Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Polecane posty

jesli on ja zostawi to ona jest w ciemnej czarnej dziurze, bez mieszkania, bez pracy, nie sadze ,ze ma jakies oszczednosci, bez zwierzaka bo to przeciez d przyniosl królika . 

  • Thanks 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

S nie nosi ostatnio obrączki,a na wcześniejszych rolkach,czy lajwach  zawsze miała.  Bardzo krótko i sucho odpowiadała na pytania o plany wyjazdowe czy o Lizaka. Gdyby była w kontakcie z Danielem to by na pewno coś wspomniała o nim ,a tu nagle ani słowa wyjaśnienia.  Ja też obstawiam, że D .niestety coś odwalił 😞

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie wiadomo, czy cos odwalil czy nie, ale ewidentnie cos jest nie halo. Mysle, ze moze D. ma juz dosc jej gwiazdorzenia i opowiadania w sieci o ich klotniach, sprzeczkach, ogolnie relacjach. To sa jednak ich prywatne sprawy, a S. robi z tego kontent na insta - jest tak spragniona atencji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wchodzę i czytam, bez przesady , siwa to moze robi, ale przecież ona nawet nic nie mowi tylko to Wy dostarczacid dramatu 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
18 godzin temu, Nutella napisał:

A może on jest rozwodnikiem? 

To jest bardzo prawdopodobne. Kilka stron wcześniej wspominałam o tym, że jego brak zapału do ślubu kościelnego mając jako tako religijną żonę i fakt, że z Podkarpaciem jest bardzo związany (podkarpackie rejestracje samochodów, dom itd)  świadczą o tym że prawdopodobnie był zaangażowany na bardzo poważnie z kim z tamtych regionów. 

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
2 godziny temu, Olaboga napisał:

Ja też obstawiam, że D .niestety coś odwalił 😞

Niekoniecznie odwalił, może po prostu wreszcie postawił na siebie i na swoje co nie spotkało się z apropata S. W zasadzie w takiej relacji gdzie wyjazdy, zainteresowania, styl życia mają odmienny to mogło pójść o cokolwiek. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czy wasze matki też mowia do was że wyglądacie jak one tylko jesteście... GRUBSZE? Przecież zarówno S jak jej matka są przeciętnej budowy. Ta jeszcze jeździ na wózku więc wiadomo że metabolizm będzie miała gorszy, choruje i jeszcze tyle lat borykała się z nadwagą... Nie ma to jak wspierajacy rodzice. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

wydaje mi sie,ze albo on tam na podkarpaciu miał żonę albo nieformalby związek, nie przekonuja mnie teksty,ze on kupil tak daleko dom bo jego kolega tam mieszka. Byc moze ukladal sobie życie tam , cos nie poszło i poznali sie w Szczecinie bo on ze Szczecina do Niemiec ma blisko. Ja bym jeszcze obstawila,ze on ma 2 dzieci 

  • Like 3
  • Thanks 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

on ogólnie jak gdzies ida to idzie przed nią, za nią, nigdy jakos tak obok niej , z nią ,dziwne 

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
4 minuty temu, Nieznan_zdzislawa napisał:

Czy wasze matki też mowia do was że wyglądacie jak one tylko jesteście... GRUBSZE? Przecież zarówno S jak jej matka są przeciętnej budowy. Ta jeszcze jeździ na wózku więc wiadomo że metabolizm będzie miała gorszy, choruje i jeszcze tyle lat borykała się z nadwagą... Nie ma to jak wspierajacy rodzice. 

nigdy nie uslyszalam od nikogo z mojej rodziny,ze jestem gruba ani innych takich mało zabawnych tekstów 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

w ogole ona mysli,ze jest 8 cudem świata, jak patrzy w tą kamerę jak nagrywa, te wyrezyserowane miny, to samouwielbienie .. a jak sie odezwie to mozna z nia pogadac ktory tusz na promce w rossmanie jest albo jaka drama aktualnie u magicala? ona nie jest psychicznie atrakcyjna jesli wiecie o co chodzi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
5 minut temu, lili.83 napisał:

nigdy nie uslyszalam od nikogo z mojej rodziny,ze jestem gruba ani innych takich mało zabawnych tekstów 

