Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
nofutureshe

Chłopaki do wzięcia

Polecane posty

Ogląda ktoś? Natknęłam się na info, że obecna kobieta Stefana ma koło 50 lat, porzuciła 3 dzieci i zarabiała na Roxie. 

Cała galeria patologii ale lubię się pośmiać, zwłaszcza z pierwszych sezonów - Pana Stasia i Franka 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja 😁 jestem wierną widzką od początku serialu. Niektórzy bohaterowie są po prostu nieporadni w tych kwestiach, ale poczciwi (Henio albo ten Marcin, któremu zmarł ojciec). 

Za niektórych niestety jest mi wstyd jak ich oglądam (jak ten ryży co go w jakimś pustostanie pokazywali) - tylko o wysyłaniu foteczek gadał i co by robił z kobietą w łóżku :classic_wacko:

Ta od Stefana, wygląda poważnie, ale chyba nie ma 50, skoro w ciążę zaszła. Akurat zastanawiałam się ile dzieci z poprzednich związków może mieć....

  • Thanks 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
9 minut temu, Wsedno napisał:

Ja 😁 jestem wierną widzką od początku serialu. Niektórzy bohaterowie są po prostu nieporadni w tych kwestiach, ale poczciwi (Henio albo ten Marcin, któremu zmarł ojciec). 

Za niektórych niestety jest mi wstyd jak ich oglądam (jak ten ryży co go w jakimś pustostanie pokazywali) - tylko o wysyłaniu foteczek gadał i co by robił z kobietą w łóżku :classic_wacko:

Ta od Stefana, wygląda poważnie, ale chyba nie ma 50, skoro w ciążę zaszła. Akurat zastanawiałam się ile dzieci z poprzednich związków może mieć....

No podobno 3, najstarszą córkę wychowali dziadkowie, ma 23 lata a pozostałych dwoje zabrali bo piła itd. Każde z innym ojcem 

  • Confused 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowany)

Ludziska wiecie może skąd jest Mietek z 10 sezonu chłopaków do wzięcia? Jak macie jakieś info proszę podzielcie się tym 

Edytowano przez Merci12

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowany)

Która, ta czarna? Ta, z która był ostatnio (być może jest jakaś nowa, nie oglądam), staro wyglądająca to go wrabiala na ciąże, a w ciazy nie była, tylko ma taki brzuch 🤦‍♀️

Edytowano przez Sylka856

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Podobno Jaruś się rozwodzi i wziął go pod swe skrzydła jakiś kolega, ale w tej kwestii mam wrażenie że trafił spod deszczu pod rynnę. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.04.2024 o 05:55, STOKROTKA napisał:

Podobno Jaruś się rozwodzi i wziął go pod swe skrzydła jakiś kolega, ale w tej kwestii mam wrażenie że trafił spod deszczu pod rynnę. 

Coo? O ja xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×