Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
just tyna

Box family

Polecane posty

1 godzinę temu, just tyna napisał:

Czy to prawda że dzieci Anki będą studiować w Polsce bo jest dużo taniej.

czyli nie uczyły się na tyle dobrze zeby dostac stypendium? wysyłanie na 54543251254566 zajęć sportowych nie zdało egzaminu? ojojoj

  • Like 3

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie oglądam ich już , bo nie jestem w stanie znieść ani tej " wyszukanej" kuchni z obiadami na szybko , ani traktowania nastolatek jak 5 letnich dziewczynek , ani tego odkopu sportowego.  Kiedyś widziałam fragment gdzie mówiły o kontuzji Zuzi i nawet nie byłam zdziwiona, bo sportowcy by być w formie jedzą białko dużo białka a nie pół ciabatty z jajecznica na śniadanie i mikro kawalącik mięsa na obiad . 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ktos jej napisal komentarz ze pchaja dzieci w kazdy sport bez umiaru. Odpisala ze to hejt i cyberprzemoc🤣🤣🤣🤣

Zuza juz chyba 5 dyscypline uprawia.

Bieganie, pilka nozna teraz rzut dyskiem a nie ogladam jej odkad pojawil sie irytujacy mezulek.

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Niespełnione ambicje rodziców?  Chyba dzieci nie są drugą szansą swoich rodziców na  ich niespelnione marzenia.

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
8 godzin temu, Gosc__ napisał:

Ktos jej napisal komentarz ze pchaja dzieci w kazdy sport bez umiaru. Odpisala ze to hejt i cyberprzemoc🤣🤣🤣🤣

Zuza juz chyba 5 dyscypline uprawia.

Bieganie, pilka nozna teraz rzut dyskiem a nie ogladam jej odkad pojawil sie irytujacy mezulek.

 

Oglądałam jej kilka vlogów, ale uderzyło mnie to, że w tej rodzinie jest obsesja na punkcie sportu i żywienia.

Jak raz syn ją namówił na jakieś chrupki a w domu się okazało że one mają cukier to Anka mało co nie zaczęła płakać.

Męzuś tej jej kiepski wypomniał,  że jeszcze nie ćwiczyła a już chce jeść. Red alert jak nic

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

To akurat pamiętam. Babka zasuwała pół dnia myjąc taras a on w dorsze do restauracji powiedział, że ona nie powinna jeść ,bo nie ćwiczyła jeszcze. Straszne to było serio. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Pewnie się okaże za jakiś czas. W Stanach też są różnie opcje tańsze i droższe natomiast nastawianie się na edukację w Pl po liceum w stanach uważam za pomyłkę i nie chodzi o poziom a o podejście. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Chyba nie chcą wracać do pl? 

Kiedyś Anua mówiła, jak jeszcze oglądałam parę lat temu regularnie, że studia dzieci raczej nie będą robić w Stabach, bo to są straszne koszta, że może do tego czasu wroca do Polski. Wydawało się to odległe w czasie, a tu już najstarsza córka za chwilę skończy liceum. Coś trzeba będzie wymyślić.

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli dzieci mają polskie obywatelstwo to studia w pl mają za darmo.

Nie wiem jak potem po studiach by to wyglądało żeby z powrotem wracały do us bo nie wiem czy maja obywatelstwo us itd. Ale Zuzia ma chyba chłopaka teraz to tak trochę dziwnie tez żeby mieli wrócić do pl ale tez Sebastian mało po polsku mówi. Wydaje mi się ze w Stanach im jest 'dobrze' i raczej wracać nie zamierzają co jedynie to dzieci wysłać na studia bo darmowe, chociaż myślę ze Sebastian jeśli będzie miał studiować to jednak będzie to robił w stanach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tytuł nadchodzącego vloga "Wyprowadza się". Nie orientuję się, czy Zuza już idzie na studia? Bo to pewnie o nią chodzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Obejrzałam ten film po przerwie. Zuzka idzie do szkoły z internatem. Bardzo dobrej szkoły 🙂 . Gratulacje jej i życzę wszystkiego najlepszego . Myślę , że będzie jej tam super. 

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Z pewnością się dziewczyna jeszcze bardziej rozwinie i pozna nowe. Trzymam kciuki, choć myślę, że nawet nie muszę, bo sama ma głowę na karku i potrafi znaleźć okazję, aby z niej skorzystać. Anka jednak może to mocno przeżyć, bo chyba nie oczekiwała tak szybkiego opuszczenia domu rodzinnego przez Zuzie. Jestem ciekawa czy jak wszystkie dzieci już zaczną swoje życie i nie będą chciały się pokazywać to Anka dalej będzie nagrywała, bo w sumie jej kontent to taki mamuśkowy. Jak żyje mama z 3 dzieci - jej codzienność. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Powiem Wam szczerze, że ja się ucieszyłam z tej wiadomości tak jakby Zuzia była moim dzieckiem albo siostra 😅 Widać, że to mądra dziewczyna i ma głowę na karku. I mimo że nieśmiała, to nie daje się temu stopować w rozwoju. Mam nadzieję, że rozwinie tam skrzydła! 

  • Like 3

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
21 godzin temu, Krokiet89 napisał:

Tak Anka wszystkie twe dzieci kaleczą język polski. I nie trzeba studiować polonistyki by mówić poprawnie. Sama masz byle jaką szkołę. A aspirujesz do bycia bóg wie kim. A jako kura domowa wciskająca ludziom kolagen to wiesz lepiej. 

Mówią lepiej po angielsku bo to język ich kraju, w którym się uczą, dorastają i pewnie już zostaną. Co w tym dziwneg.

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
49 minut temu, Krokiet89 napisał:

Bo są Polakami gdziekolwiek by nie mieszkali. 

Seba miał rok jak wyjechali. On ma polskie pochodzenie, ale to mały Amerykanin.

  • Haha 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowany)

Jak się chce to można wszystko. Nie mieszkam w Polsce, mój mąż nie jest Polakiem a dzieci mówią po Polsku! U Anki sytuacja jest dużo prostsza bo teoretycznie oboje rodziców mówi w domu po polsku, dzieci urodziły się w Polsce, dziewczyny mimo ze chodziły do szkoły w Polsce tez bardzo słabo mówią , chociaż one to w zasadzie bardziej pisząca niż mówią ze ciężko je zrozumieć.. wiec takie gadki ze maja polskie pochodzenie ale to już mali Amerykanie jest trochę śmieszne, moje dzieci mimo ze do polskiej szkoły nigdy nie chodziły i maja kontakt z krajem raz do roku w wakacje to po polsku mówią lepiej niż dzieci Anki

 

zreszta wystarczy sobie zobaczyć chłopaków polskiej mamy w USA ( chyba tak się nazywa jej kanał, nie pamietam imienia) mąż ma afrykańskie pochodzenie, nie maja wiec obojga polsko -jezycznych rodziców w domu a mówią po polsku świetnie! 

Edytowano przez SolejlSole
  • Like 3

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kaśka czyli Polska mama jest mądrzejsza niż wszystkie YouTuberki reklamujące kolagen razem wzięte. 

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×