Ja też nie. I nie mam pojęcia jak ona może się jeszcze z tego cieszyć. Ubaw po pachy bo matka wyrzuca z siebie 'wspierające' teksty którymi karmiono ludzi 40lat temu. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
7 minut temu, lili.83 napisał:

 jak sie odezwie to mozna z nia pogadac ktory tusz na promce w rossmanie jest albo jaka drama aktualnie u magicala? ona nie jest psychicznie atrakcyjna jesli wiecie o co chodzi

Na 114 osób, które ona obserwuje wśród kont z wysokimi zasiegami/ dużą liczbą obserwujących widzę dosłownie kilka kont których obserwowania nie trzeba się wstydzić. Reszta kont: Ela Gawin, magical, kamerzysta, Godlewska, Rzeźniczak i osoby zaangażowane w afery u Wandziaksow i Siwej. Widzę, że konsumuje bardzo zdrowy kontent. Zero kont edukacyjnych, rozwojowych, nawet beauty za bardzo nie ma. Tylko narodowe drama Queens i Kings. Nic więcej. 

  • Thanks 2

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 godzinę temu, Nieznan_zdzislawa napisał:

Na 114 osób, które ona obserwuje wśród kont z wysokimi zasiegami/ dużą liczbą obserwujących widzę dosłownie kilka kont których obserwowania nie trzeba się wstydzić. Reszta kont: Ela Gawin, magical, kamerzysta, Godlewska, Rzeźniczak i osoby zaangażowane w afery u Wandziaksow i Siwej. Widzę, że konsumuje bardzo zdrowy kontent. Zero kont edukacyjnych, rozwojowych, nawet beauty za bardzo nie ma. Tylko narodowe drama Queens i Kings. Nic więcej. 

dokładnie o tym mowie. ona ogolnie jest że tak powiem uboga emocjonalnie a do tego jeszcze robote rzuciła gdzie mogla pobyc miedzy ludzmi itd. Taka panna nic i nikt. odhacza dni do niczego nie dążąc. 

  • Thanks 2

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Moim zdaniem dużo za wcześnie na takie stwierdzenia, że coś jest nie tak między nią a Danielem, ostatnio chyba z 2 tyg siedziała u matki i nikt sensacji nie robił. Może się pokłócili ale pewnie się pogodzą i będzie znowu mój Daniel jak gdyby nigdy nic. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
6 minut temu, Gość Gość Anna napisał:

Moim zdaniem dużo za wcześnie na takie stwierdzenia, że coś jest nie tak między nią a Danielem, ostatnio chyba z 2 tyg siedziała u matki i nikt sensacji nie robił. Może się pokłócili ale pewnie się pogodzą i będzie znowu mój Daniel jak gdyby nigdy nic. 

Ale zeszłym razem Daniel ją odwoził tam, relacjonowala na bieżąco i trąbiła dwa tygodnie wcześniej że jedzie. Teraz pojawiła się znienacka w Płocku, odobserwowała Daniela, ewidentnie widać że coś jest nie tak po sposobie jej zachowania. Ucina wszelkie zapytania na jego temat. Jak się pokłócisz z partnerem to wynosisz do matki kilkaset km od domu i udajesz że nie ma tematu?

  • Thanks 2

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
9 minut temu, Nieznan_zdzislawa napisał:

Ale zeszłym razem Daniel ją odwoził tam, relacjonowala na bieżąco i trąbiła dwa tygodnie wcześniej że jedzie. Teraz pojawiła się znienacka w Płocku, odobserwowała Daniela, ewidentnie widać że coś jest nie tak po sposobie jej zachowania. Ucina wszelkie zapytania na jego temat. Jak się pokłócisz z partnerem to wynosisz do matki kilkaset km od domu i udajesz że nie ma tematu?

Powiem Ci tak u niej wszystko wielka tajemnica tak samo jak z pracą, jestem w domu i nie chce o tym rozmawiać tak samo i z Danielem jeśli nawet się pokłócili dama nic nie powie a może nas czyta i specjalnie ma taką strategie, żebyśmy oglądali każdy jej story a może czeka, aż się pogodzą i będzie jak gdyby nic o mój Daniel to i tamto. Z czasem się wszystko wyjaśni. Z instagrama przecież nie zniknie bo ma współprace.

