Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Kika98

400 zł za wizytę się należy

Polecane posty

5 minut temu, Kunegunda93 napisał:

Ale właściwie czemu nie chce się wierzyć? Problemy może mieć każdy, niezależnie od płci, wieku czy ilości pieniędzy. Zresztą Miłosz pisał na swoim insta o swojej niepłodności.

+ patrząc na jej poglądy to takie osoby raczej nie decydują się na dzieci, No gdzie przecież to nieekologiczne wydawać na świat potomstwo, plus jeszcze mając taki zwierzyniec. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zaczyna się narzekanie na miasto i infrastrukturę, ciekawe za ile wskoczy auto z salonu?

  • Like 4

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
5 godzin temu, Kika98 napisał:

Zaczyna się narzekanie na miasto i infrastrukturę, ciekawe za ile wskoczy auto z salonu?

Pierwsze o czym pomyślałam po tym jej stories to było to, że robi sobie podkład pod ogłoszenie, że jednak muszą mieć samochód. Oczywiście ona wyjątkowo może, bo jako jedyna jest w takiej sytuacji, ale Wy szarzy, zwykli ludzie dbajcie o ekologię za mnie. 

  • Like 2
  • Haha 2

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.06.2023 o 19:10, AniaPova napisał:

Pierwsze o czym pomyślałam po tym jej stories to było to, że robi sobie podkład pod ogłoszenie, że jednak muszą mieć samochód. Oczywiście ona wyjątkowo może, bo jako jedyna jest w takiej sytuacji, ale Wy szarzy, zwykli ludzie dbajcie o ekologię za mnie. 

Był ostatnio cały post o tym jak to NIE MUSZĄ I NIE BĘDĄ mieć samochodu haha 😂 to co się zmieniło, co było na tym story?

  • Like 2

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
5 minut temu, Kabanosy dojrzewające napisał:

Bądź Ewą i mów ludziom żeby zadawali pytania, a potem miej ból dupy że zadają inne niż chciałaś 🤡

Hm ja tego nie widzę. Za to widzę, że ludzie są serio yebnieci jeżeli piszą jej takie komentarze o jakich wspomina. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
10 minut temu, Jagoda_Malina3 napisał:

Hm ja tego nie widzę. Za to widzę, że ludzie są serio yebnieci jeżeli piszą jej takie komentarze o jakich wspomina. 

Ma takich fanów na jakich zasługuje, odklejoną wielkomiejską klasę średnią, która myśli że dom 120m2 to norma.

  • Like 4
  • Thanks 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
53 minuty temu, Kabanosy dojrzewające napisał:

Nie mogę patrzeć na to jak bardzo te jej koty są zaniedbane, coś strasznego... Brudne, pozlepiane futro, kołtuny

Zablokowała mnie. Ona już urodziła?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
7 minut temu, jestem_glodna napisał:

Zablokowała mnie. Ona już urodziła?

Jeszcze nie, chociaż mam wrażenie, że ta ciąża trwa już z 2 lata.

  • Like 1
  • Haha 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 godzinę temu, Kabanosy dojrzewające napisał:

Nie mogę patrzeć na to jak bardzo te jej koty są zaniedbane, coś strasznego... Brudne, pozlepiane futro, kołtuny

Będzie tylko gorzej, ciekawe jak sobie poradzi z całym zwierzyńcem i noworodkiem 

  • Sad 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
9 godzin temu, AgataW83 napisał:

Będzie tylko gorzej, ciekawe jak sobie poradzi z całym zwierzyńcem i noworodkiem 

Zwierzyniec często różnie na noworodki reaguje. Są domowe zwierzaki co się cieszą, a są takie które są zazdrosne i przez to nieznośne. Ale jej strategiczny umysł chyba tego nie przewidział 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
3 godziny temu, jestem_glodna napisał:

Zwierzyniec często różnie na noworodki reaguje. Są domowe zwierzaki co się cieszą, a są takie które są zazdrosne i przez to nieznośne. Ale jej strategiczny umysł chyba tego nie przewidział 

Pomijam takie oczywiste kwestie, ale jak się ma tyle zwierząt to też opieka nad nimi pochłania o wiele więcej czasu. Ja mam jedno a po dziecku było ciężkich kilka miesiącu żeby to wszystko zgrać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Coś mi się wydaje że jakiś czas po narodzinach część zwierząt pójdzie w odstawkę. Btw jak z tymi psami? One (a zwłaszcza Torcik) miały podobno poważne problemy behawioralne. Nie wiem jak teraz, coś się poprawiło? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
6 godzin temu, Omgee napisał:

Coś mi się wydaje że jakiś czas po narodzinach część zwierząt pójdzie w odstawkę. Btw jak z tymi psami? One (a zwłaszcza Torcik) miały podobno poważne problemy behawioralne. Nie wiem jak teraz, coś się poprawiło? 

