Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
jakaja1@tlen.pl

Prze prze prze pyszne perełeczki

Polecane posty

Nic nie napisałam na ten temat. W komentarzach ludzie jej pisali, że zareagowała śmiechem. Ja się w tej dramie wgl nie udzielałam 🙂 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ale co miała nawrzeszczeć na to dziecko i to nagrać czy go zbic? Po tej akcji było ciecie, więc na pewno jakoś zareagowała. Ludzie, nie róbcie afery z niczego.. nie wypatroszył myszy tylko rozdeptał zuka. Muchy w domu łapiecie i wypuszczacie? Pająki tez? Nie przesadzajmy. Niech rzuci kamień ten kogo dziecko nic nigdy podobnego nie zrobiło. Mogła nie publikować ale opublikowała, bo może liczyła na zrozumienie? Rozdeptany zuk przez dwulatka na filmie i afera ale porcja mięsa na talerzu już nie boli...

  • Thanks 5

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wiesz co ja tez uważam, że ten lincz jest niewspółmierny co do całego zdarzenia.  Niefortunnie wyszło, nie przypisuje jej złych intencji. Natomiast ja widząc ten fragment od razu pomyślałam, że ludzie jej to wyciągną w komentarzach i tak się niestety stało. 

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Masakra z tą afera, niedługo nie będzie można umyć rąk aby bakterii nie zabić.

  • Like 1
  • Thanks 2

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dziecko jak dziecko. Ono za bardzo nie myśli o tym co robi. Stało się i trudno, niektórzy dorośli na codzien zabijają owady, które zobaczą w swoim domu. Tyle, że nie potrzebnie to nagrała.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
3 godziny temu, Kamazet napisał:

Wiesz co ja tez uważam, że ten lincz jest niewspółmierny co do całego zdarzenia.  Niefortunnie wyszło, nie przypisuje jej złych intencji. Natomiast ja widząc ten fragment od razu pomyślałam, że ludzie jej to wyciągną w komentarzach i tak się niestety stało. 

Bo to jest taki owczy pęd tępych dzid. Byle się przyczepić. To jest straszne z czego potrafią zrobić g.burzę. Z drugiej strony pod postami takiej Dagmarki Kaźmierskiej moc zachwytów. Idolka karyn, którym nie przeszkadza, że trudniła się zmuszaniem kobiet do nierządu. Kto wie czy to nie te same łaski udzielają się tu i tu. Nie zdziwiłoby mnie to.

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tymczasem ja, która w dzieciństwie kroiła dżdżownice żeby zobaczyć co się stanie xd

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wg mnie nie powinna dawać tego fragmentu o robaku. Tyle lat w internecie działa i nie przewidziała, że będzie z tego burza. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
16 godzin temu, Lolalola napisał:

Tymczasem ja, która w dzieciństwie kroiła dżdżownice żeby zobaczyć co się stanie xd

Uuu...Grubo. Nie przyznawaj się, bo to może mieć konsekwencje. Ja łapałam chrabąszcze i rzucałam kurom. Krwawa jatka była. Chyba jestem psychopatką...O dżdżownicach łapanych do słoika dla sąsiada, który wędkował nie wspomnę. Pół podwórka uprawiało ten niecny proceder...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ktoś napisał komentarz, żeby Kaśka założyła coś w stylu patronite i 'będziemy’ jej wpłacać kasę, aby dalej mogła tak podróżować i nagrywać vlogi. Kto to pisze xd

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
6 godzin temu, Kamazet napisał:

Ktoś napisał komentarz, żeby Kaśka założyła coś w stylu patronite i 'będziemy’ jej wpłacać kasę, aby dalej mogła tak podróżować i nagrywać vlogi. Kto to pisze xd

Masakra. Chyba od razu by dostały unsuba ode mnie. Jak nie będzie jej stać na wakajki 10 razy w roku to niech jeździ mniej albo znajdzie pracę, w której na nie zarobi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
21 minut temu, Oh Celinee napisał:

Masakra. Chyba od razu by dostały unsuba ode mnie. Jak nie będzie jej stać na wakajki 10 razy w roku to niech jeździ mniej albo znajdzie pracę, w której na nie zarobi.

Ale to nie była propozycja, czy sugestia Kaśki, tylko tak jak jest wyżej napisane, ktoś z komentujących to napisał. Myślę, że stać ją na wyjazdy, z których są ciekawe, ładne filmy. A nie nudne daily vlogi z nadawaniem z łazienki, ciągnięciem się za uszy, albo z nieestetycznym piciem kawy przez słomkę. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
3 minuty temu, jakaja1@tlen.pl napisał:

Ale to nie była propozycja, czy sugestia Kaśki, tylko tak jak jest wyżej napisane, ktoś z komentujących to napisał. Myślę, że stać ją na wyjazdy, z których są ciekawe, ładne filmy. A nie nudne daily vlogi z nadawaniem z łazienki, ciągnięciem się za uszy, albo z nieestetycznym piciem kawy przez słomkę. 

Wiem, że tonie wyszło od Kaśki. Napisałam, że jakby tak zrobiła to bym przestała ją obserwować bo to by była przesada.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 godzinę temu, jakaja1@tlen.pl napisał:

Jak się wam podoba Justyna w zapprezentowanych ...enkach?

Nie przemawiają do mnie te ...enki. Justyna jest ładną kobietą ale styl ma co raz gorszy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
5 godzin temu, Oh Celinee napisał:

Nie przemawiają do mnie te ...enki. Justyna jest ładną kobietą ale styl ma co raz gorszy.

