Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Polecane posty

Moja córka za 3 miesiące kończy 4 latka. Aktualnie mierzy 108 cm. Martwię się,  że to za dużo. Ja mam 175 cm, a mąż niecałe 180 cm. Jesteśmy wysocy , ale mimo to martwię się,  że córka za szybko rośnie. Czy jest tutaj mama również wysokiej dziewczynki?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Przeciętny wzrost dziewczynek w wieku 4 lat to między 96 a 110cm. Nie masz o co jeszcze panikować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ona jeszcze nie ma 4 lat. We wrześniu skończy 4 latka. Sądzę, że wtedy będzie mieć już więcej niż 110..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Moja corka wcwieku 4 lat przekraczala 110 cm. Ja mam 160, za to maż 192. Syn w wieku 4.5 roku ma centymetr wiecej od Twojej corki, przynajmniej mial, miesiac temu ale mam wrazenie, ze spodnie jakby mu sie znowu " skrocily". Dziewczynki, tak mi sie wydaje rosna jakos szybciej jako dzieci, pozniej staja ze wzrostem, za to chlopcy nadrabiaja. Twoja corka bedzie wysoka, ma po kim. Wzrost ma jednak prawidlowy. Coreczka mojej przyjaciolki majac niespelna 7 lat nosi juz rzeczy na 140 cm.  Jej rodzice oboje sa bardzo wysocy. Geny. Nie ma czym sie martwic.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Moja córka nieustająco jest wysoka jak na swój wiek. Nie najwyższa w grupie rówieśniczek ale prawie. Centyli nie sprawdzam. Jest zdrowa, mądra i pełna energii i pomysłow. Rozwija się prawidłowo. A na którym jest centylu? Po co tym się kłopotać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mój syn w lipcu kończy 4 lata i ma 115cm. Niektóre dzieci z jego rocznika sięgają mu w grupie do ramion. Jest tylko 3cm niższy od 6 letniego brata,ludzie biorą ich za bliźniaków.  Tak są zaprogramowani, odżywiają się podobnie, nie ma się czym martwić.  

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Martwię  się, że osiągnie za wysoki wzrost, tzn ponad 180 cm. Pamiętam jakie ja miałam kompleksy mając moje 175 cm I nie chciałabym,  aby córka przeżywała to samo. U mnie w rodzinie tylko ja mam ponad 170 cm. Jedynie mój brat 182, a tak to wszyscy niscy. U mojego męża w rodzinie tak samo- najwyższy mąż z 180 cm. Mialam nadzieję, że nie poda się na mnie  ale widzę, że chyba będzie jednak wyższa 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 4.06.2023 o 13:43, Anela0809 napisał:

Martwię  się, że osiągnie za wysoki wzrost, tzn ponad 180 cm. Pamiętam jakie ja miałam kompleksy mając moje 175 cm I nie chciałabym,  aby córka przeżywała to samo. U mnie w rodzinie tylko ja mam ponad 170 cm. Jedynie mój brat 182, a tak to wszyscy niscy. U mojego męża w rodzinie tak samo- najwyższy mąż z 180 cm. Mialam nadzieję, że nie poda się na mnie  ale widzę, że chyba będzie jednak wyższa 

Kompleksy z powodu 175cm??? To chyba wszystkie modelki mają kompleksy 😄 trochę dziwne, może ktoś zazdrosny ci wmówił jak byłaś dzieckiem, że jesteś za wysoka, że to źle i uwierzyłas. Każdy ma jakieś kompleksy, nie wzrost to waga, to duży nos itd. ale żeby dorosła kobieta się przyjmowała, że jej córka będzie wysoka i przez to będzie miała kompleksy to chyba nie dorosłas emocjonalnie... 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Córka koleżanki w wieku 3 lat miala 110  cm, a Ty się martwisz 4 latka z tym wzrostem.. będzie wysoka i co z tego? 180 i tak pewnie nie przekroczy, bo Twój mąż nie jest aż tak wysoki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.05.2023 o 21:37, Anela0809 napisał:

Moja córka za 3 miesiące kończy 4 latka. Aktualnie mierzy 108 cm. Martwię się,  że to za dużo. Ja mam 175 cm, a mąż niecałe 180 cm. Jesteśmy wysocy , ale mimo to martwię się,  że córka za szybko rośnie. Czy jest tutaj mama również wysokiej dziewczynki?

Każdy rośnie w swoim tempie. Jaka będzie taka będzie,przecież nie zatrzymasz tego. Ja np. na początku w szkole byłam jedną z wyższych dziewczyn,a później 158 i te niższe mocno mnie przerosły,więc różnie może być. Ja np. jestem niższa od swoich rodziców. Nie ma co się przejmować. Zresztą jedne dziewczyny przejmują się,że są za niskie,inne za wysokie. Dopiero jak się trochę ten wygląd straci,zajdzie w ciążę,będzie się starszym,to popatrzy się "ale byłam wtedy ładna i dobrze wyglądałam". Nie ma co się przejmować wyglądem zbytnio naprawdę,bo wszystko się zmienia. Zwłaszcza,że wysoki wygląd jest na plus w wielu zawodach i w sumie to wysocy są stawiani jako ci najbardziej atrakcyjni. Ja np. kompleksów z powodu wzrostu nigdy nie miałam,ale moja koleżanka płakała po bilansie szkolnym jak się okazało,że ma ileś tam cm( w tym przypadku była to niska osoba). Najważniejsze,że masz zdrową córeczkę. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×