  • Like 1
  • Thanks 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

jesli ona zniknelaby z instagrama to co by robiła? mysle,ze sie pokłocili a ze wszystko w Szczecinie jest jego to pojechala do rodzicow , pewnie tata po nia przyjechał i siedzi i czeka na rozwój . ona do niczego nie dąży, sama z renty mieszkania wynajmowanego nie opłaci , na swoje mieszkanie nie ma szans bo nie pracuje . ,ona jest serio w dziurze bo w tym wieku bez pracy,mieszkania, na wózku utknac z rodzicami w mieszkaniu to tragedia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
48 minut temu, lili.83 napisał:

 na wózku utknac z rodzicami w mieszkaniu to tragedia

No w jej przypadku to tragedia, nie wiem czy tam w ogóle jest winda w bloku.  Ta jej matka to raczej wzmacnia te negatywne postawy w niej. 'Każdy mężczyzna to jak wrzód na dupie'. No kto tak mówi? Czego taka postawa uczy? Chyba tylko tego, żeby faceta traktować jako zło konieczne, maszynkę do zarabiania pieniędzy której nie ma całymi dniami w domu. 

  • Thanks 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Odkrycie na miare Nagrody Nobla - wedzony ser jest slony ; D

Edytowano przez Zaba19
  • Haha 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
34 minuty temu, Zaba19 napisał:

Odkrycie na miare Nagrody Nobla - wedzony ser jest slony ; D

Ta jej matka ma świętą cierpliwość do tego, że ona wszystko relacjonuje w sieci.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 godzinę temu, Zaba19 napisał:

Odkrycie na miare Nagrody Nobla - wedzony ser jest slony ; D

Niestety ja już dawno uświadomiłam sobie, że ona jest bardzo uboga tak intelektualnie. Zero inwestycji w siebie, jakiegoś ciekawego contentu. Całe życie to zakupy w rossmanie i jakieś „ponętne” miny na instastory. 

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
2 godziny temu, Gość Gość Anna napisał:

Ta jej matka ma świętą cierpliwość do tego, że ona wszystko relacjonuje w sieci.

Ja nie jestem pewna,  czy jej matka jest świadoma że jest nagrywana, a jej mądrości lądują w internecie. Przecież to są fragmenty rozmów, w tle matka obiad gotuje. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
7 godzin temu, Nieznan_zdzislawa napisał:

Ja nie jestem pewna,  czy jej matka jest świadoma że jest nagrywana, a jej mądrości lądują w internecie. Przecież to są fragmenty rozmów, w tle matka obiad gotuje. 

Tez mi sie zdaje, ze mama nie jest swiadoma, ze atencjuszka Sylwia wrzuca wszystko na stories

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

dla rozruszania jej mózgu byloby wskazane zeby ona gdzies chociaz na pół etatu pracowala, tlumaczy sie ,ze ma mało siły ale na codzienne wypady do sklepu, opalanko, malowanie energie ma 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

to co dla niej wydaje sie śmieszne np mnie nie bawi. Zobaczcie tą jej rolkę z ta mama w tle ale bez dźwięku, co za crindż

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
17 godzin temu, Nieznan_zdzislawa napisał:

Na 114 osób, które ona obserwuje wśród kont z wysokimi zasiegami/ dużą liczbą obserwujących widzę dosłownie kilka kont których obserwowania nie trzeba się wstydzić. Reszta kont: Ela Gawin, magical, kamerzysta, Godlewska, Rzeźniczak i osoby zaangażowane w afery u Wandziaksow i Siwej. Widzę, że konsumuje bardzo zdrowy kontent. Zero kont edukacyjnych, rozwojowych, nawet beauty za bardzo nie ma. Tylko narodowe drama Queens i Kings. Nic więcej. 

Ojej, konta ,które obserwuje S pozbawiły mnie złudzeń co do ambicji naszej bohaterki ... Nic wartościowego, praktycznie nic . Obserwuje konta osób , do których wręcz wstyd się przyznawac. Czym  np. zachwycił ją Rzeźniczak lub panna Godlewska? 

Edytowano przez Olaboga

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 godzinę temu, Olaboga napisał:

Ojej, konta ,które obserwuje S pozbawiły mnie złudzeń co do ambicji naszej bohaterki ... Nic wartościowego, praktycznie nic . Obserwuje konta osób , do których wręcz wstyd się przyznawac. Czym  np. zachwycił ją Rzeźniczak lub panna Godlewska? 

Ploty. Ona plotami żyje, pół dnia patrzy przez okno, a dla odmiany szuka celebrytów na insta. 

  • Thanks 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×