Też tak myślę. Zamiast podkreślić urodę prosta, klasyczną ...enką, pokazać zgrabne nogi, to zaprezentowała ...enki w dziwnych kolorach podkreślające szerokie plecy ramiona i brzuch. Nawet widać, że nie do końca pewnie się czuje w tych ...enkach bo zasłaniała ręką brzuch. 

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
15 godzin temu, Oh Celinee napisał:

Nie przemawiają do mnie te ...enki. Justyna jest ładną kobietą ale styl ma co raz gorszy.

No niestety muszę ci przyznać rację...

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ktoś ogarnia, czy Kasia będzie miała nowe mieszkanie, czy robi generalny remont w obecnym? Niby wszystko wskazuje na remont w tym, w którym mieszka, a z drugiej strony przy reklamie mebli ogrodowych z Jysk wspominała, że będzie miała niedługo niewielki ogródek. Z jednej strony przemyca treści wnętrzarskie, jakiś wybór płytek itd., z drugiej strony na pytania na ten temat nie odpowiada - znowu wielka tajemnica 😉 W najnowszym vlogu wspominała, że ma projektantkę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja zrozumiałam, że będzie robiła remont w tym obecnym mieszkaniu. A ten ogródek to nie wiem, może jakaś działkę letniskową kupila. Chociaż z nimi nigdy nic niewiadomo. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja też zrozumiałam, że remont będzie tego mieszkania, a meble będą do ogródka który niedługo będzie miała, ale raczej nie w najbliższym okresie. Ona cyklicznie coś tam mówi o swojej wymarzonej stodole, może to miała na myśli. Chociaż też wspomniała, że stodoła to jeszcze nie teraz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
4 godziny temu, maseło napisał:

Ktoś ogarnia, czy Kasia będzie miała nowe mieszkanie, czy robi generalny remont w obecnym? Niby wszystko wskazuje na remont w tym, w którym mieszka, a z drugiej strony przy reklamie mebli ogrodowych z Jysk wspominała, że będzie miała niedługo niewielki ogródek. Z jednej strony przemyca treści wnętrzarskie, jakiś wybór płytek itd., z drugiej strony na pytania na ten temat nie odpowiada - znowu wielka tajemnica 😉 W najnowszym vlogu wspominała, że ma projektantkę 🙂

Mówiła coś o remoncie. Może ten ogródek to kilka doniczek na balkonie, w których będzie rosła bazylia itd?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kasia i pióra w poniedziałek…spoko i wygładzone czoło w Photoshop 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
25 minut temu, redżina napisał:

Kasia i pióra w poniedziałek…spoko i wygładzone czoło w Photoshop 

Może jakiś film nagrywała, albo jakas randeczka 🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nowy vlog na kanale. Czy tylko mi się wydaje, że Justyna co raz bardziej Grażynieje?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kasi to się ewidentnie nudzi 🥴 lekcje golfa, aż parsknęłam. I dalej nawija jak to się uczy angielskiego. Ile to lat a dalej ledwo się wypowiada i kaleczy straszliwie ten język. Polski zresztą też. 

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
13 godzin temu, redżina napisał:

Kasi to się ewidentnie nudzi 🥴 lekcje golfa, aż parsknęłam. I dalej nawija jak to się uczy angielskiego. Ile to lat a dalej ledwo się wypowiada i kaleczy straszliwie ten język. Polski zresztą też. 

Nie każdy ma super talent do języków niestety. Ważne, że stara się i myśle, że taka podstawowa znajomość jej zupełnie wystarcza. Co do Justyny to jakoś dziwnie się zachowuje, nienaturalnie. Krzyczy, jakieś głupie śmieszki. Zupełnie odwrotnie niż jeszcze kilka miesięcy temu gdzie tylko narzekała na wszystko. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, Kamazet napisał:

 Co do Justyny to jakoś dziwnie się zachowuje, nienaturalnie. Krzyczy, jakieś głupie śmieszki. Zupełnie odwrotnie niż jeszcze kilka miesięcy temu gdzie tylko narzekała na wszystko. 

Też to zauważyłam. Zachowuje się trochę jak połączenie nastolatki z taką typową Grażyną, jakby chciała się odmłodzić za wszelką cenę. Dziwna się robi. 

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
41 minut temu, Oh Celinee napisał:

Też to zauważyłam. Zachowuje się trochę jak połączenie nastolatki z taką typową Grażyną, jakby chciała się odmłodzić za wszelką cenę. Dziwna się robi. 

Też zauważyłam zmianę w zachowaniu Justyny. Pamiętam jej zachowanie na początku roku jak w depresyjnym nastroju opowiadała o planach na ten rok. Nagle zmiana o 180 st.- gdzie mam wrażenie, że jest to trochę sztuczne i takie dziwne bo nigdy się tak nie zachowywała, wręcz mam wrażenie że jest tego za dużo. Nagle chce być taka cool i młodzieżowa :classic_huh:

Ilość współprac na szczęście też zmalała i od pewnego czasu skończył się wysyp beznadziejnych polecajek. Myślę, że komentarze na instagramie zrobił swoje i w końcu zrozumiały, że polecanie co chwilę czegoś nowego mija się z celem. Ciekawe na jak długo utrzyma się ten stan.

Generalnie uważam, że na kanale wieje nudą. Pokazywanie cały czas tego samego. Kaśka wiecznie na siłowni ale chyba żaden trener jej nie powiedział, że codzienne treningi są niezdrowe i powinno robić się odpoczynek aby mięśnie mogły się zregenerować. Rozumiem, że ma pewnie tam jakiegoś krasza :classic_love: i stąd ciągła obecność na treningach - ale ile można to pokazywać? 

Na widok gry w golfa też parsknęłam śmiechem :classic_laugh: Ewidentny nadmiar wolnego czasu i trochę sodówka uderzyła do głowy. 

  • Thanks 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×