Dalej mają, bo przecież Ewce już się znudziło zajmowanie nimi, a teraz niech sobie radzą same

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie obserwuję jej, gdzieś mi się jej nazwisko obijało o uszy, ale bardziej się zainteresowałam, jak ją Śpiewak zj...ał za te 400 zł. Sprawdziłam potem z ciekawości, jakie są stawki i właśnie w tych okolicach, może ona nie chce zaniżać średniej.

W każdym razie wywnioskowałam, że nietrudno z takich stawek mieć hajs na to wszystko, co ma w tak młodym wieku, a tu się dowiaduję, że panna z AU. No proszę;) 

Jakaś taka mocno egzaltowana jest. Jak wcześniej pisałyście: "jak nie podzielasz moich poglądów, won stąd faszysto".

  • Like 2

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Co nie zmienia faktu, że 400 zł za wizytę jest chore. Pół godziny kontrolna, stawka ta sama, co za pierwszą. Ja wiem, że psychiatrów jest ekstremalnie mało, są przepracowani, ale też z tego powodu mogą windować stawki, ale dla mnie to już ociera się o niemoralność. Ludzie naprawdę będą się wieszać, bo nie stać ich na leczenie. 

  • Like 2
  • Thanks 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Moja psychiatra (z tytułem doktora) w Warszawie bierze za wizytę kontrolna 260 zł. Jednak różnica.

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
3 godziny temu, Porto napisał:

Moja psychiatra (z tytułem doktora) w Warszawie bierze za wizytę kontrolna 260 zł. Jednak różnica.

Dokładnie, a tu lekarz rezydent w trakcie specjalizacji xd wiec ona przecież nawet jeszcze dosłownie nie jest specjalistą

  • Thanks 2

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
5 godzin temu, AlpakiDoPaki napisał:

Co nie zmienia faktu, że 400 zł za wizytę jest chore. Pół godziny kontrolna, stawka ta sama, co za pierwszą. Ja wiem, że psychiatrów jest ekstremalnie mało, są przepracowani, ale też z tego powodu mogą windować stawki, ale dla mnie to już ociera się o niemoralność. Ludzie naprawdę będą się wieszać, bo nie stać ich na leczenie. 

Z jej poglądami powinna połowe oddać innym żeby każdy miał po równo 

  • Like 2

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
2 godziny temu, jestem_glodna napisał:

Z jej poglądami powinna połowe oddać innym żeby każdy miał po równo 

O to to! 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Juz się nie mogę doczekać az się urodzi dziecko i będzie mamusia non stop pasywno agresywne treści publikować typu TADEK JEST W RÓŻOWEJ BLUZCE I CO!! KAPIEMY TADKA W RÓŻOWEJ WANIENCE! DZISIAJ KTOŚ MIAŁ CZELNOŚĆ ZAPYTAĆ O PŁEĆ MEGO 3.5 DNIOWEGO DZIECKA NA SPACERZE!!

  • Like 8

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Taaa, tyle się nagadała że ubrania nie mają płci a kupiła prawie same beżowe ciuszki jak każda instagramerka obecnie

  • Like 2

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
3 godziny temu, AgataW83 napisał:

Juz się nie mogę doczekać az się urodzi dziecko i będzie mamusia non stop pasywno agresywne treści publikować typu TADEK JEST W RÓŻOWEJ BLUZCE I CO!! KAPIEMY TADKA W RÓŻOWEJ WANIENCE! DZISIAJ KTOŚ MIAŁ CZELNOŚĆ ZAPYTAĆ O PŁEĆ MEGO 3.5 DNIOWEGO DZIECKA NA SPACERZE!!

O tak, tak będzie, jestem tego pewna plus "uczę mojego syna x, żeby wasze córki nie musiały y" XD

  • Like 4

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 godzinę temu, mephalisko napisał:

Taaa, tyle się nagadała że ubrania nie mają płci a kupiła prawie same beżowe ciuszki jak każda instagramerka obecnie

Pokój też zrobiła raczej w barwach chłopięcych xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
4 godziny temu, mephalisko napisał:

Taaa, tyle się nagadała że ubrania nie mają płci a kupiła prawie same beżowe ciuszki jak każda instagramerka obecnie

Beżowe ciuszki są niedobre dla noworodków, one potrzebują wyraźnych braw i kontrastów, czy ona tego nie wie?

 

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
9 godzin temu, jestem_glodna napisał:

Rozumiem, ze dziecko będzie wychowywane neutralnie płciowo xd?

Aż się dziwię, że na imię będzie miał Tadek, to przecież takie stygmatyzujące, typowo męskie imię xD 

Dziecko powinno mieć na imię Alex, Kai czy jakieś inny Ariel,  wtedy nie nabawiło by się traumy, że ktoś śmiał go w wieku niemowlęcym określić jako chłopaka! 

  • Like 2
  • Thanks 1
  • Haha 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×