na badania to jak bedzie ciaza to wykaze to badanie ? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
10 minut temu, Lilka… napisał:

ostatni raz czy musze odstawiac tabletki anty jak jestem w polowie opakowania aby wykonac test z krwi czy mimo ze nadal je biore i wezme jutro i tez jutro pojde na badania to jak bedzie ciaza to wykaze to badanie ? 

Nie musis, odstawiać tabletek, tabletki nie mają wpływu na wynik bety. Jeżeli jest ciąża to beta pokaże. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przed chwilą, Foko Loko napisał:

Nie musis, odstawiać tabletek, tabletki nie mają wpływu na wynik bety. Jeżeli jest ciąża to beta pokaże. 

dziekuej bardzo za odpowiedz i to nie zmienia faktu ze wykonam test  połowie opakowania nie odstawiajc ich ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
2 minuty temu, Lilka… napisał:

dziekuej bardzo za odpowiedz i to nie zmienia faktu ze wykonam test  połowie opakowania nie odstawiajc ich ?

Jezu. Znowu pytasz o to samo. Przeczytaj wcześniejszą odpowiedź.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
5 minut temu, wrrr_gzium napisał:

DZiewczyno od wczoraj piszesz to samo … już miałabyś wynik 

ale jeszcze nie poszlam jednak bo chcialam sie zapytac czy musze odstawiac te tabletki aby zrobic badanie z krwi 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
13 godzin temu, Lilka… napisał:

czyli nawet jakbym zaszła przy tabletkach to beta to pokaże , nawet jak robiłam podczas brania tabletek z hormonami to beta pokaze z krwi nawt przy braniu tabletek ciaze jak bedzie , one nie maja wpływu tak ze zafaszuja bete z krwi ze wynik bedzie negatywny a ciaza bedzie ?

Czy jesteś czat botem? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
2 minuty temu, ToMasz1985 napisał:

Czy jesteś czat botem? 

nie jestem zadałam pytanie na ktore nie znam odpowiedzi 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
14 minut temu, Lilka… napisał:

nie jestem zadałam pytanie na ktore nie znam odpowiedzi 

No ale poznałaś odpowiedż kilka razy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, Foko Loko napisał:

No ale poznałaś odpowiedż kilka razy.

a beta mimo braku ciazy moze byc gtak ze w jeden dzien bedzie 0.12 a za killa dni 0.07 a za kolejne np 0.20 ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
5 minut temu, Lilka… napisał:

a beta mimo braku ciazy moze byc gtak ze w jeden dzien bedzie 0.12 a za killa dni 0.07 a za kolejne np 0.20 ?

No hej Klaudia xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, Foko Loko napisał:

No hej Klaudia xD

słucham nie klaudia tylko zadałam to pytanie bo widziałam post na tym forum własnie takiej klaudii a nie było jednoznacznej odpowiedzi 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przed chwilą, Lilka… napisał:

słucham nie klaudia tylko zadałam to pytanie bo widziałam post na tym forum własnie takiej klaudii a nie było jednoznacznej odpowiedzi 

 

Daj spokój. Jesteś jedyną osobą, która jest na tyle głupia, żeby zadawać tego typu pytania. Weź się za naukę, a nie za seks.

  • Sad 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
33 minuty temu, Lilka… napisał:

nie jestem zadałam pytanie na ktore nie znam odpowiedzi 

Na jakie pytanie chcesz poznać odpowiedź? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
2 minuty temu, ToMasz1985 napisał:

Na jakie pytanie chcesz poznać odpowiedź? 

czy beta hcg moze sie wahac czyli np  w poniedzialek wykonałam i wynik to 0.14 w srode wynik 0.08 a w sobote wynik 0.20 czy tak moze byc ? czy to cos oznacza ? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
2 minuty temu, Lilka… napisał:

czy beta hcg moze sie wahac czyli np  w poniedzialek wykonałam i wynik to 0.14 w srode wynik 0.08 a w sobote wynik 0.20 czy tak moze byc ? czy to cos oznacza ? 

Tak. Nanieść te dane na wykres czasu, wyraźnie widać jak rysują literę: J.

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przed chwilą, ToMasz1985 napisał:

Tak. Nanieść te dane na wykres czasu, wyraźnie widać jak rysują literę: J.

 

słucham co to oznacza  czy tak moze byc jak te badania były robione w jednym i tym samym lab czy te wyniku oznaczaja ciaze i moze byc tak przy braku ciazy ze te wyniki wahaja sie 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×